63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • generalGGabe
    #23792
    az Usti... pálya szépségei....
  • Robi546
    #23791
    Értem, de érdekes mert nekem a MAN NL 202 és a Mercedes Benz Vario 812D-nél is műxik a kuplung kormánnyal mármint a gombal a kormányon na mind1 remélem h így már jó lesz a Karosa is,263-ast meg nem próbáltam még a manual-t.
  • GMI
    #23790
    Nekem se működött kormánnyal a kuplung és nem csak a Karosa-nál hanem a 263-asnál se.
  • Robi546
    #23789
    azt én tudom és a többi buszon is a C gomb a kuplung mivel át van állítva,nem az a probléma hogy mi a kuplung hanem az hogy miért nem vált a kormányon a gombal de amit GMI csinált azzal meg próbálom lehet hogy jó lesz. :) Kösz GMI! :)
  • GMI
    #23788
    Most hogy kijött ez a Karosa C734 engem nagyon zavart benne a motor és a váltó.Szóval csináltam hozzá egy Caterpillar motort és hozzá egy ZF 6 sebességes váltót.A csomagba extraként raktam egy Vértes volános festést és új hangokat.Kép:

    >>>LETÖLTÉS<<<
  • Zoliikp
    #23787
    Nekem nincs kormány, de magadnak adtad meg a választ:
    a többi busz miatt a kormányon lévő gombnak a Tab-on lévő vezérlőt adtad, ezért működik.
    Azt, hogy hogy került a Karosánál, és nálad a C-re a kuplung, azt csak Te tudhatod, mert nálam jó helyen van...
  • Robi546
    #23786
    Értem lehet hogy akkor néha belaggol és ugye feldönti a buszt vagy valami,nem tudom megpróbálok valamit csinálni. :D Amúgy ami most jött ki a 4 Karosa az nekem a Manuális nem megy kormánnyal mert ha például le nyomom a kuplungot a Karosa -n 1-est teszek,kuplung elenged,nem indul (Gomb -ra van beállítva) viszont ha a billentyűn nyomom a C betűt akkor viszont megy a kuplung,ez mitől lehet ? Scriptelési hiba a buszban ? Mivel a többi buszban megy a kuplung rendesen kormányon is csak az új Karosa -n nem,előre is köszi a segítséget.
  • Zoliikp
    #23785
    Csak egy ötlet volt, mert azt írtad, hogy mindig máshol van a "fal"...
    Egyébként lassan kitiltanak Grundorfból, mert az új 4 Karosát meghajtottam, hátha produkálja a hibát.
    Az automata 81 max, a manuális 105-ig jutottam, de a "fal" nem jelentkezett.
    Nem tudom, nálad mi a probléma.
  • Robi546
    #23784
    Hogy érted azt hogy légi útvonal van a pályán ? Rendesen például ha Grundorfon megyek azon is csinálja de csak 60-70 Km/órás sebesség felett kb.
  • generalGGabe
    #23783
    A gyerek már sír is a script miatt :-D
  • TheSosy
    #23782
    Én a tiédtől voltam elájulva ;)
  • generalGGabe
    #23781
    Az is valami? A mozgó emberkéket alapból így rakja be, ha objektként kezeled. Amúgy én már rég dolgozom egy ilyenen, szóval nem kell tőle úgy elájulni. Az enyém mozog is, csak a modellt kell kidolgozni.

  • kem001
    #23780
    Innen leszedheted.
  • TheSosy
    #23779
    Ez már a legális frissített változat.
    Omsi.hu-n megtalálod ;)
  • biliard10
    #23778
    honnan van a busz? lécci linket privibe
  • Zoliikp
    #23777
    Buta kérdés, de ha mindig máshol jelentkezik, ez is felmerülhet:
    Légi útvonal van a pályán?
  • Robi546
    #23776
    Azt még elfelejtettem leírni hogy mindig máshol csinálja és a Karosa C734 -el (ami most ki jött),Mercedens Benz Vario 812D,meg a többivel is de hogy mitől lehet. :S
  • LMG123
    #23775
    Nem gondoltál te is egy régebbire? :D
  • Robi546
    #23774
    Sziasztok!

    Az miért van hogy: például a saját pályámon megyek 70-80al és egyszer csak "láthatatlan falba" ütközök és mindig fel dől a busz de nincs ott fal se autó csak egyenes út,mitől lehet ? :S Próbáltam a Sierra Leone pályán,azon is ezt csinálja. Előre is köszi a segítséget. :)
  • Mark0244
    #23773
    http://bpi129.uw.hu/ Szevasztok! Letölthető a 183-as vonal újabb javítása. ;-)
  • Brad33
    #23772
    Csak egy dolog szúrta a szemem, engedd meg, hogy reagáljak. Az első hsz-edben azt írtad, hogy ott volt, de eltűnt az a bizonyos mappa, itt meg már azt, hogy úgy jött le, hogy nem is volt. Döntsd már el mi a probléma, és utána hisztizz!
    Bocs az OFF miatt.
  • dantre
    #23771
    igen igen...valószínű....
    na, később ezt is megnézem azért :D
    apropó...lehet hogy már kérdezte ezt valaki, de tudtok valami érdemlegest az ARC busz projektről ?
  • kem001
    #23770
    Igazából nem tudom, lehet hogy ugyan az, de kijelzőt elnézve mégsem. Szóval én sem értem ezt most, de szerintem ez másik.
  • dantre
    #23769
    Zoliikp
    Köszönöm a segítséget !!
    de ezek szerint akkor ami ide lett kitéve járgány az már egy újabb verzió.....
    a másik dologgal kapcsolatban azért köszi !
    kem001
    Kösz az infót.... azt hittem ez ugyanaz a busz, csak más a festése.....
  • Zoliikp
    #23768
    Csak félve válaszolok, hátha megsértődsz:
    Az ajtók jelenleg a / = első, * = hátsó gombokra vannak állítva.
    Ahhoz, hogy a sofőr ajtót is ki tudd nyitni, rendelj a KY_doorfront9_external vezérlőhöz egy gombot.

    A többi kérdésedre a fórum keretei kevesek, és elmagyarázni nehézkes, ha még nem csináltad...
  • kem001
    #23767
    Szerintem másik MAZ-ra gondolsz te, volt egy régebbi 103C már.
  • Routeres
    #23766
    Nem vesztesz sokat, ha kihagyod...
    Elég gyenge a minősége...
  • dantre
    #23765
    nekem régebb óta megvan már...egy próbát megér...igazából nem rossz cucc de vannak hiányosságai....
  • adam993
    #23764
    Megéri letölteni?
  • dantre
    #23763
    Sziasztok
    Lenne egy olyan kérdésem hogy tudja-e valaki hogy a MAZ 103-nál milyen billentyűre van állítva az első ajtó nyitása.....
    Valamint, ugye van PL az Ikarus aminél a 3. ajtót a ...doorfront valahányas nyitja, na most nálam nincs a listában sem a 10, sem a 11, sem azok amik megvannak adva hogy azokat kellene új hozzáadással gombhoz rendelni....lehetséges hogy azért nincsennek benne mert nincs felrakva a gyári frissítés a játékhoz ?
    Esetleg megtuná nekem vlalaki mondani mit és hol írjak át az adott járműnél ahhoz, hogy tetszőleges "doorfront parancsot adhassak meg neki ??
    Bocs a hülye fogalmazásért, emélem ki bírjátok hámozni.....
    előre is köszi !
  • nico79
    #23762
    Befejeztem Végleg.....
  • olimano2222
    #23761
  • Erlau Trans #23760
    [courier][hatalmas][szin=red][b]
    RENDET! CSENDET!

    Elég legyen ebből!
  • nico79
    #23759
    Hát barátom nem fáj.De amit ő mondott ahhoz semmi köze ahhoz amit kérdeztem.
    Nem az volt a kérdés,hogy tudom a lomtárból vissza állítani a fájlokat.pff IQ-mi?
    Nem hiszem ,hogy én itt bármit is tennék.De gondoltam 2-év után előveszem és megnézem ezt a játékot és gondom támadt.De mióta itt vagyok itt senki vagy csak minimális választ adott.Ez nem fórum kérkedni egy programmal.
    De ebbe nem folyok bele.
  • atty707
    #23758
    Már ne haragudj, de a kérdésedből nekem is ez jött le.
    Tudod: Ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos hogy a víz a hülye...
    Talán ha leírnád, hogy melyik buszon nincs hang, tudnánk is segíteni.
    Bár nem biztos, hogy ezek után megérdemled!
  • Zoliikp
    #23757
    Nem véletlenül nincs benne hang.
    Amit letöltöttél az egy mod, amely az alapbuszra kell másolni, vagy onnan kivenni a Sound mappát.
    Akkor most "Ki kit tud"-ot játszunk, csak mert Neked úgy van kedved?
  • nico79
    #23756
    Ez neked jó indulatú???
    Ez inkább egy sz.gépes válasz.De nem ez volt a kérdés...
  • nico79
    #23755
    Na akkor öltözz,de nem az a lényeg amit leírtál!!!!
    Azt kérdeztem mi van ha eltűnik egy mappa????????
    Hogy lehet pótolni?Nem azt kérdeztem ,hogy lehet a kukából vissza hozni a dolgokat.Szerintem ez elég egyértelmű volt.Letöltöttem egy buszt. X-et.Tök mindegy melyiket.Nem ez a lényeg.
    Úgy jött le ,hogy nincs benne hang.Nem azt írtam,hogy én töröltem ki!!!
    Figyelj egy kicsit légy szíves.
  • TheSosy
    #23754

    -------------------------------
    Miért fáj neked letölteni az a roh@dt buszt??
    Tényleg csak segíteni akart...Az,hogy ez már jutott az eszedbe,attól még nem kell itt leb*szni senkit!!
    Lehet hogy ez az ember 3x (!) okosabb nálad kedves IQ bajnok.
    Míg te nyávogsz azért,hogy le kell tölteni még1x egy buszt,ő új buszt csinál az OMSI közösségnek.
    Csak ennyi.
  • olimano2222
    #23753
    pssszzt!!!!!!! privátba emberek.!