63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ZsBalu01
    #26102
    Megoldottam köszi :D
  • ZsBalu01
    #26101
    Értettem :) Köszi.
  • generalGGabe
    #26100
    picit retrósítottam a bkv-s festést:
  • olimano2222
    #26099
    Credóóóóóóóó!!!
  • SnyperD
    #26098
  • kem001
    #26097
    Akkor próbáld újra letölteni a busz és újra telepíteni.
  • ZsBalu01
    #26096
    Belemásoltam már, de akkor sem ír a Garázsnál semelyiket sem :/
  • kem001
    #26095
    Nincsenek benne Hof fájlok, másold bele egy másik buszból.
  • ZsBalu01
    #26094
    Az új Ikarusokon ( 260.06 - 260.32 ) nem tudok utasokat szállítani. A buszválasztásnál már nem tudom a hof fájlt kiválasztani. Csak nálam van ilyen probléma, vagy másnál is?
    Válaszotokat előre is köszi.

    Üdv.: ZsBalu01
  • Geri556
    #26093
    A játékot újratelepítettem, megoldódott !
    Megyek, kipróbálom az új 260-ast
  • PDes
    #26092
    Tudtommal nem lehet letölteni, mert csak 1 teszt volt.
  • kem001
    #26091
    Első hozzászólás a videó alatt, hogy nem letölthető. Amíg játék készítői nem adják ki a csuklós buszt, addig ne is számíts normális csuklósra. Ha megnézed a videót, látszik is, hogy nem tökéletes messze sem.
  • ast00
    #26090
    Ez nekem valamikor megvolt. De már nincs és én is hiányolom.
  • madarászmárkhun
    #26089
    van egy articulated testje a ikarus 180 kérdésem nem tudjátok hogy ki csinálta vagy honan lehet letölteni
  • ast00
    #26088
    Én szeretem a kúszóváltóját, bár most hirtelen el nem tudnám neked mondani mi az. :D Am linket kellett volna használnom az előző hsz-ben, ezért bocsi.
    És még valami: Ha busz spawnolásnál rámegyek a MAN-ra közli, hogy Datei nicht gefunden aztán dobálja a hibaüzenetét. Ez miért van?
  • kem001
    #26087
    Nem lehet abból átkonvertálni.. Ahelyett, hogy követelőztök, álljatok neki magatok. Megtudnátok, hogy milyen nehéz is átkonvertálni és le script-elni egy buszt az OMSI-ba...
  • rajenmax
    #26086
    Mit takar ez a kúszóváltó? Miét lenne nehéz megcsinálni?
  • ast00
    #26085
    Am nem egyszerűbb City Bus Simulator 2010-ből konvertálni? Mert akkor itt egy darab http://www.youtube.com/redirect?q=http%3A%2F%2Fdata.hu%2Fget%2F2469243%2FCBS_E95.rar.html&session_token=YB2AX-qFLbXEMLXXDhwKUOLMgHd8MTM0NjU5ODA5M0AxMzQ2NTExNjkz
  • Erlau Trans #26084
    Örülönk, hogy kinyaraltad magad, de legközelebb olvass vissza pár oldalt kérlek, vagy keress rá a dolgokra a google-ban, kövesd a játék hivatalos fórum oldalát. Köszönjük.
  • Erlau Trans #26083
    Telepítsd újra a játékot...
  • Geri556
    #26082
    Üdv !
    Valaki feltenné nekem valahova az Omsi mappában lévő Texture mappát ?
    Mert sok mindent hiányol belőle és nem indul el egyik pálya sem :(
    Előre is köszi !
  • bence099
    #26081
    ajtó hibás XD
  • Bipper
    #26080
    Jogos, egyébként szerintem ha nem Scania hanem Rába motorral csináljuk, akkor semmi gond, mert a Rábások hagyományos váltósak, nem joystick :)
  • Tirdi
    #26079
    Nem semmi XXDD
  • gcs7e7
    #26078
    nah az AI ilyenekre képes xDDDDDDDDD:
  • kem001
    #26077
    NINCS KÉSZ még csuklós busz a játékhoz! Ha lenne, teli lenne vele a topik!
  • szaszy0830
    #26076
    http://www.youtube.com/watch?v=eeXzOTQsLSc
  • madarászmárkhun
    #26075
    sziasztok most jöttem vissza a nyaralásból vannak kész csuklós buszok ha igen kérek szépen linket és képet
  • szaszy0830
    #26074
    Hát egy ilyen jószág tényleg nagyon jó lenne.Én is régóta epekedek egy ilyenért.Asszem vki el is kedte csinálni, de végül vmiért feladta... Nem is olyan rég
  • retoucher
    #26073
    Nah, mentem vele vagy 300 métert én is!







    További képek
  • ast00
    #26072
    Viszont ha valaki akinek nagyobb tapasztalata van, talán még sikerülhet is. Egy kis off, de anno a galaxy mini android 4.1 kamerát is megjavították pedig azt mondták lehetetlen. Szóval attól, hogy még senki nem csinált ilyet, még sikerülhet. Nem akarok erőszakos lenni, de én tényleg szeretnék egy olyat.
  • Bipper
    #26071
    Csak egy a bibi vele, én dolgoztam ilyennel és kúszó váltós, ilyen scriptet meg nem készített még senki :( Egyébként a világ egyik legjobb busza :)
  • ast00
    #26070
    Szerintem jó 5let lenne. Börzsöny pályán vannak olyan szakaszok a videók alapján ahol ezzel jól lehetne közlekedni. Lehet kérést leadni? :D
  • gcs7e7
    #26069
    kapaszkodót meg ülést át tudok úgy festeni hogy a többi buszban úgy maradjon?
  • gabcsibkv
    #26068
    http://www.youtube.com/watch?v=_ObcyOfRJAQ&feature=player_embedded

    Ebben a videóban jegyzettömben 5:25-5:45 percek között hogyan kell csinálni azt az eltolást, melyik gombbal? (hosszú sorok tördelése bepipálva)
    Köszönöm a válaszokat !
  • gabcsibkv
    #26067
    Sikerült, köszönöm.
  • gcs7e7
    #26066
    vbus-hoz van egy csomó hasonló talán lehetne konvertálni...
  • ast00
    #26065
    Egy kérdés. Van folyamatban távolsági Ikarus EAG 395.12 vagy hasonló? Anno fél évet utaztam az FCS-313 rendszámú darabbal, és azóta is a kedvenc buszaim közé tartozik.

    Meg hát amúgy is Omsiba még csak 260x és 4xx sorozatok vannak. Nincs kedve valakinek ilyet csinálni? :D
  • Tirdi
    #26064
    Én egyszerűen megoldottam az összajtót, és a csengőt is. Összajtó: NumEnterhez hozzárendeltem a "Elsőajtó elsőszárny, elsőajtó másikszárny", és még két doorfront-ot ami általában nyitja a hátsó ajtót. Így szinte az összes busznál nyílik mindegyik ajtó az enterrel. F5 F6 F7 F8-hoz hozzárendeltem a csengőhöz kapcsolható dolgokat, és így valamelyik beindítja a csengőt mindenhol.
  • kem001
    #26063
    Solaris U15-nek jól látom nem lehet megváltoztatni a rendszámát?