138
Transformers Revenge of the Fallen The Game topic
  • Sheltem
    #138
    Hogy hogy vagyunk vele? Hát talán úgy vagyunk vele, hogy nem a Játékosok fórumába tartozik ez a téma.
  • liberty2
    #137
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.
  • Skipy16
    #136
    http://frost08.blogspot.com/2009/07/transformers-revenge-of-fallen-game.html
    Ajánlom mindenkinek ezt az oldalt akinek nem menti el!
    Csak új windows fiókot kell létrehozni ékezet nélkül pl. AAAA
    Nekem müködik,remélem nektek is!
  • Zazu18
    #135
    Hali!!!!

    Vki akinek megvan az küldje el a mentését...

    [email protected]

    Kössz!!!
  • ricsa008
    #134
    a fényerőn nem lehet állítani? kiesik a szemem
  • addamm
    #133
    Sziasztok.Bár ez transformers 2 the game de nekem a transformers the game telepítésével gondom van ha valaki tudna segíteni megköszönném.Szal felraktam kérte a cd-t felülírtam a cd-n található transformers exe fájal már nem kérte a cd-t de indítás helyett újra azt az ablakott adta vissz.Miért?
  • steweee
    #132
    mennyire érdemes vele foglalkozni ? úgy érdekelne a dolog, de ha csak sima menj oszt verjé szét minden ellenséget típusú játék robotos környezetbe, akkor úgy nem érdekel...
  • Sanxi007
    #131
    Helló all!!
    Nekem windows 7-em van és nálam se ment a Razoros változatom van.
    Valaki talált már rá valami megoldást ha valki talált jó megoldást az legyen szives leírni vagy pm-ben elküldeni!!
    Szerintem amúgy nem rossz a játék csak nagyon idegesítő hogy nem ment.
  • Optimus Prime
    #130
    Csak annyit kérdeznék játszott-e valaki online és milyen. Valamint Celeron 3 Ghz, 1.5 GB RAM és Geforce 860 GT 256MB elég a játékhoz?
  • kivagyokmár
    #129
    Sziasztok!

    Én is letöltöttem jó a játék csak egy gondom van vele néha a kép megáll de a hang megy tovább kilépni kitudok a küldetésből és akkor beadja a menüt, de ez csak a versenynél van mikor a autobotoknál a repülövel kell menni felveszem a 4-5 gömböt és leáll a kép.

    az álcák nál meg akkor áll le mikor Megatronnal kell menni! Ez nagyon idegesít.

    Valaki megoldást

    Amugy sztem jó a játék, de néhány küldetésnél semmi köze a filmhez.
  • genRob
    #128
    Na ez a szívás! :-)
  • kissgyu
    #127
    Sziasztok! Nekem eredeti játékom van,de az sem akar menteni!Tud vki segíteni?
  • battila90
    #126
    Én is csatlakozok az előttem szolokhoz. Nekem sem ment a Razor crack.
  • martin1996116
    #125
    valaki válaszoljon pls
  • martin1996116
    #124
    hali mindenkinek. nekem is a mentéssel vannak gondjaim, ha valakinek jó a crack e az pls rakja fel az oldalra előre is köszi
  • genRob
    #123
    Erröl van szó jelenleg is, de van akinek műxik a mini imgel. Nekem pl nem.
  • DonPetrucio
    #122
    A játékban sosem szokott menteni, a játékot torrentről töltöttem le, de nem ment.Eljutok valameddig kilépek de amikor újból belépek a játékba akkor mindig újbol kell kezdenem.Ezzel csak én vagyok így vagy más is?Ha nem csak én akkor esetleg tudna valaki segíteni?
  • genRob
    #121
    ...lehet lekéne szedjek vmi más fajtát nem a Razor félét?
  • genRob
    #120
    Leszedtem, köszi. De menteni nem akar. Pedig direkt újra raktam a gémet. El is indul a minivel. De nem ment.
  • TreDoR
    #119
    A főoldal nem megy, de a mirrorok igen, keress rá az oldalra googlen és az első találat kivételével működni fognak.
  • genRob
    #118
    Tudnátok egy linket adni ahonnan letudnám szedni a minit? Köszi, előre is.
  • genRob
    #117
    ...erre nem megy a gamecopyworld. :-/
  • genRob
    #116
    Köszi, kipróbálom.
  • TreDoR
    #115
    #109 Nekem így elindult a játék, csak várni kell egy kicsit, és mivel ilyenkor nincs crack, a mentésnek is működnie kell.
  • genRob
    #114
    Nekem sem megy a mentés. Razorhoz 2 3 exet is próbáltam. Vmi okosság esetleg?
  • Gerifinuccsi
    #113
    Valaki tudna feltölteni 1 normális crackott(aminél jó a mentés) vagy felvenne msn-re: [email protected] THX előre is!
  • elitehun
    #112
    Hamachi-n keresztül tuti lehet
  • dirtlaci
    #111
    1 kérdés amugy helo XD

    sztetek tört játékkal lehet online játszani mint pl sok COD 2 ző is teszi?
  • Swimming
    #110
    Hello! Kinek van meg ez a jatek PS2-re? Az irjon valaszt nekem!

  • TreDoR
    #109
    Akiknek nem menti, azok sztem próbálják ki a mini imaget, daemon toolssal és az eredeti indítófájllal.
  • balint1111
    #108
    Holnap este segítek. De kellene mennie csinálj profilt a te neved alatt.
  • rl
    #107
    Menteni tudok,azért köszi.
  • vukocska
    #106
    Nekem razor crack van mégsem ment....
  • balint1111
    #105
    Próbálj drivert frissíteni. Nekem ati van ezért többet nemtok segíteni.A mentésre meg a razor crack a megoldás.
  • rl
    #104
    Hello!Szeretném megkérdezni,hogy van-e valami megoldás arra,hogy ne legyen a játék vörös képpontos?(geforce kártyám van)
  • Swimming
    #103
    Sziasztok! Melyikőtöknek van meg a Transformers 2 PS2-re? Az Írjon
  • vukocska
    #102
    Hát eddig nagyon úgy tűnik, hogy nincs :S
  • balint1111
    #101
    A mentésre van megoldás?
  • vukocska
    #100
    A világos képre nincs megoldás?:S Mert nekem is olyan halvány a kép mint az #51-edik hozzászólásnál :S
  • vukocska
    #99
    Na átírtam, de így se menti:(