63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • dantre
    #23918
    Apocalipto
    Valami más is okozhat ilyen hibát, mert nekem egy darab AMS fájl sincs a főkönyvtárban, ehhez képest ugyan ilyen hibával küzdök én is....
  • Apocalipto
    #23917
    Az egyik letöltött addon a baja. Meg kell keresni az OMSI mappájában az összes .amf kiterjesztésű fájlt, és egyenként kitörölni őket. Ha kitörlöd ami a hibát okozza, nem akad el a checking updates résznél.
  • Routeres
    #23916
    Sehogy.

    Ez türelemjáték.
    Az elején csak sacc/kb. igazítsd a domborzatot az úthoz, majd csökkentsd le az eszköz sugarát (hú, ez elég érdekes lett...), és a sebességét is, és lendületes mozdulatokkal, mintha festékszórót használnál, növeld vagy csökkentsd a domborzat magasságát, míg jó nem lesz. És így végezd el az utolsó simításokat.

    Jobb megoldás nincs.
  • Brad33
    #23915
    Editorban azt hogyan tudom elérni a Terrain fülnél, hogy egy adott szakaszon, ahol az út emelkedik, a domborzat ugyanúgy kövesse az emelkedőt, ne "lógjon bele a föld az útba", de belátni se lehessen az út alá? Előre is köszi.
  • Brad33
    #23914
    Nem volt fent emlékeim szerint.
    halaszfi: köszi, megpróbálom.
  • halaszfi
    #23913
    Persze.Csak 1 hete írja ki,de az adddon manager már 2 hónapja fent van. .net a legújabb version.
  • kem001
    #23912
    Nálam elindult rögtön hibamentesen. Mindent bemásoltatok a helyére?
  • halaszfi
    #23911
    Nálam is.Neked ír ki .net framework hibát? 1.2.4-ed van?
  • halaszfi
    #23910
    Nálam kajálja.Másold újra a .hof-ot.Needed objects: Sceneryobjects mappa.
  • ccv520
    #23909
    Ez nekem se volt letöltve eddig, most letöltöttem. Elindítottam, és már kb. 1 órája a Checking updates részen áll. Ez normális, hogy ilyen sokáig tart?
  • kem001
    #23908
    Readme szerint pedig jónak kell lennie. Nem volt belőle régebbi verzió fent a pályából?
  • Brad33
    #23907
    Bocsi az újabb kérdésért, de az mitől van, hogy a Projekt Szczecin pályán az 59-es járaton nem akar működni az IBIS? Az összes többit "benyeli" a gép, de ezt nem, hiába írom be járatszámnak a 05900-t, tournak pedig a 01-t vagy 02-t...
  • Brad33
    #23906
    Még valami, ha már itt a pályák telepítgetésénél járok: a Landkreis Wehlen pályánál a "Needed Objects" nevű mappa tartalmát hová kell bemásolnom?
  • Brad33
    #23905
    Köszi!
  • Routeres
    #23904
    Ez nem script, de lengyelesíti az IBIS-t, illetve a napok neveit is lengyelre fordítja.
  • Brad33
    #23903
    Áhhá! Köszönöm. Egyébként mit tartalmaz ez a script? Már csak úgy kíváncsiságból...
  • Routeres
    #23902
    optional = opcionális = válaszható

    A pálya helyes működéséhez nem szükségesek.
  • Brad33
    #23901
    A Projekt Szczecin letöltése után a "_GLOBAL-optional" nevű mappa tartalmát hova kell bemásolni?
  • halaszfi
    #23900
    Igaz.Elöbbiben is igazad van,mert olyan jó lett a map,hogy néhány órát ott töltöttem a WC-n trónolva,mert olyan jó lett tényleg a map.Meg az 59-es busz.Az eszméletlen tényleg.Nekem a villamosdepó nagyon tetszik,sz.tem a következő verzióban már normális is lesz.
    alex:#23830 in english
  • alexander1993
    #23899
    Bocsánat, még az érdekelne, hogy objektumokat hogy modellezzek?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • Routeres
    #23898
    Továbbá, mivel a sínek nem az utakkal vannak egybeépítve, így a villamos autón, gyalogoson, buszon gond nélkül átgázolva közlekedne.

    G.Gabe megjárta már egyszer, így megtanultuk...
  • halaszfi
    #23897
    Csak ki kellene cserélni a Routeres által modolt sínekre,és jó lenne.Vagy 3-5 sort betenni a .sli fájlokba.Nem nehéz.De azért elég hülyén néznének ki a ruszki villamosok.
  • halaszfi
    #23896
    Nekem eső dolgom a 68-as kipróbálása.10000-szer jobb,mint az ÚnL.Van egy városi-helyi hangulata.Egyébként rendesen felújították a pályát,ha észrevettétek.Új objektek sokasága,új jelzőlámpák,buszbeálló,stb.Nehéz megelőzni, de azért lesz ami megelőzi,éppenhogy(nem akarok ujjal mutogatni.)
    LMG-123:Ja tényleg,de azért ez nagyon hasonlít hozzá.
  • alexander1993
    #23895
    El tudná valaki magyarázni, hogyan modellezzek utat?
  • Erlau Trans #23894
    [b]Tartózkodjunk hasonló szimulátorokat boncolgató hozzászószólásoktól!
  • kem001
    #23893
    Köszi a választ! Tök jó amúgy ez a pálya. Rotterdam sem rossz, csak eléggé unalmas.. Meg vagy 30 perccel előbb beérsz végállomásra.
  • LMG123
    #23892
    Nem, a mestechkohoz csináltam régebben. Akartam ehhez is, de a villamossíneken nincs a villamosnak path.
  • kem001
    #23890
    Nem volt ehhez a pályához villamos addon?
  • Routeres
    #23889
    A föld másik feléig...

    Na jó, nem akarok (ennyire) elfogult lenni, ha kötözködni akarnék, akkor nem is lehetne összehasonlítani a két pályát.
  • szikszaicsabi
    #23888
    Akkor a Börzsöny meddig alázza az ÚnL-t? :D
  • Routeres
    #23887
    Az új Szczecinben az 59-es járatot ki kell próbálnotok! Állati hangulatos! Erdős, szűk utak, vasúti átjáró...
    Igen, ahogy korábban írtam, Szczecin porig allázza az ÚnL-t.
  • kem001
    #23886
    Nem végleges, úgynevezett "Preview" verzió.
  • Tirdi
    #23885
    Úgy látom még nincs link hozzá, és nem tűnik wareznek úgyhogy,itt le lehet tölteni
  • LMG123
    #23884
    Ústiban B731 és B952E van.
  • Brad33
    #23881
    Kb. papírból hajtogatok ilyen buszt:D Ez most komolyan egy végleges, kiadott verzió?
  • Brad33
    #23880
    Nem tudom, hányakat érdekel, de elkészültek Berlin új járatai:) Ma megcsinálom az IBIS-t és a menetrendeket, utána még 1-2 nap tesztelés, és lehet vele játszani:)
  • halaszfi
    #23877
    Ilyet hogy lehet csinálni?Ez szörnyű!A DesignX buszok tényleg jók,a Szabadmadárok is jól mutatnak a játékban.
  • halaszfi
    #23876
    Volt már,az Ústí nad Labem pályán AI-ként.Nem tudok róla,hogy volt-e már egy normális Karosa B931.
  • kem001
    #23875
    Na igen, egyedül talán az tetszik benne, hogy 3 tengelyes..
  • nico79
    #23874
    ok már közben megtaláltam csak mindenre failed.
    Már csak ezt kell kiküszöbölnöm valahogy,De köszi hasznát fogom venni.