42
Tippek, trükkök, praktikák
  • Earth Angel
    #42
    hello!

    Automatikus befizetés függőben: Bankszámla • • • •,

    Ez tudja valaki mit jelent? Nem jött most pénz.

  • altermanus #41
    Sziasztok! Kérem tisztelettel, valamiért nem jó a Google adsense fiókom, pontosabban, nem jeleníti meg a hirdetéseket, ugyanis csak üres helyet ad neki, az össze beillesztő kód
    amim meg van:
    - Számlaszámot beírtam
    - Telefonszámot, lakcímet igazoltam
    - Az összes rublikát kitöltöttem...
    - Minden adatomat (elvileg) jóváhagyták
    Mi lehet a gond?

    http://www.inforendek.hu
    Utoljára szerkesztette: altermanus, 2017.05.08. 12:53:14
  • 12346
    #40
    Halló mindenki!

    AdSense + adf.ly-al kapcsolatos kérdésem volna :) Pár külföldi okosítós fórumon megpróbáltam kb utánanézni, de eddig semmi konkrétumot nem láttam. Engem csak annyi érdekelne, hogy Youtube videó alatti leírásban lehet-e adf.ly link a videóban szereplő cuccok eléréséhez, vagy sem?

    Ahogy olvasgattam itt-ott, google-ék nem szeretik az adf.ly linkelést, mert elvileg lehet forgalmat vásárolni (?), meg botokkal forgalmat generálni. Ezt úgy még meg is értem, ha egy AdSense futtató oldalra mutató adf.ly-ról lenne szó, és lehet kamu forgalmat generálni. De én a Youtube-ról elnavigálót szeretnék.

    Valaki képben van ezekkel? :)
  • envagyokapeter
    #39
    Sziasztok!

    Elég érdekes problémával kerültem szembe... Már egy ideje működik a googleadsense szolgáltatás és szépen keresek is. A baj csak annyi hogy amikor meg akarom adni a bic és iban kódom akkor nem fogadja el és azt írja ki hogy "belső hiba történt" Ez miért lehet??? Elvileg jól adtam meg minden kódot

    a bic kód ubrthuhb ahogy minden raiffeisenes bankszámlaszámnál
    az ibanom pedig HUxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx9

    és akárhogy próbálom nem fogadja el vagyis "BELSŐ HIBA TÖRTÉNT"

    Nem csináltam illegális kattintásokat vagy semmi tiltott dolgot és a számlám sincs lezárva vagy megszüntetve az adsense által... szval nemtom...

    Kérlek segítsetek! :(
  • mistermiskolcz
    #38
    Szerintetek ha blogspot-os blogot készítek, akkor azonnal regisztrálhatok is az Adsense programba és tehetek ki hirdetést?
  • Dj Faustus #37
    Javaslom a Google Adsnese súgójának tüzetes áttanulmányozását - különös tekintettel erre a részre.
  • #36
    KB. két éve volt utoljára Google Adsense accountom. Azóta gondolom sokat fejlődött a dolog. Valaki nem tudja mik a pontos feltételei a regisztrációnak?
    Mennyire legyen nézett az oldal? Milyen "idős" legyen?? ilyenek...
  • Nasim
    #35
    Hello, érdekelne, hogy a youtube-on is használnám az Adsense-t, a videók joga az enyém, de a zenét a youtube hangsáv cserélőjével adtam a videóhoz, így vajon engedélyezett a hirdetés a videókhoz?
  • passatgt
    #34
    szerintetek az átlagosnak mondható, hogy napi 1500-2000 egyéni látogatóval, napi 50-80 kattintással 1,5-2 euró bevételem van?
  • Dj Faustus #33
    CTR általában - a megjelenítések számának és a hirdetésekre való kattintások számának hányadosának százalékban kifejezett értéke.

    A Google szerint - ott vannak optimalizálási tippek is.
  • wordsworth
    #32
    Sztem azt jelenti, hogy az összes látogatóbol mennyi kattintott rá az adsense-re
  • Fabio Capello
    #31
    =click trough rate, hányan voltak eddig az oldalon.

    persze hogy a %-os arány mit takar azt nem tom
  • Eli Jah
    #30
    Sziasztok!
    Mit jelent a CTR az Adsense-n belül?
    Jelenleg 5,14%, 3 hete megy az oldalunk.
    Mi számít jónak? Hogy lehet növelni?
  • marxell
    #29
    Tarjánba azt már mondhatjuk a leggazdagabb környéknek..
    Csóró egy város, nem is tudom, hogy lehet egy ilyen megyeszékhely :P
  • Büdös Bohóc
    #28
    Bár off ami miatt szóba jött, de

    esetleg ha nem lennél akkora lusta geci, hogy elolvasd a válasz erre gombok által adott hsz-eket, akkor megtudnád bazdmeg.
  • cmsworld
    #27
    Hogy kerül ide Győzike?
  • akyyy
    #26
    múltkor mikor ott jártam, megnéztük a házát, hát pfff:D azt hittem valami nagy kertvárosba, rózsadombon lakik, fenét, belváros szélén szinte.
  • Fabio Capello
    #25
    meg Győzike
  • Cat 02 #24
    2en csináltuk, és aki regisztrált az nem kattolt (adblockja volt :D)
  • Vlala #23
    Salgótarjáni vagyok... A sz..ást már megszoktuk errefelé, felénk csak a hóvihar jön. :)
  • Bexter
    #22
    Mert a zserződésben amit elfogadtál benne van hogy akármilyen hirdetés is jelenik meg az oldaladon nem katinthastz google hirdetésre.
  • Cat 02 #21
    MiérT ? Minden nap megnéztem az oldalt és találtam 2 fontos hírdetést...
  • passatgt
    #20
    már jártam így, írtam nekik, az aznapi pénzt levonták, én meg kitiltottam oldalaról azt az ip-t, aki kattintgatott

    én csekket kérek, de elvileg utalnak is
  • wordsworth
    #19
    A gaz ebben ha valaki dirrekt kattint naponta sokszor.. Evvel nem lehet semmit tenni?
  • wordsworth
    #18
    Csekket kuldenek? Vagy tobb lehetoseg is van?
  • akyyy
    #17
    én úgy tudom hogy ha pesti voltál, kaptál jóval több sms-t, és hamar össze isjött az ára:( vidéken volt szopás.
  • Bexter
    #16
    Vigyázz mert ha rájönnek több kifizetést is visszakövetelhetnek.
  • Cat 02 #15
    Én naponta 2szer kattintonttam saját oldalalom és elvileg kiküldték így is...

    Annyit azért érdemes megjegyezni, h akkor küldik a csekket ha 100 $-t elérted.
  • Fabio Capello
    #14
    nekem háromszor jött össze a pénz különböző oldalaimról, mindháromszor kifizettek. Google nem az átverésről híres, viszont sztem logikus, hogy szűrik a túl gyakori kattintásokat egy ip-címről. Az ember a kisujját nyújtja, cserébe letépik az egész karját
  • Vlala #13
    Il Ferro online.
    Régebben a mobilpont csinált ilyet. (nem kívánom reklámozni, nagy átverés volt.)
    Küldenek Neked reklámsms-t, amiért a számodra fenntartott virtuális egyenlegen gyűlik a pénz. Ha eléri a 6000 Ft-ot, megkapod a telefonodra töltve.

    Négy éve regisztráltam, pénzt azóta sem láttam. Havonta megdobnak egy "nyaralj Dubaiban" vagy "vegyél műfogsort, most akciós" sms-sel, de ez már inkább a haggyámábékén kategória.
  • Fabio Capello
    #12
    a google találmánya, regisztrálsz, kiraksz egy reklámcsíkot a saját oldaladra, és kattintásonként fizet neked. Ha összejön egy bizonyos mennyiség, kikérheted a pénzedet.
  • #11
    Most az e-targetet használom, de őszintén szólva a google-hoz képest egy rakás szar.
    Kéthavonta kapok 15 ropit :(
  • wordsworth
    #10
    Mi is ez pontosan?
  • n3whous3
    #9
    nem semmi... :)
  • #8
    havi 40 ezer, az utolsó hónapokban, előtte olyan 12-15
  • n3whous3
    #7
    mennyi bevételed volt egyébként?
  • cmsworld
    #6
    Én azt nem értem, hogy például a link névtelenítőket meg az automata weblap frissítőket hogy tudják kiszűrni, márpedig kiszűrik.
  • #5
    Ez azért szar, mert nekem valami rosszakaró kattintott agyba-főbe és igy buktam el a pénzt. SŐT, az előző havit is visszakövetelte a bank, ahol kiváltottam, mert útólag nem fedezte a Google.
  • karajjj
    #4
    annyira jó, hogy van az oldalom egy "boldog szülinapot" hír és a google már terhes vitamint meg terhestornát hirdet :\
  • Fabio Capello
    #3
    viszont ha kiderül, hogy rávettél más embereket hogy csak úgy kattintson oda egyet, hogy támogassa az oldalt, elveszik minden bevételed