391
Újabb Simbin játék!
  • nyuny01 #111
    Hello!

    Nem engedi telepíteni a Demo-t, ezt azt üzenetet kapom!Valaki találkozott ezzel a problémával?

    "The drive or UNC share you selected does not or is not accessible.
    Please select another."
  • Máté94
    #110
    Netes LIGA!
    Milyen szép álom lenne ha valóra válna!:D
    Te előrébb vagy mert nekem még kormányom sincs!:D
  • CamelX
    #109
    Itteni hardcore szimulátorosokkal nem nagyon mernék én kiállni :D Nekem épp elég nagy sikerélmény h single-ben csak az ABS van bekapcsolva, az is csak alacsonyra :D (fokozatosság legalább befigyel, pár év és talán megyek netes ligába, főleg ha a szakdoga se akadályoz majd) :)
  • Máté94
    #108
    De én most torrentezek:)
    Ne csináld ezt,hogy kérdés ki megy be mert..............felmegy az agyvizem!:D
  • pointer4
    #107
    Hát csináljál :) Bárki csinálhat, csak kérdés ki megy be :)
  • Máté94
    #106
    NFS-zik a faszom.Az egy szar!
    Inkább Race.Csak egy idő után unalmas lesz mert ugye nem kormánnyal csinálom:)
    De csinálhatna valaki szervert úgy ahogy mindenki menni akar:)
  • pointer4
    #105
    Akkor NFS :) , bááár sose próbáltam billel race07 sorozatot, lehet van rá jó segíség :D De érdemes beruházni egy kormányra :)
    Monsjuk LFS-t is sokan tolnak egérrel :D
  • Máté94
    #104
    Billenytűzettel......:)
  • pointer4
    #103
    Inkább gyakorolj még :) autómata váltó..... már a pillangóváltó is túl nagy segítség :D
  • pointer4
    #102
    Lanon nincs, csak neten, fizetős vendégeknek :D
    Vagy most a demoval.
  • Máté94
    #101
    Valaki csinál szerót?De nekem segítség kell + autómata váltó!:D
  • MerlinW
    #100
    Online móka lanon nemnincs?
  • pointer4
    #99
    Ja látom is, már az is felkerült
    "Available: 22 October 2009
    This game will unlock in approximately 1 week, 5 days and 8 hours"
  • pointer4
    #98
    Tudom , tudom telhetelen vagyok, de már a fullosat is árulhatnák :)
    Ha már mindenkinek megvan...
  • Máté94
    #97
    Jeeeeee!
  • mcmoha
    #96
    Steam demo is kinn van.
  • Máté94
    #95
    Hát a jón minek változtatni?:D
  • mcmoha
    #94
    Nem ertem miert tud mindenki csak ket uj palyarol amikor harom van benne?
    Laguna Seca, Road Amerika es Okayama. Ezenkivul Imola is "uj", mert ez a vonalvezetes meg nem volt.
  • Encore
    #93
    Élvezetes a Lada nagyon, csak hosszabb pályákon, ahol jobban számít a lóerő ott elvérzik kicsit, de az STCC technikás pályáin fel lehet venni vele harcot a többi autóval.
  • pointer4
    #92
    A Ladát azt próbáztam :D Tisztára mint a régi ezerkettes kombi :D Csak 6 sebességes.
  • Encore
    #91
    Az a baj, hogy egy újabb rókabőrt le tudnak majd húzni rólunk jövőre, mert csinálnak még egy kieget ami a Race on + GTR evo GTR autóit tartalmazza.

    Amúgy a formula masters meg az amcsi izomautók miatt megéri kipróbálni ezt is, na meg a WTCC ladája miatt.
  • Alexease
    #90
    Egyelore egyikben sincs, mert nem hivatalos, csak mod:)
  • Laceee
    #89
    A GTR2 kieg melyikben van benne ?
    Nekem Race07+GTRevo kieg van (egyenlőre?)
  • pointer4
    #88
    Igen, ugyan az a csomagunk van :D
    Azt értem, hogy ha nem írják oda, hogy nordschleife, akkor nincs ott, csak azt hogy a mi a pék faxáért nem bírják beletenni ? Mert hogy beleraknak 2 pályát ami ~8km meg kivesznek egy 20km-er nyit, akkor az mínusz :D, és nem szép dolog.

    A Steam DEMO meg fennt volt, csak eltűnt onnan. Gondolom azért mert nem ment. Lehet korán tették ki, a steam még nem tud róla :D
    de, megmentettem :)
  • Máté94
    #87
    Már kezdtem volna szervezni a csóró billentyűsök bajnokságot!:D
  • Máté94
    #86
    Azt írja telepítés kor,hogy Rolling back és eltünik.Tehát nem tudom,hogy van ez:(
  • Alexease
    #85
    Lehet, hogy Ok mar megkaptak az online demo-t is, es kesobb (vagy mar most?!) le lehet tolteni toluk is?! nem neztem, csak a hivatalos es a Steam oldalakat.
  • Alexease
    #84
    Itt a RACE On weboldal, a GTR:Evo tartalmat soha nem is emlitettek:)
    Kivancsi leszk, hogy az en "csomagjaim" melle, mennyiert adjak majd kiegesziteskent?!:)
  • Máté94
    #83
    Jól van csak volt valami STEAM letöltés a sevenm letöltőközpontjába:D
  • Alexease
    #82
    RACE07 + GTR:Evo + STCC (+ GTR2 + GTL) :) Ebben a RACE On nincs benne, ami 5 Amcsi auto, 2 Amcsi palya es a Formula Master.

  • Alexease
    #81
    Sehogy, mivel a demo csak offline:) A multiplayeres Steam-es demo majd hamarosan (http://www.simbin.se/)... Hasznos tud lenni, utana nezni a dolgoknak;)
  • Alexease
    #80
    Azert nincs rajta a boriton a GTR:Evo, mert egyaltalan nincs is benne;D
  • Máté94
    #79
    Na valaki leírhatná,hogy lehet demóval multizni:)
  • pointer4
    #78
    És mivel maxx 10 fotó mehet egy postban, az uccsó:

    A sorozatok:


    Kipróbáltam egy MuscleCart, egész jó lett. Lehet érezni ahogy túrja az a bazi erős motor előre a marha nehéz vasat. Olyan rFactor GridMod feelingje megvan.
  • pointer4
    #77
    Áhhá, értem már a turpisságot!
    A boritón azért nincsen rajta a GTR-EVO, mert a Nordschliefe-t nincs benne a RaceOn fullos packba!
    Bár lehet én vagyok vaksi, de itt az összes pálya:

  • Máté94
    #76
    DEMo-ra értettem:)

    FAIL!
  • Alexease
    #75
    Ha warez, akkor ne eroltesd a Steam-et;) Es biztos vagyok benne, hogy warez...:)))
  • pointer4
    #74
    Igen.

    Ott írja fennt hogy included.

    Tehát ha van már GTR-EVO-d akkor csak a Race-On kiegészítő kell neked. Mert az EVoba benne van a Race07, hacsak nem külön kiegészítőként vetted meg. Az STCC meg nem része az EVO-nak, de a Race-On csomagnak igen. Viszont a csak Race-On kieget meg valószínű csak steam-en lehet megvenni az elején. Viszont azt csak akkor teheted, ha a Race07 Meg az EVO, és lehet, hogy még az STCC is megvan már neked. De lehet hogy külön lesz ár olyannak, akinek megvan az STCC, meg olyannak is akinek nincs. De megveheted steamen komplett is, meg egyenként is. Megveheted külön az egyiket steam-en a másikat az 576ban, a harmadikat a CdGalaxysban. De érdemes egyben.
  • Travelos
    #73
    ezt részleteznéd? az Evolution és az STCC dvd-k feleslegesek ezek után? Netán a Race07 is az?
  • Máté94
    #72
    Amúgy nem tudja valaki,hogy kell telepíteni a Steam részét a játéknak?Mert elindul aztán eltünik és annyi az egész:(