109
Suhancos - minden ami erről szól
  • hunbasser
    #29
    meg artoscsabával,meg wherdeeékkal,meg kojsszal...
  • tigeroo
    #28
    jah de aztis nézd hogy miért...meg az éremnek 2 oldala van
  • zdlr
    #27
    ne csak egy oldalról szemlélődj!
  • zdlr
    #26
    nyálas, depresszív popszar...
    csak a példa kedvéért:
    ez rap!

    ez vicc

    remélem érzed a különbséget a kettő között.
  • ChuckyHUN
    #25
    nem fogunk ezen összeveszni:)

    hachi powa (Y)
  • Csabesz6
    #24
    Nem véletlenül veszett össze velük, de ha tényleg olvastad akkor le tudtad belőle szűrni a dolgokat.Gondolom én.
  • ChuckyHUN
    #23
    Egy ideig én is így gondolkodtam róla, de rájöttem, hogy nem az én stílusom, nálam azután szakadt meg Feri zenéjével a kapcsolat, mikor kicsit felnéztem a blogjára, és mit láttma..
    Siskával összeveszett bb
    Gőzyvel összeveszett bb
    Denizzel összeveszett bb

    Ezen tények ellenére nagyon tisztelem, és becsülöm
  • Csabesz6
    #22
    Suhancos nagyon jó.Kőházy Feri pedig egyenesen zseniális, aki ismeri a munkásságát, céljait, felfogását az tudja mire gondolok...
  • tigeroo
    #21
    #17-18-19
  • tigeroo
    #20
    az igaz, de ismerik jól ott csak ennyit irtam:DDd
  • REPS0L
    #19
  • REPS0L
    #18
  • REPS0L
    #17
  • REPS0L
    #16
    pedig de.
  • Csuhai G
    #15
    Az Üzenetrögzítő c. albumukat hallottam, arról tetszett pár szám. Tavaly a Gödörben viszont igen jó koncertet adtak, az teljesen bejött. :)
  • ChuckyHUN
    #14
    Nem bírom fankadeli arcát...
  • kuci06
    #13
    hanem? A:SD:asd:asd:ASD

    mulatós? :D
  • zdlr
    #12
    és nem is rap
  • hunbasser
    #11
    fanka nem underground
  • HöfEE
    #10
    Szeressük a suhancost :D
    Nem az én stílusom de azért van néhány szám amit szeretek tőlük.
  • FrancescoTotti
    #9
    Máshogy képzeltem a Ferit.
  • Bercy #8
    Én szoktam hallgatni, és tetszik amit csinálnak. Van pár nagyon eltalált számuk (és van pár ami egyátalán nem tetszik). Balázs éneke sztem zseniális, mintha "sírna" a dalai közbe, a hegedű pedig erre még rátesz. Fanka nekem egy nagy kedvencem, pedig nem szoktam "rap" zenét hallgatni sőt ő az egyetlen akit ebből a műfajból szivessen hallgatok.
  • Vlala #7
    Félre ne értsd, nem fikázásnak szántam.
  • Rabbit20
    #6
    sztem senkivel ne erőltessük a hasonlítgatást :D azzal h nem minőségi nemnagyon értek egyet, azért legtöbb hazai előadónál/zenekarnál profibb és egyedibb zenét csinálnak...
    meg ne írjunk már ilyeneket lécci h nincs motiváció egy hallgatás után, akit érdekel talál interjúkat, írásokat, amikből sokminden kiderül a Suhancosról
  • Vlala #5
    Belehallgattam. Szerintem a Ghymes-sel nagyon ne erőltessük a hasonlóságot, kb. olyan, mint Győzikét Louis Amstronghoz hasonlítani...
    Marha messze vannak még a minőségi zenétől. És amíg ilyen hátterük van, nincs is motivációjuk az előrelépéshez - bár ez általánosságban az egész hazai "zene"-iparról elmondható.
  • tigeroo
    #4


  • tigeroo
    #3
    Hírtv-s beszélgetés velük
    Suhancos - Anyám
    Suhancos - Nagyvárosi regős
  • tigeroo
    #2
    Balázs és Feri:
  • tigeroo
    #1
    Sziasztok! Kicsit csodálkozom hogy nincs ilyen topic még, de muszáj megnyitnom, hogy minél több ember megismerje őket! A hiphop hallgatók nagyrésze szerintem már ismeri ezt a zenei projectet, hisz Fankadeli "híres"(...) underground körökben...Igaz, mostanában nemnagyon ismerik el a tagot,meg sokan utálják de szerintem ezúttal egy szavunk se lehet a munkájára!

    Suhancos

    ,,FankaDeli Feri és Szabó Balázs közös zenei egyvelege napjaink talán legeredetibb görcsmentes örömzenéje. A több, mint 10 éve tartó "reppéletéről" ismert FankaDeli, a fekete zenei világ dobalapjainak árnyékában, Szabó Balázs pedig, mint jobb helyeken ismert prímás és gitáros, szlengekkel tűzdelve regélik el, hogy mit is látnak ők, mikor szembejönnek velünk az utcán.

    Feri és Balázs egy üzenetet hagy az utókornak 13 dal formájában, melyek összességének terjedelme 66 perc. A korongon nem található egyéb közreműködő, egyedül a szintén rap és produceri karrierjéről ismert Artoscsaba segített egy pár igazán "ütős" ütemmel. A zenei anyagot teljes terjedelmében Szabó Balázs játszotta fel mintegy 40 hangszer segítségével. FankaDeli Feri nem csak rapel a lemezen, hanem az ütemek készítése mellett a hangképért is ő felelős, ami talán megnyugtató lehet, mivel a szó pozitív értelmében "nyugati hangot" préseltek a korongra.''


    Hallgatja még valaki más rajtam kívül őket? Nekem nagyon tetszik, kicsit a GHYMES-re emlékeztet! De a rap rész benne zseniális (ahogy Szabó Balázs "részei" is a dalokban)

    Eddig 2 albumuk jelent meg, az Üzenetrögzítő c. első albumuk 2007-ben, a Jól tévedni emberi dolog c. lemezt pedig idén januárban adták ki