34
  • Rayden02
    #34
    Megnéztem a filmet Egy fos lett!!tiszerintetek???
  • chronos75
    #33
    Dragonball Evolution trailer
  • lac14
    #32
    hoppá túl sok lett az amugy:D
  • lac14
    #31
    régen imádtam a sorozatot
    az összes szériát láttam
    és mégse tartom szánalmasnak a filmet
    trailer alapján egészjólesz
    bár kihagyták belőle krirint, pedig ő lett volna az 1ik főszereplő...de ugyse volt a kedvencem:D
    amugy mér csinálták volna gyerek szereplővel?
    szerintem pont ugylett volna nevetséges
    amugy meg piccolo saga-ban goku már 19 éves volt, bulma pedig 23
    csak utánna kéne kicsit nézni.....
    amugy meg nagyon sok olyan elem van amit fölösleges lett volna élőszereplős filmbe vinni, de én a legtöbbet még az animéban is fölöslegesnek tartottam

  • sandor8206
    #30
    "...A történet teljesen kitekert, elferdítettje az eredinek, amúgy minden rendben...." melyik része nem klappol? Persze azon kívüli változtatásokon kívül, hogy beleférjen egy 90 perces filmbe? Hol van kitekerve?
  • sandor8206
    #29
    hát a nagy gorilla is lesz, szóval sztem az lesz a csúcs :-) SSJ pedig tényleg nem lesz
  • sandor8206
    #28
    ő is arra célzott, hogy bulma nem harcolt, de azt hozzátenném hogy egyáltalán honnan szeditek ezt? egyik trailerben vagy tv-spotban se verekedett bulma. Karakterek ugyanazok lesznek
    goku-zabálós kajás idióta
    roshi-csajozós (tv-spotban bulma kutakodik cuccok közt és talál "csajos" újságot)+pólóján cicababa
    az más kérdés persze kinézetre mások, de olyat nem is nagyon lehetett volna találni, roshi meg, hogy chow-you fat lett, kellett egy ismert név is, rendező meg őt akarta ennyi
  • Seth
    #27
    "vagy az átváltozásokat SSJ-be"

    Biztos lehetsz benne,hogy nem lesz. Itt még csak a kamehameha lesz a csúcstámadás. Talán majd a folytatásban
  • MoToX
    #26
    szerintem a készítők megpróbáltak minél több elemet belevinni az animéből. kifejezetten várom a kámehámézós jelenetet, vagy az átváltozásokat SSJ-be. remélem lesz benne :)
  • Seth
    #25
    Csak a 3. pontba kötnék bele. Bulma soha nem harcolt, egy sikítozós, inkább eszközöket használó karakter volt
  • Jrex
    #23
    Szerintem te csak az 1. trailert láttad,mert a többiben már zöld színű sátán...........
  • Waterhorse
    #22
    Nézzük melyik szereplő hasonlít.
    1. Hajas Teknős, a hawaii mintás ingjével.
    2. James Marsters/Picollo a Buffyból jól bevált sminkel, gondolták ha ott sikere volt, a DB filmben is népszerű lesz, végülis így fordítható "Színtelen Sátánnak".
    3. A természetük... Bulma pörgései, rúgásai régi nosztalgikus ébreszettettek bennem. Valljuk be, ezért szerettük őt annyira, mert a harcművészeteket ilyen magas fokon űzte.

    A történet teljesen kitekert, elferdítettje az eredinek, amúgy minden rendben.

    Csak címmel nem lehet eladni egy filmet, lehet az eredetinek bármennyire népes rajongótábora. Ott vannak pl. az új Star Wars filmek.

    Pedig nagyon szeretem a DB-t Ez indított el az animék iránti érdeklődésemet, de sajnos az előzetest látva nagyon-nagyon kételkedem.
  • tpeterr
    #21
    Bár nem tudom mit várjak tőle, a sorozatot biztos nem fogja felülmúlni, de még akár bármi jó is kisülhet belőle, reméljük a legjobbakat.
  • tpeterr
    #20
    Akkor én nagyon rossz eset vagyok a 18 évemmel? Mert sanszos, hogy meg fogom nézni. :-D
  • Aldo Moro
    #19
    Már alig várom.
  • berserk87
    #18
    Ez nem lesz bukás. Ázsiában, főleg Japánban özönleni fognak rá az emberek. Az animét szinte a világ minden részén vetítették, szóval elég nagy nézőközönségre tett szert. Anyagilag nem tudom elképzelni, hogy nem lesz sikeres.
    Az meg szerintem nagyon jó, hogy gyerekek is megnézhetik, így akár az egész család mehet a moziba. Ezzel szerintem nincs semmi baj.

    Nem tudom ti mit vártok ettől a filmtől, de én egy kedves, olykor vicces, akciódús, agykikapcsolós akciófilmet. Ha ettől több lenne akkor nagyon meglepődnék. Az anime se volt ennél több. A lényeg hogy szórakoztató legyen és szerintem az is lesz.

    Ha közepes vagy jobb kritikákat kritikákat kap, akkor én is megnézem.
  • Wittgen
    #17
    Így látatlanban mondom: a bukás garantált.

    Pont az a generáció nézné meg szívesen, akik 10-11 évvel ezelőtt a rajzfilmet bambulták, ők viszont mára már min 20 évesek (rosszabb esetben), de inkább 26-27.
    Nekik, nekem már most is csalódás, hogy mi lett a filmből. Ettől függetlenül megnézem, de itt érzem igazán, hogy fikázni fogom utána.
  • zolis
    #16
    Öregszünk, na..:)
  • awking
    #15
    "szülői kísérettel akárki megnézheti a filmet" Megkérdeztem Anyumat és azt mondta, hogy nem érdekli... :'(
  • cateran
    #14
    "hogy rajzolt, attól még nem mese" Hát mi? Attól, hogy rajzolt még nem gyerekeknek szól..inkább így,mert mesének mese...
  • opeca
    #13
    Ha sima Dragonball, akkor miért nem gyerek a főszereplő?
    Akkor csinálják meg az egészet gyerekmesének, és akkor nncs is semmi gond. De az az érzésem a trailerek alapján, hogy egy gyerekknek szánt Dragonball Z butítást akartak csinálni.
  • Csudri #12
    Emberek, nem kellene itt hőzöngeni! Ez Dragonball film, nem Dragonball Z! Nem véres harcokat kell várni, hanem a klasszikus első sorozatot, ami igenis gyerekmese! Majd később talán megcsinálják a Z-t is élőszereplősnek, ott majd majd folyhat a vér. Ha megnézitek a Harry Potter első része (talán még a második is) bőven gyerekmese kategória, a későbbi könyvekben (filmekben) jött a durvulás!
  • sandor8206
    #11
    1 az 1-ben ugyanaz lesz a film, mint az anime, persze 1,2 helyen változtatva dolgokon, hogy beleférjen a játékidőbe+designen, de a többi DB
  • torcipepe
    #10
    mikor fogják már megérteni végre, hogy attól hogy rajzolt, attól még nem mese. ráadásul az első hazai rajongók is már bőven nagykorúak, elvégre több mint 10 éve mutatták be, usában meg még hamarabb. ezért nem értem minek csináltak belőle egy élőszereplős gyerekmesét. csinálhatták volna kicsit komolyabb filmet is, mint egy PG besorolásút. sok bunyó és fröcsögő vér
  • Atisz #9
    De nem csak gyerekek fogják megtekinteni. Pukimon effekt ezerrel.
  • berserk87
    #8
    Nagyon várom. Szerintem nagyon jó lesz. Biztos hozni fogja a sorozat hangulatát és biztosan jobb is lesz tőle.
  • smaszi
    #7
    Várom én is, de nem akarok előre semmit elkiabálni....legyünk optimisták...
  • NEOreg3
    #6
    anime után ez hígfos lesz számomra, bár aki azt nem látta, annak talán élvezhető lesz
  • loky
    #5
    Megéztem a youtubon hogy mit kapok róla ... nem jelenteném ki hogy semmi köze az eredeti meséhez...bár az tuti hogy eltér tőle...
    Egy szó mint száz... rohadtúl várom :D
  • Narxis
    #4
    Szerintem kurva jó lesz, megtalálták a jó szereplőket, sok akció, dragonball hangulat stb. Én biztos meg fogom nézni.
  • winnie
    #3
    a szereplők neve és kinézete is hasonlít. mitológiai elemek is stimmelnek néhol. simán dragonball, lerí róla, pedig a sorozatot nem láttam. (ennyit arról, hogy semmi köze.)

    viszont a cím nem hangzik jól szerintem. épp ellenkezőleg. dragonball... persze attól még érdekel, kíváncsi vagyok.
  • AzUs
    #2
    Van egy olyan érzésem, hogy ez a film ritka szánalmas lesz...
  • Darth Sith
    #1
    a címen kívül semmi köze a Dragonball univerzumhoz... szánalom h már nem tudnak mivel eladni egy filmet, jól hangzó cím és kész...