13
  • TheRaven
    #13
    az ilyen cikkeket én is birom, ennek mi a faszom értelme van?
  • CaptainRumi
    #12
    annyira cikkhiányban van az Sg, hogy már 2009 legsikeresebb filmjeit sorolja????? (2 hónap 10 nap után !!!)
    remélem nem fog minden harmadik hónapban megjelenni egy hasonló című cikk
  • winnie
    #11
    az első 3 nap bevételéből meg tudod becsülni 135-175M között lesz, de a pénteki számokat látva már 10 milliós intervallumra is lehet pontosítani. akkor derül ki, hogy sikerül-e 45-50% körüli esést produkálni, vagyis, hogy jó -e a buzz, hogy újranézik-e vagy 65%-ot esik.
  • Darth Sith
    #10
    watchmen végösszegére leszek kiváncsi :)
  • bmw
    #9
    A Taken jo film volt..:)
  • winnie
    #8
    a kötelező valentin napi romkomtól? ráadásul PG romkom volt (ugye disney-film gyerekeknek). ahhoz képest, hogy honnan indult a tracking, a 15M-s kezdés és az 55%--os esés is hatalmas bukta. most már kezd kiegyenlítődni. (a lassú csökkenés és a 23-28M-s kezdés nézett ki eleinte)

    persze, minden film nyereséges lesz. egyszer. de nem is az a lényeg. de ez még nagyon messze van a nyereségtől. hatalmas marketinget kapott (na, igen, nem gondolták volna, hogy nagy válság lesz és egy vásárlós film nem fog annyi mindenkit érdekelni). jelenleg hozott mondjuk 40 milliót, a végén lesz 45M. került 20M-ba, plusz a 25-40M marketing. a pénzből a stúdió megkap 25M-t és még mindig bőven negatívban vannak, várhatják, hogy legalább a dvd ne bukjon meg és a tévés jogok eladása előtt bejöjjön a nyereség.

    a külföldet hadd ne ecseteljem, hogy mennyi abból a corvin mozié, mennyi az intercomé:)
  • kandeláber
    #7
    "az Egy boltkóros naplója (Confessions of a Shopaholic) eddig mindössze 35 millió dollárt termelt"

    Miért, valaki többet várt tőle? Ez nem egy nagyköltségvetésű akciófilm, a főszereplők sem ismert színészek. Szerintem a 38M (világszerte 54) nagyon szép eredmény, és biztosan nyereséges a film.
  • narumon
    #6
    Taken volt az egyik legjobb film tavaly / idén, főleg hogy holografikus szuperviziós agybavetitősen láttam, mert otthon olyan jó cuccom van.
  • MrSpock
    #5
    Taken tényleg jó film volt! Nagyot kaszált a költségéhez képest,meg hogy késve mutatták be az usa-ban is. Egyébként én 2160P-ben láttam és kínai nyelven!:-)
  • winnie
    #4
    az nyilván tavalyi amerikai premier volt. különben nem kaphatott volna oscart:)
  • tyuklepes
    #3
    Bár még elég friss, de előrejelzésként lehetett volna a Watchmen is, 55,2 millás nyitással nyilván el fog ballagni min 100-120-ig ... :)
    Gran Torino meg jöhetne már echte ungarishe nyelven :D
  • cyberdj
    #2
    És hol van a Gettó milliomos??? 12 millió dollárból forgatták és kb 125-nél fog megállni...
  • r4pid
    #1
    Taken már tavaly kijött érdekes h csak most jutott el moziba... én 1080pben láttam angolul és baromi jó film...