63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • nemeza
    #27466
    érdekes, pedig nem is telepítős.
    Gondolom van pár cirill betűs trigger, és ezt nem viseli el. Mindjárt megnézem.
    off
    hogy lehet oldalra képet beállítani?
    on
  • nemeza
    #27465
    263.11
    A kikapcsolás könnyebb: kitörlöd, vagy kikommentezed (# minden sor elé) a newanim részét a fordulatszám mérőnek.
    Gazella: Nem töltöttem le a kocsit, de gondolom van egy delay érték is beállítva (késleltetés - ezt akár törölheted is, de inkább csak csökkenteni érdemes) - így gyorsabban reagál a változtatásokra
    gyorsításhoz kellene kicsit trükközni.
  • Bipper
    #27464
    Tiszteletem kollégák!
    Olyan kérdésem lenne, hogy a fordulatszámmérőt hogy lehet úgy megcsinálni a Gazellánál, hogy ne legyen ennyire lomha, hanem sokkal gyorsabban mozogjon a mutató, illetve a 263.11-nél kikapcsolni a fordulatszámmérőt, hogy állandóan 0-t mutasson? :)
  • Routeres
    #27463
    Üdv néktek!

    Nem tudom nálatok előjött-e, de nálam az újonnan megjelent LAZ 699 (erről van szó) nincs jó hatással az OMSI-ra.

    Ha a busz bent van, nem tudok belépni a beállításokba, mert E/A Fehler hibaüzit dob. Utána beenged, de elvesznek a karakterek.

    Szóval ha valaki ilyet tapasztal, az nagy valószínűséggel a busz miatt van.
  • SnyperD
    #27462
    Így hamar elkészül majd :D
  • TheSosy
    #27461
    Jobb mint a semmi
  • SnyperD
    #27460
    Nem ugyan olyan :P
  • TheSosy
    #27459
    Ha letöltessz egy vbus Credo IC 12 modellt,abba benne van.
  • SnyperD
    #27458
    valaki tudna a képen szereplő parkoló fékről egy 3ds fájlt adni ? Kéne a BC11 be :P
  • generalGGabe
    #27457
    A Mi oldalunk is alakul szépen!
    Folyamatosan bővül a tartalom, persze ahogy időnk engedi a pályaépítés mellett.
    Itt mindent meg fogtok találni, amit Routeres és jómagam összegereblyézünk az OMSI-ról.
    Természetesen ha valaki itt is szeretné, hogy megjelenjen tőle valami alkotás, azt megjelentetjük.
    Ha valaki épít egy pályát, és azt szeretné, hogy folyamatosan nyomon lehessen követni ,hogy hogy alakul,
    akkor az is megoldható.

    Itt nyomon lehet követni az mi épülő pályáinkat is.

    http://omsipalyagyar.uw.hu/
  • halaszfi
    #27456
    Képet a vezetőállásról PLS!
  • TTÁDÉ
    #27455
    Köszönöm! De csak a pálya az én művem a videót azt D4V3HUN készítette!
  • rarma
    #27454
    Sziasztok!
    Valaki nem tudja hogyan lehet megjeleníteni a LAZ 699P and LAZ 699T -ben a menettáblát, mert nem ír ki semmit.
  • Martinez01
    #27453
    Az elején jól kivágtad a kuplungot:D
    Amúgy jó videó :).
  • GMI
    #27452
    Biztos hogy nem a Fraps mert más program is ezt csinálja....A hangkártya programban (Realtek) kell valamit állítani csak nem tudom hogy mit.
  • mojorisin
    #27451
    ÉN egyszer rászántam magam és leszedtem. Elindítottam de 10 perc után ment a kukába. Nekem túl sivár és semmilyen hangulata nincs.
  • TTÁDÉ
    #27450
    Nekem is xp-m és Frap-sem van és műkszik! Sajnos nem tudom mi lehet a problem!
  • TTÁDÉ
    #27449
    Sziasztok!

    Folytatom Debrecen pályát egy jó hónap pihi után!
    Informácók,képek,videók a pályáról:DEBRECEN 30-as
    Addig is egy kis ízelítő:

    ( a videó D4V3HUN műve!) További kellemes hétvégét!
  • GMI
    #27448
    Próbáltam omsiból videót felvenni de hang nem jött hozzá.Fraps-al csináltam (hangfelvétel be volt kapcsolva).Más programok se vett fel hangot hiába kapcsoltam be a hangfelvételt.Mi lehet a baj???(windows xp-m van)
  • ast00
    #27447
    Szép darab
  • Deutsch84
    #27446


    http: //87.229.116.57/tomd/395

    http: //www. kephost.com/images4/2012/10/14/a1_2012_10_14_kjwrxcpo0i.jpg

    (Ez az SG mindig rosszalkodik velem
  • Deutsch84
    #27445


    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_14_kjwrxcpo0i. jpg
  • gcs7e7
    #27444
    260:
    az nekem is sokszor előjön! és mindíg kilépek, és újraindítom. vagy lesz,vagy nem.
  • Deer
    #27443
    Sziasztok!

    A BAZ A079-es buszról lenne szó. Szépen sikerült megcsinálni az leszállásjelző visszajelzőjét a műszerfalon. Ha az első ajtót kinyitom, akkor nem nem alszik ki, csak ha a másodikat is kinyitom. Persze még tesztelem, hogy az elsőn is leszállnak-e, de azon ajtó felett is működik a leszállásjelző gomb.

    Másik. Az Ikarus 260.06 festések nem működnek. Ha a választóképernyőn jól is jelenik meg, a játékban az alapfestést használja, de legtöbbször csak az ajtókat színezi át, igaz az a változás meg is marad. Ugyanebben a csomagban található 260.32-el viszont semmi gond nincs.
  • wollnerd #27442
    Igen. Nos hát ez a pálya többnyire mindet tartalmaz. Saját bemondást, egy scania buszt, egy pályát 3 részre bontva, 3 előre elmentett beállítást (Low-end, Mild-End és Hight-End PC számára), 3 válaszható aillist.cfg, rengeteg objektum, 2 pdf dokumentum.
    Hnap kipróbálom a pályát.
  • Zoliikp
    #27441
    Nem egy acélos netem van, így lehetséges.
    Ha neked meg van, elárulod, miért ekkora mérete?
  • kem001
    #27440
    Sikerült hibamentesen futtatnod is? Én leszedtem manuálisan is, de utána is O3D hibákra hivatkozott..
  • wollnerd #27439
    A hiba nálad van... Én le tudtam tölteni elsőre is.
  • Zoliikp
    #27438
    Hasonló lehet, mint a BKK-s festés az NL202-nél.
    Pici figyelemmel csak a festést kellett volna beletenni.

    Tévedés ne essék, letöltöttem, használom is, hiszen remek munka, de ez a figyelmetlenség zavaró.
  • feca3339
    #27437
    Na ezen én is elgondolkodtam mert eléggé orbitális méretűre sikerült a pálya :D
  • Zoliikp
    #27436
    Én le sem tudtam szedni, 3-szor szakadt meg a letöltő oldal hibájára hivatkozva...
    Ennyi egyedi objektum van benne, hogy több, mint 900MB?
  • matec1996
    #27435
    Hello sziasztok a credorol kaphatnánk egy kis állás infot?? Amúgy jelenleg milyen buszok készülnek még ??
  • feca3339
    #27434
    Hát ha jobban eszi mint az alap Berlin akkor nincs értelme leszednem :D
  • mojorisin
    #27433
    Jobban eszi mint az alap Berlin.
  • matesz19
    #27432
    Ha mindent le veszel szinte a minimumra akkor talán egy kicsi szaggatással elfog neked indulni. De ezt csak akkor tudod meg ha kipróbálod, mert tudod nincs egyforma számítógép.
  • Bipper
    #27431
    Illetve nem csak modellezni, hanem és/vagy scriptelni is kellene segítség :)
  • Bipper
    #27430
    Gyerekek! Ha valaki tudna segíteni egy jó pár modell elkészítésében és kicserélésében a 263.11-hez, kérem jelentkezzen privátban :) Fontos lenne a busz és sajnos elakadtunk vele :( Időben nics korlát, csak legyen kész, és olyan legyen mint a valóságban :)
  • feca3339
    #27429
    hoppáá igen igen a link lemaradt :D :D
    tehát erre a pályára gondolok:

    http://omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8286

  • ikarus c60
    #27428
    szép jó estét az Ikarus csacsit hogyan tudom működésre bírni???válaszotokat előre is köszönöm
  • Zoliikp
    #27427
    Jeleztem, hogy ez nem 100%.
    Nekem például 07614-re a kijelzőn 96A jelent meg....
    Ez a mindenféle mod miatt van, szinte mindenkinél más.
    Változik, ha lcd-t raksz be, második kijelzőt, stb...


    Ezért egyedi megoldás kell, amire adtam tippet...
    Persze a pályák építőinek ezt nagyon figyelembe kell venni, sok múlik rajtuk.