63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #27706
    Érdekelne bárkit is egy ezüstnyíl festés a 260-ashoz?





    Kép 3

    Kép 4

    (Egyébként az SG miért is nem eszi meg a kepfeltoltes-es képeket? Csak úgy kíváncsiságból.)
  • gcs7e7
    #27705
    nekem minden busznál elkezd ugrálni de az ajtók bajokkal még nem találkoztam.
    valaki készít javítást nem?
  • nemeza
    #27704
    Szerintem a szerkesztőnél lehetnek inkább gondok.
  • Pelsodriver
    #27703
    Az Ikarus 260-as a Kispest pályán a Kós Károly tér és a Zoltán utca között állandóan megbolondul, rázkódni kezd. Kb. 1 perc után ,, megnyugszik", de a kezelőszervek egy része, pl. az ajtók használhatatlanná válnak. / Kormány-pedál-billentyűzet van használva/ Csak a Kispest pályán fordul elő! Tudom, hogy másnak is volt már ilyen gondja, de megoldásról még nem hallottam. Van rá valamilyen ötletetek?
  • LnD
    #27702
    Teljesen lényegtelen, hogy milyen hosszú egy pálya. OMSI-ban be tudod állítani, hogy körülötted milyen messze legyenek az objektet betöltve. Asszem max. 5 km lehet, normál beállítás 4-500 m.
  • Zoliikp
    #27701
    Nekem csak ez van, ez is "áttételesen":


    Ezt a modellt bálintricsi kolléga adta (gsmmedia.hu/vbusforum/), ő is kérte el VL67-től.
    Igaz, a Mester azt mondta, hogy a modell szabadon terjeszthető, azt nem tudom, hogy a kolléga változtatott-e rajta, és ha igen, akkor tovább adhatom-e. Ezért, ha ez jó lenne neked, akkor légyszíves vedd fel a kapcsolatot...
  • bence099
    #27700
    4-es pont tökéletesen igaz :D +jng-724 ikarusstr 263-ból ha meg szerzem a modellt csak mindenki letörölte a gépéről pedig VL67 volt olyan rendes hogy felajánlotta de úgy nézz ki hogy nemeza maradt hogy neki hátha meg van.
  • Ikarusfan
    #27699
    Igen, a .46-ra gondoltam - nem is tudom, hogy sikeredett 56-ot írni :D
    Mondjuk arra a BKV-s hangra kíváncsi leszek, mert ami igazából ahhoz a hatáshoz kéne, az (szerintem) egy olyan híd, egy rendesen szóló retarder, meg egy kicsivel másabb motorhang (meg az, hogy kijöjjön egy kis javítás a buszhoz, bármint a ZF-es verzióhoz, hogy ne essen le alapjáratra a fordulatszám magától)
  • MEXXD
    #27698
    Tegnapi nap folyamán belekezdtem az OMSI-t fejlesztő listám (tényleg van egy két A/4-es lapnyi ötlet) első pontjába, a realisztikus aszfalt textúrák gyártásába. Többféle lehetőségem van/volt, mivel tudjuk a magyar utak elég "sokszínűek" :D, ezért toldást a toldásba, egyik aszfalttípusból a másikba, repedések, ide egy kátyú, oda egy kátyú... lehetne ezt még ragozni. :D Itt egy kis ízelítő (kátyúk és egyik aszfalttípusból a másikba):

  • halaszfi
    #27697
    Szia! 1.Gondolom nem .56-ra gondoltál, hanem .46-ra.
    2.Zoliikp .00-t készített, de problémák adódtak a modellel.
    3.omsifan majd egy kis pihenő után elvileg belekezd.
    4.Hamarosan jön egy BKV-mod CCV Ikarusához, új hangok, Fok-GYEM skin Vultron helyett, stb.
  • Ikarusfan
    #27696
    Lenne egy kérdésem a 260-as készítőkhöz (pl. Nemeza, Zoliikp, és ha más, akkor ő is); valami jó kis 260.45/56 nem készül valakinél? Imádom CCV 260-asát, de azért jó lenne valami budapesti rozoga járgányt is vezetni. Már csak azért kérdezem, mert anno amit Zoli mutatott, az BKV-s volt, csak nem tudom, hogy mostani, vagy 00-ás-e...
  • GMI
    #27695
    Szerintem is elbírja hiszen a távolsági pályák kevesebbet esznek mert az számít hogy 1 tile-énhány object van.
  • kuhnzsolt
    #27694
    Hidd el 112 km-t, melyet te végig objektumozol nem fog elbírni a játék, de még a te géped se! Szerintem kb. úgy 80-100 km közöttt fogod észrevenni amikor teszed le az objektumnokat, hogy esik az fps!
  • nIsTv4n
    #27693
    Egy kis Solaris dashboard face-lift tőlem.


  • Deutsch84
    #27692
    El. Tapasztalatok szerint 50 km-t eddig bőven elbírt. (Simábban megy, mint a gyári pálya. És ezt garantálhatom)
  • Erlau Trans #27691
    El fog bírni ugyan az OMSI egy ekkora pályát? Nem az egyes felhasználók számítógépes konfigurációjára vagyok kíváncsi, hanem a játék motorja vajon elbírja majd?
  • Erlau Trans #27690
    Kezdem úgy érezni, hogy Te direkt vagy ilyen hülye s csak trollkodni jössz ide...

    Egyébként kérdésedre a válasz igen és igen...
  • matec1996
    #27689
    Hello a játékban a buszok letudnak robbani ?? illetve ha nem tankoljuk meg őket megtud állni az autobusz ??
  • TTÁDÉ
    #27688
    Mai munkám Debrecennel:Link
  • bpyfan
    #27687
    112KM??? Nagy érdeklődéssel várom.Végre egy távolsági.
  • biliard10
    #27686
    Ez engem érdekel
    nagy szeretetel várom
  • Deutsch84
    #27685
    Ez egy saját pálya, ami készülőben van.

    Útvonal:
    Budapest, Stadion aut. pu. - Tápiószecső [-Tóalmás - Szentlőrinckáta/Tápiószentmárton] - Szentmártonkáta [-Nagykáta]- Jászberény - Jászapáti -Jászszentandrás - Heves

    Km: 112,6 km (lesz)

    Jelenleg(!!!): Budapest, Kucorgó tértől egészen Tápiószecső, községházáig kész a pálya. (Nem kell aggódni ez idáig garantáltan (100%-ban) lagg mentes !! (Nekem egy 6 éves gépem van és nem akad rajta !!)

    Várható megjelenés: December környéke

    A pályáról, és egyéb fejlesztésekről még több információt a reallife.hu weboldalon találsz ! (Hamarosan)
  • Deutsch84
    #27684
    Igen Köszönöm :D Valamiért nekem nem akarja betölteni a képet, amit felteszek
  • TTÁDÉ
    #27683
    Ez melyik pálya?

    És a dock dist a busz megállóba mit csinál?
    Ott amikor beállítod hányan szálljanak le/fel stb.
  • matesz19
    #27682
    Talán így gondoltad? :)

  • Deutsch84
    #27681
    Na még egyszer


    www. kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_21_d7tff97znh.png
  • Deutsch84
    #27680
    Mende, Kh.


    (Remélem betölti a képet.)
  • Deer
    #27679
    Hi!

    HOgy lehet módosítani a váltópénz és a jegyek koordinátáját?
    Pl a Neman busznál valahova az utastérbe teszi...
  • gcs7e7
    #27678
    én módosítottam az ajtógombokon. ha kell elküldhetem....
  • bence099
    #27677
    a JNG-724 módomba benne lesz :)
  • gabcsibkv
    #27676
    Már a 65 milliomodik beállítást próbáltam a grafikkarte wurde nicht erkannt hibára. forgalmat, textura minőséget levettem, árnyékokat is és még mindig fehér texturás járművek és buszok.
    kb 1 hete csinálja eddig nem volt baj, az alapbeállítással. (eddigi beállítás a pc-mhez.
    Ötlet esetleg valakinek?
    Köszönöm.
  • 2156
    #27675
    Sziasztok! Valamikor láttam itt leszállásjelző módosítást a 263-hoz, illetve CCV buszainál is az a gondom, hogy nem látszik/nem látom/ ha jeleznek. Ha valaki tud egy linket dobni előre is köszönöm.
  • gylacus
    #27674
    Leszállás a hátsó ajtón?
    amúgy perfekt
  • bence099
    #27673
    Vélemény ? :D









  • bence099
    #27672
    még lesznek :D



  • nIsTv4n
    #27671
    Köszönöm, erre pont nem gondoltam, hogy ez az a bejegyzés :)
  • Zoliikp
    #27670
    Az elképzelésed helyes:
    valóban a modell cfg-fájljában, annak is általában az elején.
    A Text-Texture bekezdés alatt vannak felsorolva, hogy a busz mihez milyen karaktert, azt milyen méretben, és színben használjon.
    Ami Téged érdekel, annak a Matrix Nr vezérlő:

  • Jazzdobos
    #27669
    Sziasztok! Hol tudom beállítani hogy Ikarus 260.06-nál ne a hátsó ajtón szálljanak fel hanem az elsőn és hogy legyen hangos bemondó?
  • nIsTv4n
    #27668
    Sziasztok! Hogy lehet a buszok számának (kívül; oldalt és hátul fenn) színét megváltoztatni? Sajnos nem találtam meg. Elképzelhető, hogy a busz model cfg-jében van? Mert akkor gondolom nem skin-enként változik, hanem globális.

    Ha esetleg buszonként eltérő, akkor engem elsősorban a Solaris 15 érdekelne.
    Köszi!
  • LMG123
    #27667
    Minden a Börzsöny pályával érkezik majd.

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=27569]#27569[/URL]