12
  • Sanyix
    #12
    Amikor megtámadják a magyart a cigányok, akkor is egy ilyesmik hangzanak el (a cigánytól) "gyáre geci mágyár há szítverlák dikk" "há nem ádod idé á mobilod szítszurkállák gecó".
  • aaaaa
    #11
    Én hallottam nem egy cigány szájából olyan magyargyűlölő "gyűlöletbeszédet", hogy a szélsőjobbosok mondatai szinte semmik, ahhoz képest. Nevezetesen csak azért, mert sorba kellett volna állni a pénztárnál, és a kirekesztő mocsok magyarok nem engedték őket soron kívül előre pofátlankodni. Azt mikor fogod követelni, hogy szegény elnyomottak ne fenyegethessenek, terrorizálhassanak, akár csak szavakkal is, nap mint nap a békés embereket ?
  • Sanyix
    #10
    De van helye fütyülésnek. az is véleménnyilvánítás, és az kapja aki még rosszabbat is érdemelne. Tojásdobálás is hasonló. Max a kődobálás és gyújtogatás lehet durva. Viszont tény, hogy durvaság nélkül leszarnak, és kiröhögnek (mondjuk így is, hiszen feri még mindig trónol, mikor az ország 90%-a szívesen kirúgna alóla egy széket...)
    Gyűlöletbeszéd meg nem létezik, a szadeszosok kitalációja annak az embernek a beszédére, aki velük nem ért egyet.
    Viccnek indult, de teljesen valósághű lett
  • DjDano
    #9
    Nagyon tévedsz és nem azt mondtam, hogy mindenki kussoljon, de a józanság keretein belül fejtse ki a véleményét, gyújtogatás, kődobálás, tojásdobálás, ünnepek hangos megzavarása, gyűlöletbeszéd ezek igencsak primitív véleménynyilvánítási módok. Különösen a Nemzeti ünnepeken semmilyen rendbontásnak, de még a fütyülésnek sincs helye...

    ui:Sajnos idén sincs remény egy méltóságteljes március 15-i ünnepre , elég csak elolvasni Szarházi György és Torockai erőszakra uszító felhívását...

    gettoharcos te meg töröld ki az aláírásodat, bár az SG eltűri ezeket én mégis megkérlek rá!
  • Sanyix
    #8
    pontosan.
  • homeless
    #7
    Itt mindenki mindent csinálhat, a buzik szopkodhatják egymás farkát nyílvánosan, cigányok gyerekeket erőszakolhatnak meg, embereket ölhetnek, a politikusaink milliárdokat lophatnak el, és elbaszthatják egy egész ország lakóinak az életét, de ha valaki tüntetni mer, mert ez az egész nem tetszik neki, az rögtön huligán.
  • Sanyix
    #6
    Jó kis szélsőbaloldali hozzáállás. Mindenki kussoljon, a rendszer ellen senki nem beszélhet. Semmilyen változást nem követelhet. Jöjjön az a gondolatrendőrség!

    (ugyanis ha nem tűnt volna fel, mindenki a huligán kategóriába tartozik aki felemeli a hangját a rendszer ellen)
  • gettoharcos2
    #5
    szerintem pedig éppen ellenkezőleg: a sunyi, félsivatagi parlamenti cionistákról és a pereputtyukról kellene adatbázist létrehozni
  • cateran
    #4
    /signed :)
  • John Cena
    #3
    jó is lenne!
  • DjDano
    #2
    Itthon is ezt kéne... Kiegészítve azzal, hogy ha valaki rendbontást csinál, ünnepeket zavar meg, vagy bármi olyat tesz ami sérti mások méltóságát, szépen nyelvsajátosságra hozni a nevét, címét, fényképét... Az ilyen tetveknek ne járjon Személyiségi jog
  • Chocho
    #1
    Szerintem ez teljesen jó megoldás lenne. Ha valaki nem képes megállni, hogy szétzúzza mások fejét, legyen már valami nyoma...