94
Mindenkinek, aki elfáradt a melóban és éppen szünetet tart..:)
  • kicsikacsa23
    #94
    Ez milyen már?:D Jelzi, ha az egered megtesz bizonyos utat, h pihenj:D
    Ezen az oldalon nekem az aknakeresős játék jön be nagyon itt!
  • kalop
    #93
    hihi ez tökjo ,találtam is egy "kongszót"
    ajánlom mindenkinek :D http://www.gepszunet.hu/szunetjelzo
    tetszik?:D
  • kalop
    #92
    kellene vmi kongszó h szünet :)
  • kalop
    #91
    ez a szünetdolog nálunk is gond
    kb már gépnek érzem magamat
    mindig mindennap u.az 8tól 5ig...örülök ha be tudok kapni gyorsan vmi kaját nemhogy még pihenni ...hálisten ma szabi:)
  • lajoska7
    #90
    melósok pheh, én most itthon döglöm, tavasziszünet :P
  • celiss
    #89
    Nálatok a sok szünetért + viccesvideó nézegetésért is fizetnek?
  • berreg
    #88
    ja, kitekat meg kit kat... ez mókás..:D
  • hangyafarm
    #87
    Kit-Kat-es a kedvenc sztorim :)

    Bemegyek a boltba..
    Én: -Kérnék egy Kit-kat-et
    Eladó: -Szárazat vagy konzerveset?

    Szakadtam tőle... :D eladó meg csak nézett, hogy "mi van(?), nem ilyen macskakaják vannak(?)" de keveri a márkákat szegénykém :)
  • yaman
    #86
    áh, ez a titkárnő feladata nem a kávéautómatáé!
  • bocker
    #85
    hát igen... én is megnézném, hogy őrlöd a kkávészemeket, azt meg pláne, hogyan gőzölögsz XDXD
  • Tomika24
    #84
    hát nem könnyű fába vágtad a fejszéd, kíváncsi leszed majd a megvalósításra!
  • berreg
    #83
    kávé automata..:P:P jöttek a haverok én meg töltöttem kávét..:)
  • bocker
    #82
    a legegyszerűbb lenne motort utánozni, mert az csak berreg, meg forog, de egy karton kitkatért akár űrrepülőt is utánoznék
  • mekeggx
    #81
    milyen gépet utánoztál?
  • berreg
    #80
    én már megnéztem, töltöttem föl ötletet és ha nyerek, bizony nem adok senkinek..:D:P
  • mekeggx
    #79
    hmmm, ez a nekem való nyereményjáték! gondolkoztam is hogy kéne valami ötletes videót készíteni, de még fogalmam sincs milyen gépet lennék képes utánozni .
  • cybabassluck
    #78
    na gyerekek, ha csokit akartok, akkor én tudom a tutit:) A kitkatnek van most egy új nyereményjátéka, amivel egy karton csokit lehet nyerni (meg pénzt is, de én inkább a csokit preferálom:)). Nézzetek rá a www.gepszunet.hu oldalra, ott részletes info van erről...
  • mekeggx
    #77
    nem csak te lettél mániákus, szinte mindenki imádja a csokit
  • berreg
    #76
    én bármikor, bárhol képes vagyok szinte töménytelen mennyiségben magamba tömni. gyerekkoromban biztos túl sokat kaptam..nem tudom miért lettem ilyen maniac.
  • mekeggx
    #75
    nem is kell kifogás, ha szeretjük a csokit, akkor essünk csak neki, ha megkívánjuk :P
  • cybabassluck
    #74
    nálam ez nem idő függvénye, bár az tény, hogy néha kellenek az apró kifogások, amik miatt csokit ehetünk:)
  • berreg
    #73
    ja, az az energia ami működtet, mi? néha én is így érzem.. rossz idő van ma, így ezért is csokizom..:D
  • cybabassluck
    #72
    én nem kaphatnék csokimérgezést, mivel a csoki lételemem. Nélküle üres lenne.... a pocim:)
  • berreg
    #71
    na, mi újság ma emberek? mindenki csoki meg egyéb mérgezést kapott??:D
  • berreg
    #70
    :D maTomi, vajon mire gondolsz..:D hát igen, két jó dolog , ill három lehet egy este: jó film, finom csoki és egyéb szépségek..:D
  • maTomi
    #69
    Hát a csoki te butus :) Meg más is, de azt inkább nem részletezném ;)
  • berreg
    #68
    estére h még jobban hízzanak a nők, férfiak???
  • Tomika24
    #67
    Ha nem Magyarországon élnék,biztos bevállalnám...De most marad az epekedés meg a külföld....
  • yaman
    #66
    Most akkor mi maradjon estére? :)
  • maTomi
    #65
    A szünet cigire és kávéra való, nem csokira. Az maradjon estére
  • berreg
    #64
    tudod, inkább sajnálom magam és zabálom a boldogsághormonakat tartalmazó csokimat.:D
  • berreg
    #63
    mert a főnököm egy terrorista..:( és amúgyis. ez egy baszott nagy irodaház, mire kijutnék, vége a szünetemnek, de kösz a tanácsot, majd a gazd-i válság kellős közepén fölmondok és keresek mást..:P
  • yaman
    #62
    Szünetbe miért is kéne csokit zabálni? Menj ki levegőzni, igyál egy kávét oszt jól van.. Egyébként meg válassz olyan munkát amit szívesen csinálsz, hogy ne kelljen epekedni a szünetek után
  • berreg
    #61
    én is küldtem be, sosem lehet tudni. ha van még ilyenetek, küldjétek el akár priviben, akár itt. jó lenne vmit vhol nyerni..:)
  • röfinaator
    #60
    Én ötleteket küldtem be, de ahogy láttam, már volt egy-két frappánsabb :S De hátha nyerek egy kevés csokit
  • giffon
    #59
    Hát sok csoki,meg sok pénz,amiből szintén sok csokit vehetsz.Ésakkor
  • berreg
    #58
    na, megnézem már ezt az oldalt én is. pláne ha nyerhetek vmit!!:D:P
  • nestanetty
    #57
    Cseszd meg, ez tényleg jó. Feltöltöm egy gyerekkori videómat, amin tűzoltóautót játszom. Az is gép?
    Ezért mi a nyeremény?
  • jaszmin76
    #56
    http://www.gepszunet.hu

    Itt lehet.
  • berreg
    #55
    hát ha nyersz, adj nekem is, vagy oszd meg velem, hol lehet nyerni.. én is akarok!!!:)