63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #27064
    Pálya parklist_p fájljába írd be őket, de sco végűt!
  • Bipper
    #27063
    Gyerekek! Miután betettem az új AI járműveket a mappába, és be is állítottam őket a magyar pályáimon, mit kell csinálnom, hogy a parkoló autók is ezek legyenek, ne a gyáriak? :)
  • nmagyar
    #27062
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni, hogy a Bad Kinzau pályán, miért nincsenek utasok?
    Manuálisan telepített, .hof fájlok megvannak. HOTFIX-ek hiánya miatt lehetséges?
  • vikimaki1
    #27061
    Azzal, hogy pár óránként megkérdezed ugyan azt, attól nem válaszol senki se hamarabb...
  • matesz19
    #27060
    Ez a pálya egyre jobb és jobb!!! Kíváncsian várom mikor adjátok ki végre, de gondolom az még messze van.
  • Bipper
    #27059
    Valaki tudna ebben segíteni, hogy a Csacsit hogy lehet elindítani, mert nekem nincs benne áram, és innentől kezdve halott az egész :(
  • Routeres
    #27058
    A sablon kérdéseket egy egyszerű "nem tudjuk", vagy "nem mondunk előre megjelenési dátumot, mert úgyse tudnánk tartani" válasszal letudjuk.

    Mivel mostanában szombatonként mindig volt/van programom, így csak a vasárnap felét tudom a pályára áldozni. De azért így is halad a dolog.

    Tettem ki a hivatalos fórumra képeket. Aki kíváncsi rá, lesse meg: Katt
  • kuhnzsolt
    #27057
    Számomra lezárt ügy! Gondoljon bárki bármit, igazat írtam akkor! Továbbiakban PM-ben!
  • alexander1993
    #27056
    Csak kíváncsigából kérdezem, nem tudsz valamit az ismerősöd 405-öséről?
  • kuhnzsolt
    #27055
    Lehet, hamarosan jönnek a sablon kérdések!! "Mikor lesz kész?" és még sorolhatnám!

    Amúgy nagyon szépen haladtok vele, csak nehogy hamarabb legyen kész mint nekem omsi-ra alkalmas gépem!
  • Routeres
    #27054
    A videó miatt 25 fps-sel vettem, de egyébként 40-50 fps. Busztól függően.
  • Bipper
    #27053
    Ezt hogy lehet működésre bírni?
  • wollnerd #27052
    Ez nagyon durva!
    Mennyi volt az FPS-ed míg végigmentél ilyen dús fák között??
  • Routeres
    #27051
    Üdv néktek!

    Hétvégi munkásságom eredménye:



    Haladunk, haladunk.
  • alexander1993
    #27050
    Tudna valaki segíteni?
  • mimo0612
    #27049
    Aki szereti a hegyi szakaszokkal tűzdelt vezetést, annak ajánlom ezt a szépen kidolgozott pályát:
    http://www.playglobe.net/apps/forums/topics/show/8142418-omsi-map-r-merberg
  • Erlau Trans #27048
    Na majd legközelebb 39 fokos lázasan nem írkálok ide aztán jó lesz az. :)
  • ast00
    #27047
    AZ igaz. Ezt átgondolhattam volna. De amúgy a negyedik sor az igaz. Nekem se az a célom hogy megváltoztasd csak ahogy említettem ezt nem gondoltam át rendesen.
  • LMG123
    #27046
    Nem hiszem, hogy bárhol meg lenne szabva, hogy mostani állapotokat kell az Omsiban teremteni...Az első és negyedik sorod pedig egymás ellentétje. :D
  • ast00
    #27045
    2 gond van.
    1: Ha jól tudom az 1055-ös balesetes lett és selejtezték.
    2: Ezeket már átszámozták tehát elvileg most 431 055 lenne.
    Bár lehet retrózni szóval nem gond, csak említem.
  • Alias Pingvin
    #27044
    Hogyan lehet használni a csacsi vontatóbuszt? előre is köszönöm a válaszokat.
  • szabii98
    #27043
    Azt meglehet oldani, hogy a pályákon, pl Szczecinen villamos menjen? Vagy tudja valaki, hogy dolgoznak-e ezen?:D durva lenne, ha úgy meg lehetne oldani, mint L.A. Noireban, hogy mehetsz előtte, és lassít ha te is stb
  • wollnerd #27042
  • LMG123
    #27041
    Nos...bebizonyosodott a sejtésem, az Omsihoz készült felsővezetéktartó oszlop és a vezetékek magassága is túl alacsonyan van.

    Ja...őőő...első körben egy V43-as készülget a hazai Omsi-felhasználók vasútvonalaira.

  • szabii98
    #27040
    Szerintem van 90es :D de lehet 70-es a legnagyobb.
    azt hiszem, hogy a hosszú autópálya szerű cuccnál, Wilca Viadukt után/előtt, a 68-as, 57-es stb járatoknál
  • LnD
    #27039
    Busz szim. fórumon ez elég nagy paradox. Mindegy, téma részemről zárva.
  • Erlau Trans #27038
    Szgk.-ról írtam, de nem gond. Csak nem fogalmaztam pontosan.
  • Robi546
    #27036
    Érdekes,jó neked. :D

    Erlau Trans: az még jobb amikor gyors hajtanak de amikor lassan... 20-30 Km/h-val na azt ne tudd meg milyen. :DD

    Egyébként nekem most "fagyasztva" van a project,nincs kedvem most fejleszteni majd ha lesz kedvem akkor csinálom tovább. :D
  • Zoliikp
    #27035
    Meglátásom szerint csak a pályaépítők tudnak ezen "segíteni":
    -ellenőrizni, hogy minden egyes path rendesen "érintkezik";
    -a lehetőségekhez képes figyelni arra, hogy Tile-váltásra ne kerüljön path- csatlakozás.

    Megfigyeltem, hogy ilyen pici hibáknál szinte megáll az AI, cicire véve a mögöttes forgalmat. Minket nem zavar, de ha egy adott kereszteződésben rosszul van beállítva az irányjelzés, akkor szintén belassít, még akkor is, ha nincs más irányú forgalom...
  • IkarusV134
    #27034
    18-20km/h is necces egy kereszteződésben egy tömött Ik280-nal. Hátul meg halálfélelme van az utasnak hogy felborul nem beszélve a kaszálás miatti oldalirányú gyorsulásról.
  • LnD
    #27033
    Egy 4-4,5 méter magas busszal megnézem hogyan veszel be egy hajtű/erősen tompaszögű kanyart (talán még lejtmenetben is) 40 km/h-val.. Sok tapasztalatod lehet buszvezetés terén..
  • Erlau Trans #27032
    De jó Neked. Én most is állítgattam még, de nekem gyorsanhajtanak.
  • bence099
    #27031
    nem tudom de hogy most modernizálom a Great Grundorf mapot és a sebbeség korlátozásokat álítom be nekem tartja :D
  • Robi546
    #27030
    Na igen,ez a baj. :/ Az én pályámon is ami még készül,Ai sebessége 55 Km/h -ra de megy kb. 20-30-al,sajnos. :(
  • Erlau Trans #27029
    Igen, ez lenne a valós. De nagyon sok pályán az van, hogy cammogok az AI után. Bad Kinzau-ban pl. vannak nagyobb kanyarok, amihez hasonlókat a valóságban bevesznek 40 km/h körül... én meg normál követési távolságnál is beleérek az AI seggébe és szinte tolom le az útról. 20km/h-val. :)
  • Erlau Trans #27028
    Azon a pályán hol van 90-es tábla? Én 70-re emlékszem csak.
  • Robi546
    #27027
    én jobban szeretem azt amikor megy előttem 110-el én meg utána 90-el és jobban szeretem azt amikor az Ai gyorsabb mint én. :) Mivel ha megy előttem 40-el + nagy forgalom akkor én nem tudok menni 50-el,városban/faluban. :D Remélem érthető. :DD
  • szabii98
    #27026
    még mindig jobb mint szczeszin, ahol 90es táblánál satuznom kell mögötte mert megáll az út közepén
  • Erlau Trans #27025
    Értem... akkor ez kb. a magyar (t)valóság, 50-nél faluban végig gangol 70-nel, mert most kb. ezt csinálja nekem az AI. :o
  • deutsch96
    #27024
    Te csak úgymond egy "átlagot" állítasz be, de az AI-k úgy lassítanak és mennek, ahogy az nekik jó.