391
Újabb Simbin játék!
  • Máté94
    #71
    Az öasszes rész benne van-.-
  • Travelos
    #70
    az úgy hallottam benne van a Race On-ban, ez nem igaz?
  • ronnydown
    #69
    Stcc
  • Travelos
    #68
    A Race07 óta milyen játékok jöttek ki a Simbin műhelyéből?
    Megvan a GTR Evolution meg a Race On, van még, ami hiányzik?
  • GPx8
    #67
    Már tudom:
    "Befutott a SimBin legújabb játékának a Race Onnak a demó változata, amelyben Oschersleben és Falkenberg kipróbálására nyílik lehetőségünk egy Dodge Challenger SRT8 vagy Seat Leon TDI kormánya mögött." - Hungarian SimWorld
  • GPx8
    #66
    Hi! Mi van az offline demóban?
  • pointer4
    #65
    Nézem majd úgy is :)
    Azt írja a honlap, hónap végén jelenik meg. Csak fullos csomagja lesz? Vagy jön netán egyből a csak Race-On kiegészítő is?
    Mert ha azt árulnák itthon forintért egyből a megjelenéskor, akkor tuti olcsóbb lenne mint Steamen. Amióta 1:1 be váljták a dollárt:euróval pofátlanul, és még magyar áfát is dobnak rá, olcsóbb ha a tecoba megveszem és beregelem a játékot.
    Lehet a Race-On fullos csomag, 7200ér ugyan annyira fog kijönni, mint steam-en a csak kieg. :D
  • vandyke
    #64
    Megnéztem. A Steam-es valszeg még izzítás alatt van. Az offline működik gond nélkül. Települt és el is indult.
  • vandyke
    #63
    utánanézek
  • pointer4
    #62
    Köszi!
    Sajnos a steam-es demót nekem nem sikerült beizzítani. Várni kell még vele, vagy valamit rosszul csinálok ?
    Az a 760kbyteos raceon demo exe úgy tesz mintha csinálna valamit, de igazából semmi. Kerestem, hogy megjelent-e a játékok listájába a demo, de nem.
    Próbáltam a steam könyvtárból is indítani.
  • vandyke
    #61
    Sajnos nem, de most rákérdeztem és ha megvan a válasz, akkor megírom.
  • Laceee
    #60
    Aki magyar felirattal szeretné használni a játékot az a dokumentumok/Simbin mappában a config.ini-fáljban a LANGUAGEINDEX=0 állítsa 8-ra, vannak érdekes fogalmazások benne, gondolom még a Race07-ből maradt benne amit a CDProjekt "profi" csapata készített innen-onnan kölcsönvett egyéb fordításból.
  • pointer4
    #59
    Köszönjük szépen!
    Bár szerintem már mindenkinek megvan a fullos, akit érdekel a játék.
    Arról nem tudsz, hogy steamen mikor lehet már megvenni ?
  • vandyke
    #58
    Sziasztok!
    A mi cégünk fogja kiadni a játékot idehaza. Most töltöttel fel a játék demóját honlapunkra. Íme a link: sevenm
  • Laceee
    #57
    ha offline-t választasz és külön mappába telepíted akkor nem (nekem a 9GB verzió van meg)
  • Black Ghost
    #56
    Ha teszem azt türelmetlen vagyok és leszedném torrentről, akkor telepítéskor/indításkor bekavarna az eredeti Race07, GTR EVO-nak (főként multi miatt kérdem)?
  • pointer4
    #55
    Hogy a öt éves kölyöknek, megvegye az apja.
    Meg amiért a mosópor intelligens.
    (értem én a Shift-re)
  • Laci82
    #54
    Akkor miért van a borítótól kezdve minden lefizetett gamer oldalnak és újságnak a hasábjaira az írva ,hogy ez az igazi vezetési élmény meg ,hogy csatold be az öved mer beszarsz olyat tapasztalsz ha ez egy igényesebb arcade játék?
  • Laci82
    #53
    Mivel momentán sajna nincs kormányom...
    De már érik a dolog.
  • Laceee
    #52
    Ennyit a Shift nevű "szimulátorrról",bye-bye EA
    Erre beraksz egy billenytyüvel irányított Race On-t
  • Alexease
    #51
    Amugy egy kormany nem artana, mert igy elegge vicces:) bar ebbol is lehet latni, hogy ezt a szimnek nevezett valamit is batran lehet rangatni billel/kontrollerrel:)
  • Alexease
    #50
    A SHIFT NEM szimulatornak jelent meg, hanem igenyesebb arkadnak. Meg a PRO modjaban is hatizsaknyi segitseg, konnyites van beallitva;) De ha kiszednenek belole mindent, beallitanak komolyabban, megkapnad a RACE-t, csak extrabb kornyezetben:)
  • Laci82
    #49
    In-game video,Lada Power:D

    Ennyit a Shift nevű "szimulátorrról",bye-bye EA
  • pointer4
    #48
    Ja, pontosan.
    Race07 szerver indul, és ott szűröd milyen autókkal indítod. Ha RaceOn al indítasz egy síma '06-os WTCC játékot, akkor bárki síma race07 el is bejöhet. Viszont ha már valamelyik rész addon-jával indul, akkor nem engedi be.
    De ha pl DTM addon van, és custom pályán, akkor tök mindegy mid van, evod, race07ed, raceonod :D
    RaceOn addon packot meg várom énis. Most 8 rongy a komplett, galaxisba.
  • Alexease
    #47
    En nem nagyon multiztam mar a RACE-sorozattal, de szerintem, alap RACE07 dedikalt indul Steam-en belul, es kivalasztott autoktol, palyaktol fuggoen lehet csatlakozni (STCC, GTR:Evo, On - USA Pack). De majd egy tapasztalt multis megmondja a tutit.
  • Bagoly81
    #46
    de multiban csak race on játékkal rendelkezök tudnak játszi ugye? race07 vagy gtr evosok nem
  • Alexease
    #45
    Meg nem jelent meg hivatalosan;) De mivel a RACE07/GTR:Evo-hoz kepest "csak" pluszban 6 auto es 2 palya, meg az STCC-nel is kissebb "addon":) Persze, igy egyben, mint RACE On, ha valakinek nem volt meg az elozoekbol semmi, akkor teljesen jo vetel! De nekem megvan a RACE07/STCC/GTR:Evo "csomag", igy varok a Steam-re, talan lesz RACE On addon pack kedvezmenyesen:D
  • Bagoly81
    #44
    egyszerübb lett volna a azt válaszolni ,hogy :

    nemtudod vagy " ugyanaz a fizikai motor van alatta mint a GTR evoban." ,

    mit letámadni és offoltani engem és magadat.

    és nem írtam olyat hogy rossz a fizika , véleményt sem alkottam, kérdeztem, és mivel egy mai játék, és mivel újabb gondoltam csiszolgattak rajta, amitől jobb lehet. nem? de.

    amugymeg nemszoktam ilyenekkel játszani. ritkán játszok bármivel.

    lécives ne válaszoljál nekem. köszönöm.
  • Laceee
    #43
    Miért mitől volt rossz a fizika ?, vezettél már WTCC autót ?, talán Michelisz Norbert tudna hitelesebb infót adni a RACE vagy GTRevo fizikájáról, a virtuális aszfalt betyárok meg azt mondanak amit akarnak, ugyanaz a fizikai motor van alatta mint a GTR evoban.
  • Laceee
    #42
    gtr evo szerü a menü, de csúnyább annál, egyszerű addon nem több, nem kevesebb.
  • Bagoly81
    #41
    fizika nemjavult?
  • Totti5
    #40
    Látatlanba is tudom értékelni. 1:1ben olyan mint a GTR Evelution, csak több autó és pálya és 08as WTCC szezon.
  • pointer4
    #39
    Én már írnák, ha meglehetne már venni steam-en.
    Egyedül minek körözzek az Ai-val...
  • Bagoly81
    #38
    mértnem ír senki?

    én kiprobáltam, nemrossz. de nemvagyok olyanhozzáértő hogy véleényt alkossak.


    de ha lesz nagy tábora akkor megveszem.
  • Black Ghost
    #37
    jó csak vicceltem.
  • pointer4
    #36
  • Black Ghost
    #35
    van meghívód :D
  • Black Ghost
    #34
    thx
    Kell az eredeti mert multi nélkül nem jó.
  • icemankimi
    #33
    pl ncoreone
  • pointer4
    #32
    Itt elővételben, illetve a kedvenc torrent oldaladon :D
    Azért ez az egy előnye lenne, a steam-nek, hogy nem kell dobozt gyártani, megvárni a nyomtatást, Csak virítsad a lóvét userkém, és húzzad legálisan a gammát.
    Persze ez szép álom marad, mert ezek még megtörni is hamarabb tudják, mint ezek a pénzt bekaszírozni érte :D