63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #23873
    Ha már fiktív buszt csinálnak, akkor az nézzen is ki valahogy...
    Például a DesignX-es járgányok jól mutatnának az OMSI-ban, de ezek...
    Remélem ezt nem gondolták komolyan a brazil OMSI-sok...
  • kem001
    #23872
    Azért lesznek érdekes buszok:
  • bocskor3
    #23871
    Azt le kell tölteni mégpedig itt . Ha körülnézel találsz pár más fontos segédprogramot is. :D :D
  • TheSosy
    #23870
    Én béta jelzőt adnák neki.
    Amúgy észrevettétek hogy a hátulja,oldalai,műszerfala hasonlít a credo bc11-ére?
    ---------------------
    @Nico79 winrarral kilehet csomagolni az .ams-t.
  • nico79
    #23869
    Lehet ,hogy idétlen kérdés de az Addon Managert hol találom?
    Vagy az egy külön program?
  • LMG123
    #23868
    Működnek a dolgok nagyjából rajta, kb. "elmegy" kategória...:D
  • ozimak
    #23867
    Én is úgy csináltam. Az egyik sebesség az üres(azt hiszem a 7.),a rükvercnek meg ott a 8. Tehát az igazi rükverc :)(lenyomod a botot és úgy 7. sebesség)
  • Routeres
    #23866
    Úúú... Ilyesmi volt már, az is kimaradt az életemből, és ahogy a képet elnézem, ezt is ki fogom hagyni.
  • Ikarusfan
    #23865
    Szerintem azt tudod tenni legfeljebb, hogy ugye a 7 fokozatból az egyiket az üreshez rendeled, és így a rükvercet kell majd a billentyűzeten nyomkodni. Azt úgy is ritkábban használod, mint az ürest. De ugye részben erre van a kuplung is :)
  • LMG123
    #23864
    Karosa B931



    LETÖLTÉS
  • nico79
    #23863
    Sziasztok.

    Rotterdam-pályánál a ams fájlokat hova a túróba kell bemásolni?

    Köszönöm
  • TheSosy
    #23862
    A .bus file-ban vannak a kameranézetek.És a 3. számmal jelölt a sofőrnézet.
  • jutiput
    #23861
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne felétek,aki tudd válaszólni rá,hogy melyik scriptett kell állítani,abban az esetben,mikor a buszsofőr kabin nézet nagyon közel van a szélvédőhöz,mert távolabbi nézetett szeretnék elérni.
    Válszokat előre köszönöm,további szép napot!.
  • sandor72
    #23860
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy van egy G27 -es kormány na most a manuális váltós buszoknál mindig az N -t kell nyomni hogy üresbe legyen rakva a váltó. Nincs valami lehetőség arra hogy amikor kivesszük a sebességből egyből üres legyen? Sajnos 1 hibája van a G27 -es váltónak a többi sebességeket be lehet állítani a váltón viszont az üreset sajnos nem azt csak gombra lehet lehet rakni vagy az N -t nyomogatni mivel amikor középen áll a váltó ott nincs kapcsoló vagy érzékelő mint a sebességeknél Láttam egy váltó javítást az Ikarus 263 -hoz de azzal sem ment. Ezt próbáltam

    Előre is köszönöm további szép napot sziasztok.
  • Routeres
    #23859
    Ékezetes betűkészlet kell hozzá, meg át kell írni a tábla sco-jánál, hogy melyik betűkészletet használja.
  • Erlau Trans #23858
    Nem lenne rossz ez a Rotterdam, csak a kulonbozo tipusu splinek kozott a patchek nincsennek osszekotve, az ai a spline vege elott belassit, a spline kezdeten meg felbukkannak autok..
  • LMG123
    #23857
    De annál Routeresék csinálták meg a táblát, saját objektumként, nem biztos, hogy a már elérhető tábláknál lehet használni...
  • matesz19
    #23856
    Én a Börzsöny pálya videókon úgy láttam, hogy igen lehet ékezetet használni. :)
  • kem001
    #23855
    Nem semmi ez a Rotterdam.. Jó hosszú ahogy elnézem, lehet száguldozni. Híd nagyon tetszik, de isten ments attól, hogy kikapd a pirosat..
  • adam993
    #23854
    Nem tudom, hogy volt róla-e szó, -ha igen, akkor lemaradtam- de a falunévtáblánál lehet ékezet használni? Épülő mapomhoz kellene.
  • TheSosy
    #23853
    Húú,az nagyon idegesítő tud lenni ha elkapod.
  • kem001
    #23852
    Akkor ott láttam a hídfelvonót. Köszi! All in one Map-nál az autópályán van sorompó, de még nem láttam működni.
  • atty707
    #23851
    Ha a Rotterdam-i pályára gondolsz, akkor de, működik a hídfelvonó, sikerült perceket állnom ott. :)
  • kem001
    #23850
    All in One pályánál gondolom nem működik a hídfelvonó.
  • atty707
    #23849
    Megjelent a Projekt Szczecin 3.0:
  • halaszfi
    #23848
    Akkor hajrá!
  • seresa
    #23847
    Sziasztok !


    Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget ! A leírások alapján kicsit variáltam, és mostanra már minden buszon kiírható a célállomás ( is ) !

    Köszönöm az infót a jelzőlámával is , remélem egyszer készül ilyen mód . :)

    További szép vasárnap estét!
    Üdv
    S.A.
  • Milan1909
    #23846
    Persze, minden meglesz csinálva, 100%-ban saját Objekt és textúra
  • alexander1993
    #23844
    Hogy lehet az o3d fájlt x-be konvertálni.
  • halaszfi
    #23843
    A buszpályaudvar meg lesz csinálva?Nagyon jó munka,grat!(Google Maps objekt?)
  • halaszfi
    #23842
    Az egész vonalon egy busz jár.Nem véletlen.
  • halaszfi
    #23841
    Spline-t nem igazán értem.Az csak egy text lenne path-okkal?(3d-ben formára csinálva)Vagy akkor most kell ahoz egy .x modell?Valaki le tudná nekem elejétől kezdve leírni?Kivéve path lehejezés,mert az megvan.
  • Frenklin737
    #23840
    Rendben köszönöm
  • Zoliikp
    #23839
    A lemez felnis kereket modellezőben beállítod a meglévő pozíciójába, majd konvertálod.
  • Frenklin737
    #23838
    Sziasztok! hogy lehet kicserélni a felnit trilex-röl lamez felnire?
  • GMI
    #23837
    Bocs nem figyeltem...:)
  • halaszfi
    #23836
    #23830
  • GMI
    #23835
    *Omsiba
  • GMI
    #23834
    Szeretnék kereszteződést csinálni msiba.Valaki tudna segíteni?
  • Ikarusfan
    #23833
    A legújabb verzióban, amiben benne van a 263.10/11, ez a két verzió nem festhető, a többi igen.