63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #27949
    Sokkal :)
    @kem001
    Én pont ezért raktam fel máshova, és másolgattam be, mert múltkor az uninstallja teljesen hazavágta az OMSI-mat.
  • kem001
    #27948
    Nekem az Ultimate mód volt fent az NL 202-nél pl, úgy ahogy volt, miután feltettem Dél-Pest pályát, minden módosítást törölt.. Ráadásul kameranézetbe is belenyúlt.. Legközelebb manuális verziót is tegyetek közzé, amit lehet telepíteni..
  • buszosatesz
    #27947
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a CCV-520 féle Ikarus 260-asnál hogy tudok billentyűt beállítani a 3. ajtóra, illetve az indításjelzőre?

    Köszi előre is.
  • matesz19
    #27946
    Módosításod alatt mit értesz? Kicsit bővebben?
  • SnyperD
    #27945
    Jobb ? :D
  • kem001
    #27944
    Jó lett a Dél-Pest pálya, csak azt nem értem, hogy miért kellett a telepítőnek belenyúlnia a buszok cfg fájljába? Összes módosításom elveszett... Szerencse, hogy volt belőle másolatom..
  • Tirdi
    #27943
    Hiba:
    There are is at least one invalid track entry:
    183_1, Nr. 2!
  • Tirdi
    #27942
    Letöltöttem a Dél-Pest V2-t, és ugyanaz a baj mint a GreatGrundorfnál, nincs menetrend. Valaki segítség..
  • Tirdi
    #27941
    Nem működik a link, feltöltenéd légyszi mégegyszer?
  • SnyperD
    #27939
    Még úgyis készülőben van de köszi az észrevételt javítom :) Bár igaz az arányok néhol nem sikerültek :( de mentségemre legyen h kép alapján dolgozok :D Mondjuk textúrát nem tudok szerezni :( . Viszont ami készül Karosa C954.1360E (Omsi.cz-n) láttam annak pont ugyan ezek a dolgok vannak benne :D
  • TTÁDÉ
    #27936
    Szép napot mindenkinek!

    Anno olvastam itt hogy készülőben van egy Volvo 7700A.
    Most tudunk róla valamit?
  • Ikarusfan
    #27935
    Nagyon jól néz ki, szép munka! Egy kis apró észrevétel; lehetne valami kis textúrát rakni a kormányra? Nem tudom, mennyire komplex dolog, de nagyot dob szerintem egy buszon, ha a fülkében a dolgoknak van textúrájuk, főleg a kormánynak.
  • gcs7e7
    #27934
    gyönyörű!.... grat!
  • olimano2222
    #27933
    Nagyon tetszik,szép!
  • zaharanszky96
    #27932
    Sziasztok, megjött a a 183-as pálya új 2.0-ás verziója sok újításokkal :)
    letöltés: http://omsicenter.com/letoltes.php
    jó szórakozást! :D
  • SnyperD
    #27931
  • Ikarus412
    #27930
    köszi :)
  • alexander1993
    #27929
    Sok sikert.
  • Ikarus412
    #27928
    Jó estét !

    Elkezdtem építeni a 123A pályát , ami Pesterzsébeten megy végig aztán Soroksáron köt ki :D majd jelentkezni fogok képekkel valamint videóval.
  • nIsTv4n
    #27927
    Köszi a válaszokat. Akkor elvileg nem lehetetlen annyi tile, amennyire gondoltam. Egy gyors vázlatot csináltam, eszerint körülbelül 209 tile kellene.

    Itt a kép a vázlatról.
  • Deutsch84
    #27926
    A 31-es út jelenleg 189 tile.
  • Deutsch84
    #27925
    Hamarosan kiadásra kerül a Solaris Urbino 15-höz készült Volánbusz festés.

    (Letölthető a reallife.hu-ról)
  • Routeres
    #27924
    Körülbelül 150.
  • Geri556
    #27923
    Belekezdtem én is az OMSI videózásba:
    http://www.youtube.com/watch?v=ba_X5PRRyvw&feature=plcp
  • nIsTv4n
    #27922
    Jelenleg csak egy megvalósíthatósági tanulmányt készítek.

    Körülbelül 35 km-es a leghosszabb járat, ez kb. a térkép bal alsó sarkából átlósan átmegy a jobb felsőbe, onnan pedig a szélen lemegy a jobb alsóba.
    Átló kb 25 km, magasság kb 10 km, így a szélessége a térképnek kb 22 km. Persze nincs az egész tele tile-okkal, mivel távolsági járatok, csak az utakat kellene megcsinálni.

    A tiétek egyébként nagyságrendileg hány tile-ból áll?
  • kem001
    #27921
    ÓÓ, szóval ez a trükkje.. A kis cseles... Köszi!
  • Routeres
    #27920
    Miután hátramenetbe tetted engedélyezni kell, vagy mi...
    A képen jelölt gombbal: Kép
    Teccikérteni?
  • Routeres
    #27919
    Szerintem ezt az dönti el, hogy mekkora kiterjedésű pályát szeretnél.

    Ha a pálya méreteihez képest az a 9 kilométer valami nyúlfarok táv, akkor érdemes rövidíteni, mert öregkorodra se leszel kész vele, na meg az Editor se feltétlenül bírja majd hibamentesen.

    Egyébként válaszolva a kérdésedre, igen. Ha 9 km-t szeretnél, akkor 30 tile-t kell egymás után leraknod.
  • kem001
    #27918
    Továbbra is kérdezem, mi a trükkje a Mercedes o345-nek? Egyszerűen hiába teszem hátramenetbe, nem indul meg...
  • nIsTv4n
    #27917
    Hozzád, vagy bárki máshoz, aki jártas pályaépítésben, lenne egy kérdésem.
    Egy Tile 300 méteres. Ha szeretnék mondjuk egy 9 kilométeres (egyszerűség kedvéért egyenes) utat modellezni, akkor azt 30 egymás utáni Tile-al csináljam meg? Vagy valamilyen arányban csökkentsem a valós méreteket, hogy arányos maradjon?

    Ez utóbbi számomra csak azért érdekes, (főleg vidéki pályákon), mert így a valóságban egy 60km/h-val közlekedő busz 9 perc alatt teszi meg az utat, akkor ez a játékban csak 4,5 perc lesz. Vagy ezt a tényt el kell fogadnunk?
  • Zoliikp
    #27916
    Igen, tervben van az a verzió is...
  • Ikarusfan
    #27915
    Régebben volt szó róla, hogy az egyszerűség/játékosok kedvéért automata lesz. Azért az élethűség kedvéért várható belőle egy mechanikus váltós verzió is?
  • olimano2222
    #27914
    fuu ez nagyon tetszik jó lesz,látszik hogy türelmes vagy ezzel a buszocskával,ha nekem elveszett volna egy régi mentésem tuti ki dobtam volna a pibe :D Gratula
  • Zoliikp
    #27913
    HA most gonoszkodni akarnék, a válaszom az lenne, hogy sehogy...

    Inkább úgy fogalmaznék, hogy valamelyik 3d-s programmal kell készíteni buszt, amit bizonyos feltételek megléte esetén, be lehet konvertálni az Omsi-ba (is).

    Más:
    Hoztam egy kis videót, mert már elég rég kaptam "mikor lesz kiadva" kérdést:
    http://youtu.be/uRA_NIM47Cs
    Egyenlőre még V.I.P. (Készül-get)
  • miskolcdj
    #27912
    Helló az lenne a kérésem hogy kell az omsihoz buszt készíteni?
  • Erlau Trans #27911
    Fogalmazzunk úgy inkább, hogy a német földrajzi elhelyezkedésnek megfelelően követi az évszakváltásokat az OMSI. Én úgy vettem észre egy tegnap beállított dátum esetén a valósághoz képest kb 30-40 perc eltérés van. Na most ez a földrajza miatt, vagy mert nem ismeri az óraállítást, nem tudom :)
  • Erlau Trans #27910
    Mindenki azt rak rá amit akar, ami tetszik Neki. Nekem speciel nem tetszik annyira ez a fent nevezett festés, de kinek a Papp, kinek a Pappné... :)
  • gcs7e7
    #27909
    nem tudom..... ha valaki retrózni akar xD mind1 akkor ha ki lesz adva csinálok! :D
  • gabcsibkv
    #27908
    Szép lesz a pálya és a festés is egyedi :)
    Hangosbemondás lesz valaki által akinek jó karakterisztikus, jól szól a hangja a mikrofonba?
  • LMG123
    #27907
    Miért kéne a régi volán logot rárakni? bőven f@sza ez a festés...