63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gcs7e7
    #26622

    http://gcs7e7.wordpress.com/
  • kem001
    #26621
    Megnyomod az O betűt, vagy felső menüben egér ikonra kattintasz.
  • TaRka0107
    #26620
    Üdv!

    Lehet beállítani az irányítást egérre?
  • mojorisin
    #26619
    Előző verziót letörölted mielőtt az újat felraktad?
  • seresa
    #26618
    Sziasztok Srácok !

    Szeretném megkérdezni,hogy mi annak az oka,hogy letöltöttem a 3.1-es Projekt Szczecin pályát, és azóta nem tudok a buszoknak menetrendet adni, a kijelzőt se lehet beállítani - a megállók üresek ...
    Bocsánatot kérek, ha amatőr kérdésnek bizonyult,de jelen felállás szerint nem tudtam megoldani...

    Köszönöm szépen előre is a segítséget !
  • atty707
    #26617
    Ikarus 405 ajtózárás: ky_doorallclose-hoz rendelj billentyűzetet. Csak akkor működik, ha előtte a csengőt megnyomtad (ehhez a ky_bell eseményhez kell gombot rendelned)
  • bmwcrash
    #26616
    nagyon szép remélem ha kész lesz kiadod:)
  • Pali1010
    #26615
    Szia!
    Saját, készülő, helyközi jellegű pálya.
    Pusztaottlaka, forduló:
  • bpo451
    #26614
    Hol és mit kellene átírnom ahhoz, hogy egy pályán az AI-kból csak egy bizonyos man tipus közlekedjen, pl a D92-es?
  • kem001
    #26613
    Ahhoz képest, hogy Béta, számomra kellemes csalódás a 405-ös. Főleg amilyeneket szoktak kiadni, azokhoz képest.
  • cSuwwi
    #26612
    Kipróbáltam én is a 405-öst, erősen béta, de jelezve is van, nem kell meglepődni a hiányosságokon.
    Az ajtózárás csak gombsorról megy, ott is csak akkor ha megy a csengő, ami nem rossz ötlet, csak kérdéses hogy át lehet-e ültetni ezt a külső gombokra is.

    A nyilvánvaló "hiányosságokon" túl nekem csak egy észrevételem lenne: a motorhang menet közben szerintem nagyon halk. Alapállapotban jó, de útközben gyenge, fel lehetne kicsit erősíteni. Amúgy ígéretes darab (Y)
  • kem001
    #26611
    Pedig azt írták, hogy hangokat kapott újat.. Amúgy a vezetői nézet eddig is borzalmas volt benne..
  • Routeres
    #26610
    Kipróbáltam, de nekem úgy tűnik, hogy nem változott az előzőhöz képest semmit. Ugyan azok a textúrák, hangok, modell. A kerék ugyan úgy nyolcasokat ír...

    Viszont kapott egy eszméletlen vacak vezetői nézetet. Olyan, mintha tunyulna a sofőr vezetés közben.

    Valaki írja már le legyen oly' szíves, hogy a semmin kívül miben változott a busz, mert lehet, csak én nem látom a különbséget...
  • kem001
    #26609

    Jelcz M121 MB Final Version
  • bmwcrash
    #26608
    szia
    ez melyik pálya?
  • Pali1010
    #26607
    Sziasztok!
    Egy kis vidéki hangulat:
  • Routeres
    #26606
    Magyar leírásokban nem bővelkedünk...
    Viszont van pár angol nyelvű tutorial, ahol részletesen, pontról pontra le van írva, mit hogy kell csinálni.
  • Zoliikp
    #26605
    Feltehetőleg, ha még nem kaptál választ, akkor nincs...
  • precise
    #26604
    Sziasztok,

    Három napja kérdezősködöm, de nem kapok választ sehol.

    Van valahol olyan leírás ahol egyedi kereszteződések készítése van leírva magyarul? Nem baj ha blender-es bár nekem jobb lenne a Google sketchup, mert egyszerűbb a kezelése.

    Kezdem azt hinni, hogy ez valami privát topik pár emberke részére, mert csak egymással beszélgettek, anno mikor a topik indult sokkal barátságosabb volt.
  • matesz19
    #26603
    Nem rég megjelent a Mercedes O405 N2 V3.00
    És itt letudod tölteni: Letöltés
  • rarma
    #26602
    Az IK405-nél melyik doorfrontott kell beállitani,hogy zárja az ajtót? mert már eddig bent van a doorfront3 és 5 de az egyiksem sem zárja.
    válaszaitokat elöre is köszi,amúgy csúcsszuper a busz,gratula az épitőknek!
  • Dupi30
    #26601
    Már jópárszor ujratelepitettem, több verziot is kiprobáltam. Valamiért nem indul a program. A zip-es módszert alkalmazom. Köszönöm szépen a segítségeket!
  • Zoliikp
    #26600
    Ha nincs, vagy nem fut a gépeden a manager, akkor hogy tudná megnyitni a fájlt?
    Vagy telepítsd újra, vagy az előbb leírt módszert alkalmazd...
  • Dupi30
    #26599
    Az omsi addon managert nem tudom megnyitni. Tehát rákattintok hogy OMSI Addon Manager.exe kurzor mellet egy kis időre látom a homokórát aztán semmi.
  • Zoliikp
    #26598
    Két változat:
    -elindítod az Omsi managert, és az opciókban ellenőrzöd az elérési utat;
    -az ams-fájlt átnevezed zip-re, úgy megnyitva "helyükre másolod" a tartalmát.
  • ast00
    #26597
    Addon managert megnyitod, option omsi root directoryt beállítod és akkor lesz jó. Illetve nem kezelt kivétel az mindig lesz vmikor de működni fog.
  • Dupi30
    #26596
    Sziasztok. Kéne egy kis segítség. Amiker egy ams. fájt probálok futtatni omsi managerrel, tehát rákattolok 2x akkor ezt írja ki: Could not detect OMSI root directory. Addon importer whil be shut down now. Miután "leokézom" kiirja hogy nem kezelt kivétel történt az alkamazásban bla bla bla. Illetve hogy nem található a következő elérési út egy része omsi/da.oao.
  • gcs7e7
    #26595
    hamár 405:
    csak én nem tudom bill.ről zárni az ajtót?
    kinyitni lehet de zárni nem! (csengő bekapcsolva)
  • rarma
    #26594
    Nekem sikerült letölteni,mikor beadja ezt az oldalt,

    akkor nyomtam egy enter gombot,aztán megkérdezte,engedélyezem e az oldalon lévő ablakok megjelenítését,engedélyeztem,és utána letölthetö.
  • gcs7e7
    #26593
    ez viszont nagyon sokat segített!!!
    köszi! :D átmásoltam az door.. cuccokat és jó lett! nagyon köszi!
    azt tudod hogy kell kikapcsolni az ajtóféket?
  • Zoliikp
    #26592
    Akkor nem tudok segíteni.
    Ha Te nem tudod, akkor hiába magyarázom, nem fogod tudni a változtatásokat elvégezni.
    Egyébként:


  • fghjk
    #26591
    Igy jobb
  • fghjk
    #26590
    KIJÖTT AZ IKARUS 405!!!(béta) http://omsihu.wordpress.com/2012/09/16/ikarus-405-v0-8-beta/ Sajnos én nem tudom letölteni:(
  • gcs7e7
    #26589
    hááát én szerintem ezt nem fogom tudni annyira nem értek hozzá:
    ez a modell kell nekem(erre alakítom)http://www.omsi.cz/index.php?strana=down-modely&mn_p=4

    és ebből másoltam a cuccokat:http://omsi-ovkv.bplaced.net/downloads.php?cat_id=9
  • Zoliikp
    #26588
    Teljesen új mappát készítettél neki?
    Elég lett volna a bus-fájlt, a cfg-t, és az új elemeknek egy másik mappát...
    Légyszí', idézd be a cfg-ből az első ajtóra vonatkozó részt, mert nekem két fajta 415-ösöm van.
  • gcs7e7
    #26587
    pedig átmásoltam a textúrákat is!
  • kitt2000
    #26586
    Az ikarus 263-on hol lehet állítani a vezető nézetett hogy látni lehessen a tükröket?
    Hol lehet állítani melyik fájba?

    Előre is köszönöm!
  • Zoliikp
    #26585
    Először is tudni kéne, hogy az üveg egyben van-e az ajtóval.
    Ha igen, és az üvegre konvertálás előtt rátetted fenster.tga-t, illetve a rétegek szerint a dreck, és regen tga-kat, akkor a cfg-ben ezeket meg kell adni az animáció előtt.
    A kép viszont azt sejteti, hogy az ajtón jó a textúra csak nem találja....
  • crodgok3
    #26584
    Köszi.
  • rarma
    #26583
    Szerintem mindenhonnan törölték.Találtam egy leírást róla,nyers forditásban,annyi hogy aki készítette,nem találta pontosnak az elkészitését,és így letiltotta hogy pontosítson a pályák szerkesztésben, hogy mégjobban hasonlítson az életbelihez,és plusz tegyen hozzá egy két vidéki területett is.
    Itt az eredeti leírás:
    EREDETI FORRÁS