21
  • schrank
    #21
    bezony ám bruce lee legendás ellenfele ... izé , akarom mondani bruce lee-nak is elkelne a hajfesték ha még élne
  • Aldo Moro
    #20
    Bakker. Nem gondoltam volna, hogy ilyen idős, megnéztem és tényleg már 69.
  • schrank
    #19
    azért vörös hajfesték ide-vörösszakállfesték oda 70 évesen szeretnék így kinézni farmerba meg veszkóba ...
  • ciento
    #18
    igen, illetve lassan már nem tudja kimosni a sok vért a farmerdzsekijéből
  • brodix
    #17
    XD
  • Aldo Moro
    #16
    Szerintem Chuck Norris lesz az újban is a szereplő. Az emberekkel ellentétben, ő nem öregszik, csak a szakálla lesz dúsabb.
  • debut12
    #15
    Naja. Amikor hétfőnként nuku adás.
  • smaszi
    #14
    Áhh a régi szép idők...
  • m minnifield
    #13
    és évente megnézhettük a volt egyszer egy vadnyugatot
  • winnie
    #12
    ja. az mtv-n volt olyan rovat, hogy "a hónap filmje":)
  • zola2000
    #11
    Jah, tehát akkor úgy voltatok régen a filmekkel mi ma az animékkal, ami kijön errefelé azért rajong az ember, de sokszor a legjobb cuccok nem jutnak ki japánból... (1984, én akkoriban születtem)
  • isthun
    #10
    Ez a film is azért "jó",mert Chuck Norris van benne! Irak....?
  • sandor8206
    #9
    Chuck Norrist nem dolgozza fel senki, Chuck Norris dolgozz fel másokat!
  • m minnifield
    #8
    pont ezt akartam írni.akkor ünnep volt, ha egy nagysikerű mozifilmet vetített a tv.az az egy, ami volt.moziban a filmek több hónapig mentek és nem jelent meg 1 hónap múlva dvd-n. még videón se, mert az se nagyon volt még.internet meg...pff, még számítógépen is a pacman volt a legek legje. így aztán a lövöldözős akciófilmek kínálata kimerült chuckban.asszem ma megőrülnének az emberek, ha a csillagok háborúja most jönne ki, de mi csak 2011ben láthatnánk...biza, 2 évet kellett várni a bemutatóra.

    na ezért rajongtunk mi anno chuckért, há mert nem volt más.
  • haxoror
    #7
    Ha a 92 a nickedben a születési dátumodra utal akkor ezért nem érted mert még nem is éltél amikor az eredeti Chuck Norris féle "Missing in Action" kijött 1984-ben, akkoriban még nem minden film jutott el hozzánk.
  • Tyler1
    #6
    van olyan emberi egyed aki elmerné jáccani Chuck Norris szerepét??? :D
    és ha igen akk vajon ki lesz az??? Chuck Norris Jr.??? xD
  • 1Obi1
    #5
    Hát csak neked.
  • kisb92
    #4
    "Vannak filmek, melyekért nem feltétlenül azért rajongott gyermekkorában az ember, mert annyira jók voltak, hanem, mert egyszerűen nem lehetett annyi mindenért rajongani" ez így eléggé értelmetlen...
  • bertino
    #3
  • brodix
    #2
    Ha nem,akkor igen meg fognak szaporodni a hirtelen elhalálozások! :D
  • menpe
    #1
    Chuck megengedte?