63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gcs7e7
    #27506
    nahh most megint újraraktam de semmi :SSSS
  • gcs7e7
    #27505
    én oda raktam a festést csak valami nem jó mert csak az ajtót színezi...

    @Ikarusfan
    én többször is újraraktam de ugyanaz. :/
  • Zoliikp
    #27504
    Pici figyelmességet azért elvárhat a készítő:
    mindegyik típushoz meghatározott festés tartozik.

    Ezt leellenőrizni a legegyszerűbb:
    -az adott busz cfg-fájlját megnyitod
    ########################################
    Texture change
    ########################################

    [CTC]
    Colorscheme
    Texture\Repaints_ranc
    0

    Jelen esetben ez a ráncajtósé, amely a Texture-ban lévő, Repaints_ranc mappából veszi a változtatott textúrát.

    Abban az esetben, ha a ráncoshoz készített festésedet nem ide rakod, a busz nem fogja megjeleníteni.
    Ugyan ez vonatkozik a többire is....
  • Ikarusfan
    #27503
    Nekem is produkált ilyet, de akkor, amikor kapásból elkezdtem turkálni a fájlnevek között. Újraraktam a mappáját, és jó volt.
  • kem001
    #27502
    Sajnos ezt nem tudom.. Tőled hallottam itt először ezt a hibát ennél a busznál.
  • gabcsibkv
    #27501
    2 óra hossza állítgatás után visszanyertem a játékot :)
    Kérdés:
    Ha sok autóbusz szerepel az ailistben akkor az indokoltá teszi a memória többlethasználatát?
    Msá lett a beállításom az előzőhöz képest, lejebb kellett vennem az autó és buszforgalmat, de meg kelett emelnem a textúrafelbontás betöltését 2000MB-ra.
  • gcs7e7
    #27500
    és másoknál? hallottam több embertől is...

    @gumikacsa
    mit takarítsak? a busz az egy külön dolgo nem? hogy vozzá köze másnak? vagy minek lehet? O.o
  • gumikacsa
    #27499
    Lehet, kicsit takarítani kell a játék könyvtárában.
  • kem001
    #27498
    Hiba nálad van.. Nálam mindegyiknél beadja rendesen a festést elsőre is.
  • gcs7e7
    #27497
    hát így se jó...
  • generalGGabe
    #27496
    király! végre még egy magyar pálya van készülőben.
  • ccv520
    #27495
    Ha nem tetszik, ne játssz vele...

    Elvileg ha leraksz egy ráncosat, utána még egyet, talán jó.
  • gcs7e7
    #27494
    mért nem jön be soha 1 db festés sem a ráncos 260.06-nál?? így játszani nem lehet vele rendesen!!! :@@@
  • GMI
    #27493
  • km2000
    #27492
    Használható nekem is ilyenem van és tökéletesen működik
  • Toshiro
    #27491
    Sziasztok kérdésem az lenne, hogy az alább kormány használható e az OMSI-n :Driving Force GT
  • gabcsibkv
    #27490
    Sziasztok !
    Tegnap este óta (modosítás nem történt) belépek a játékba betöltöm a Rheinhausen-t és a következő hiba van:
    Hiba1
    Leokézom majd belép de "zu wenig Arbeitspeicher...." hiba és a járművek texturáit a következőképpen mutatja:
    Textúra betöltés hiba
    Ha a járművet próbálok betölteni akkor a:
    could not...3od, nem tudja betölteni a o3d fájlt

    Beállításokat a minimalra vettem akkor is ugyanaz a hiba.
    Eddig jól volt az eddigi beálításokkal, betöltött, tegnap óta ezt csinálja.
    Van valami megoldása?
    Köszönöm.
  • ccv520
    #27489
    Jó lenne, ha tudnál benne segíteni. Ez nem jó 260-ashoz, csak ebben teszteltem.
  • generalGGabe
    #27488
    Sziasztok! Oldalunkra felkerült egy részletes .SLI-készítésről szóló iromány.
    http://omsipalyagyar.uw.hu/
    Remélem segít az új utak készítésében mindenkinek
  • IkarusV134
    #27487
    ahogy én ezt kivettem nem is szólna rosszul csak a hangbeállítás rossz. Nagyon hamar eléri a visítást. Én olyan 70 környékére raknám azt ami mi 50 körül vagy még alatta hallunk. Ez amúgy 256-os alá lenne jó. Vennk én fel hangot, de akár ezt is beraknám rendesen hogy úgy szóljon mint az igazi.
  • rarma
    #27486
    Üdv mindenkinek!
    Valaki nem tudja,hogyan lehet megjeleníteni,
    a LAZ 699P and LAZ 699T -ben,
    a menettáblát,mert nem ír ki semmit.
  • Apocalipto
    #27485
    Ez hogyhogy nem volt még itt?

  • MEXXD
    #27484

    http://www.omsiplus.bplaced.com

    A mai nappal megkezdte működését az OMSI+ weboldal, amely elsősorban a hazai pályakészítők segítése érdekében jött létre, hogy minél magyarosabb vonalak, járatok jöhessenek létre a későbbiekben. A játék megjelenése óta számtalan pálya, jármű és objektum látott napvilágot, s terjeng a világháló végtelen folyamában, elszórva egy-egy magyar készítőnek nevével. Ezen tehetséges alkotók kreatív és részletes munkáinak központja. Az OMSI+ célja a hazai virtuális világ megteremtése, felépítése mellett a közösségépítés, a játékot kedvelő és alkotni vágyók támogatása.

    Az oldal rengeteg funkcióval van ellátva, valamint igazán felhasználóbarát felülettel rendelkezik.

     Lehetőségetek nyílik saját alkotásaitok feltöltésére, valamint írhattok az aktuális projektek fázisairól, állásáról, képekkel, illetve videókkal illusztrálva.
     Kedvelheted, valamint kifejezheted nem tetszésed egy gombbal akár a Facebook-on és a GSMMédia fórumon (Invision Power Board).
     Hozzászólhatsz minden regisztrált tag által írt hír vagy feltöltött munkához
     Ha a projektedben fejlesztések történtek, esetleg helyesírási hibát fedezel fel, a Szerkesztés gombbal egyszerűen módosíthatod
     A Törlés funkcióval visszavonhatjuk bejegyzésünk (remélem ilyen nem lesz)
     Részletesen kategorizált letöltetések, hogy könnyebben megleld az általad keresett elemet
     Visszanézheted milyen bejegyzéseket, letöltéseket kedveltél (csak regisztrált tagok számára)
     Egyedi avatar és elérhetőségek és személyes adatok megadására az Adatlapom menüpont alatt
     A nagyobb közösségi oldalakon való megosztás valamint kedvelés lehetősége
     Egy menüpont alatt összegezve találhatod az összes általad feltöltött tartalmat
     Esetleg ha nem egyértelmű a kitöltendő vagy választandó tartalom tippek segítenek a megértésben

    Az oldal természetesen a megnyitása után is folyamatosan frissül és változik, amelyben természetesen ti is részesek vagytok, hiszen a letöltések és cikkek minőségét ti határozzátok meg. Jelenleg "csupasz" tartalommal rendelkezik, de remélem ez a helyzet nem áll fenn sokáig.
    Kellemes feltöltéseket és böngészést kívánok mindenkinek a későbbiekben!
  • Szabeebmx
    #27483
    http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=10224 Bocsi nem szurtam.:))
  • Szabeebmx
    #27482
    Egy új Open Béta pálya!!!
    Kicsit macera a beüzemelése, mert ami object linkek vannak a mellékelt pdf-be nem elég és keresgélni kell hozzá.(Gugli barát segít!) Egyet nem sikerült megtalálnom, de olvasgattam a pályához hozzá szólokat, másnak se sikerült.Azért jó mókát hozzá!!!

    http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=10224
  • aerolive
    #27481
    Ok, most megoldódott, remélem így marad.
  • aerolive
    #27480
    Elnémult a játékom, volt már ilyen, de akkor a restart megoldotta, most nem. Ilyenkor mivan?
  • Robi546
    #27479
    Köszönöm! :)
  • generalGGabe
    #27478
    Börzsöny-Fiktív:
    http://omsipalyagyar.uw.hu/
  • mateovics
    #27477
    Hello mindenkinek! Délpest-Pálya mikorra várható? előre is köszi a választ és respect az összes busz és pálya építőnek! :)
  • Robi546
    #27476
    Jó estét! :)

    Börzsöny mappal mi a helyzet ? mert már nagyon de nagyon várom. :))
    Előre is köszi a választ.
  • szabii98
    #27475
    Köszönöm!! :)
  • atty707
    #27474
    Igen, van. Tessék:
  • szabii98
    #27473
    Hali!
    IK 250.93ra van automata váltó?:)
  • kuhnzsolt
    #27472
    Nem lehet letölteni!!

    www.omsihu.wordpress.com innen minden valamire való kiegészítőt leszedhetsz,amit a készítője kiadott! De az ikarus 620-at nem tudod letölteni! Ismétlem nem tudod leszedni!
  • LMG123
    #27471
    Sehonnan.
  • madarászmárkhun
    #27470
    láttam a ikarus620 bétát Tom hogy gyenge de honnan tudnámhttp://kep-feltoltes.hu/share-E093_5072C90C.htmlletölteni?
  • Routeres
    #27469
    Küldd el Erlau Trans fórumtársnak a képed linkjét. 50x50-es legyen.
  • Bipper
    #27468
    Ezt le tudnád pontosan írni, hogy melyik fájlba és mit kell átírnom? Csak mert még elég kezdő vagyok ezekben :)
  • nemeza
    #27467
    Szép lesz! Azért a neheze még hátra van..