13
  • cain
    #13
    btw, az álláshirdetés már inaktív
  • cain
    #12
    nincs szó semmiféle drmről, egyszerűen a játékosok zokon vették, hogy elvették a kedvenc játékukat, így megszületett a soe=gonosz relác. mára már az is ezt hajtogatja, aki életében nem játszott vele, de hát istenem. jó dolog valahová tartozni, pláne, ha utálni kell valakit, aki nem mi vagyunk. =)
  • cain
    #11
    na igen, a különbség, hogy a wownak ez bejött, az swgnek viszont nem. nagyon nem. eleve más közönség volt rá vevő a komplexitása miatt.
  • Czibu
    #10
    minek mégegy, már dunát lehet ezekkel rekeszteni, végül az lesz hogy eddig játszanak 3 féle mmo-t mondjuk 10 millióan, és lassan ott tartunk játszanak 3 millóó féle mmo-t 1-en :D
  • cateran
    #9
    Hihi..ránéztem a kommentedre és azt hittem, hogy a WoW-ról irsz:D
  • N1ggA
    #8
    miután megjelent az új kiegészítő, rá egy héttel bejelentették hogy teljesen átalakítják a játék rendszerét, és körülbelül mindent elbasztak és leegyszerűsítettek benne, amiért érdemes volt játszani. és az is felháborító, hogy az új kiegészítőt olyan dologgal is reklámozták, amit rá pár héttel el is töröltek az új rendszer miatt.

    hogy mi változott, nem részletezném, sok helyen olvashatsz róla és hosszú :)
  • Rexhawk
    #7
    lenne egy kérdésem:
    mit basztak el annyira a Star Wars Galaxiesban, hogy bojkottálják a Sony szofvereit, valamiféle DRM lehet benne?
    ja és nem swo, hanem swg.
  • Jubei
    #6
    háháhá swo-t is elbaszták
  • Griphons
    #5
    Én csak a startek online-t várom, de azt nagyon...
  • N1ggA
    #4
    "nem beszélve a Star Wars Galaxies kapcsán felerősödött ellenérzésekről, amely számos játékost motivált személyes bojkottra a céggel kapcsolatban"

    Így igaz, úgyhogy ezzel nem is fogok foglalkozni.
  • Narxis
    #3
    Én egyiket se.
  • kozik
    #2
    inkább a blizzard next gen secret mmo-ját várom :)
  • #1
    kíváncsi leszek rá..........