63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • halaszfi
    #28607
    Nekem: jóval hosszabb, figyelni kell a hátsó részre.
  • Ikarusfan
    #28605
    Lenne egy kérdésem az NG272-vel kapcsolatban; jó, hogy mindenki várja meg minden, de miért is olyan nagy dolog ez? Jó persze, megjelennek a csuklós buszok meg ez is az - és? Nem hiszem, hogy a játékban annyira érződni fog, hogy tolócsuklós, de ha igen, akkor is csak egy kicsit más lesz a vezetése. Azt leszámítva, hogy látsz egy utánfutót a tükörben, nem tök ugyanolyan lesz a sofőrnézetből, mint az NL202? Az meg, hogy máshogy néz ki, meg jól néz ki a csukló, az egy dolog, de normális vezetésnél nem a csuklót bámulja az ember, és egy idő után kiábrándul az ilyen dolgokból is az ember... :D
  • Bipper
    #28604
    Na srácok! Összegyűjtöttem nektek a Mátra Volán lehető összes képét a 280-asokról :) Ez az össz ami a neten megtalálható :) Ime :)
  • [HUN]FaTaL
    #28603
    És LHBP van beállítva reptérnek?

    4,5km a látótávolság, azért az nem akkora köd egyébként.
  • gabcsibkv
    #28602
    Érdekes. Este mikor most is az internetes időjárás ködöt ír akkor a játékban csak simán felhős ég van. Be van kapcsolva a valós időjárás.
  • gcs7e7
    #28601
    ez az izé nekem se csinlt semmit :S
  • biliard10
    #28600
    THX otthon majd kiprobálom
  • Tirdi
    #28599
    Ezt próbáld ki, de nekem nem működött. :(
  • biliard10
    #28598
    HOF fájlt hogy tudod egyszerübben betenni a busz mapájába? mert tul lusta vagyok (bemeni berakni kimeni) és ez kb 30x
    nincs valami modszer egyszerübben ?
  • Brad33
    #28597
    Heló!
    Már írtam korábban, csak nem kaptam választ. Csak azért írom be megint, mert hátha meglátja valaki, aki tud segíteni.
    Elkezdtem korábban a berlini pályát bővítgetni, mostanra már jó pár plusz járat van benne, de észrevettem egy hibát. Az Al járatok nem közlekednek az általam készített járatokon (azon sem, amin egy előző kiadásban egyébként működött). Tudom, hogy a gond az ailist.cfg-ben van, de nem igazán értek ehhez a részéhez.
    Szóval tudná valaki orvosolni a problémát? Ha igen, akkor átküldöm a teljes pályát.
    Egyébként már csak ennyi hiányzik belőle, és "közkinccsé" lehet tenni
  • matec1996
    #28591
    http://data.hu/get/5826536/volan_a.bmp A BUSZ FESTÉSE
    http://data.hu/get/5826569/volan.bmp AZ AJTÓK FESTÉSE
  • LMG123
    #28587
    De. :D
  • bence099
    #28586
    Na igen ezt én is kérdezném mert nagyon várom a buszt.
    @ halaszfi:
    szerintem te kevered a O345
  • gcs7e7
    #28585
    az O345 nem?
  • halaszfi
    #28584
    megjelent. omsihu-ról leszedheted.
  • Apocalipto
    #28583
    Az O305-össel mi a helyzet? Tavaly decemberben nyitották a topikot amin gyakorlatilag kész van a busz. Újrakezdte a 0-ról?
  • MEXXD
    #28582
    A Dél-Pest 183-as vonalnak nemrégiben jelent meg a második kiadása, melyről honlapunkon is olvashattatok. Mi megvizsgáltuk különböző szempontok alapján, és építő jelleggel összeállítottunk egy kisebb kritikát. :)

    (Kattints a képre.)
  • fghjk
    #28581
    De a kétajtós 405 már kész! Nekem meg is van:)
  • Routeres
    #28580
    OFF: Mert YouTube Partnerként mondhatni ez a dolga. Valaminek hoznia kell a nézőket. Mi másnak, ha nem a régóta várt O405-nek. :) Meg gondolom bemutatja az újdonságokat is közben.
  • gabcsibkv
    #28579
    Remélem a német oldalról karácsonyfa alá kerülnek a járművek:
    > O405 Zweitürer by Julian
    > MAN Lion's City DTF Edition V1

    Azért azt nem értem miért mutogatja a videókat az új járművekről, de kivárjuk :)
  • Tirdi
    #28578
    Segítőket keresek buszkészítéshez!
    Jelentkezni:
    [email protected]
  • Apocalipto
    #28577
    "minek vennétek be még egy embert, hogy kevesebb legyen a saját bevételed?"

    Azért hogy megtartsam azokat az embereket akik hajlandó megvenni a játékot és nem lewarezolni + hogy normális időközönként adjanak ki új tartalmat. Nem 2 év szünettel. Amikor megjelent a játék, ez onnantól kezdve nem hobbi, hanem üzlet lett. Nekik még van mit tanulni ezen a téren.
  • [HUN]FaTaL
    #28576
    Én is billentyűzettel játszom (még nem raktam össze a kormányt), de nem kell tövig nyomni, fel lehet engedni a gázt.
  • kem001
    #28575
    Akkor használj egeret. O gombbal aktiválhatod.
  • matec1996
    #28574
    Az a baj billenytűről nyomom így az a baj ezt elég nehéz de valaki nem tudja ??
  • olimano2222
    #28573
    Őszintén kérdezem tőled ez milyen kérdés?? Ne nyomd neki annyira hogy ki akadjon amutató
  • matec1996
    #28572
    S még egy utólsó kérdés. NEFAZ 5299 buszban hogy tudnám megoldani hogy a végsebessége kevesebb legyen?? Mert nagyon gyors mondjuk olyan 60-65-re szeretném levinni.
  • matec1996
    #28571
    Köszönöm szépen. Valaki a ik415-ről nem tud valamit hogy lesz-e 2 ajtós változata ???
  • kem001
    #28570
    Manuális Váltó. NL202-höz.
  • kuhnzsolt
    #28569
    Költözött a pálya honlapja!

    omsikiegeszitok.wordpress.com
  • matec1996
    #28568
    Hello sziasztok valaki a man nl 202-hőz nem tud manuális váltó modot?? Valamint az ik 415-ből valaki nem csinál 2 ajtós manuális változatott ??
  • Erlau Trans #28567
    A Solaris SU15-höz valaki nem tud olyan modot amin csak az első ajtón szállnak fel a hátsó ajtók pedig önműködően záródnak nyílnak mint a gyári MANokon?. A hivatalos fórum találtam ilyet, de a letöltési linken törölték a tartalmat. Akinek megvan elküldené? [email protected]. Köszi!
  • spy803
    #28566
  • Erlau Trans #28565
    Nekem mint aki megvásárolta az OMSI-t, az esett szarul amikor haláli nyugalommal benyögték, hogy hát hónapokig hozzá sem nyúltak... Több igéret elhangzott, leíródott, közben pedig egy kapavágás nem sok annyit nem tettek és ezt elhallgatták. Egy hozzáértő ismerőssel én is leveleztem velük a csuklós megoldhatóságáról. Még mielőtt kiírták volna a fórumra, hogy x ideig nem csináltak semmit, előtte ehy nappal is azt írta nekem Marcell, hogy jól állnak vele, de időpontot nem tud mondani. Ahhoz képest meg... Úgyhogy én ezért nem fogok egy fillért sek kiadni a kiegészítőre, ha fizetős. S szerintem nem én voltam az egyetlen érdeklődő/velük konzultáló akiket berágattak ezzel.
  • LMG123
    #28564
    Senki nem mondta, hogy bármit kéne fizetni valami általuk kiadott kiegészítésért. És azért lehetett alig hallani felőlük bármit is, mert a nyafogó, türelmetlenkedő taknyos kölykök miatt kénytelenek voltak ehhez folyamodni, amit igazság szerint meg is értek...Miért kellene bárkit maguk mellé venni? Egyéb szimulátorokat csapatok csinálnak, mégse ér az Omsi nyomába...Ha neked lenne egy céged, ami jól megy és a jóbarátoddal együtt csináltátok ketten, minek vennétek be még egy embert, hogy kevesebb legyen a saját bevételed? Aki nem bír várni a kiegészítőkre és csak türelmetlenkedni tud, az inkább törölje le a játékot a gépéről...
  • Routeres
    #28563
    Na, még így estére kaptok egy ilyet:

    Marcel csinált egy "Mit szeretnétek az új OMSI-ba?" topikot. Úgyhogy akinek van új, értelmes, kivitelezhető ötlete, az most írjon oda, vagy hagyja a billentyűzetet örökre. Mondanom sem kéne, de angolul vagy németül. ;)
    Előtte célszerű végigolvasni az már leírtakat, mert az adminok harapnak az ismétlésért.

    Katt a topikhoz
  • Apocalipto
    #28562
    A türelem már rég elfogyott amikor több mint 1 évig alig hallottunk valamit a készítők felől. Persze, sokáig lehet erre fogni hogy ketten vannak, egyetem, ésatöbbi, de a bevételekből szerintem már találtak volna maguk mellé valakit ha akarnak. Sajnálom őket, mert engem teljesen eltántorított attól hogy egy forintot is kiadjak az elkövetkezendő bővítésekért, tartalmakért :( Valószínű ezzel nem csak én vagyok így. Na mind1, ez itt off :)
  • Routeres
    #28561
    A videón látható 5-ös vonal korántsem az az 5-ös vonal, amit Marcelék csinálnak. Azért van különbség...

    Mivel konkrét megjelenésről nem esett még szó, megjegyzem nagyon helyesen, így elkerülve a közösség nyafogással való reagálását az esetleges késésekre, így felesleges találgatni, és borzolni a kedélyeket. Kész lesz, ha kész lesz.
    Továbbra se felejtsük el, hogy még mindig ketten vannak, és egy pálya összerakása, még ha csak egy expanzió is, nem két perc. Pláne munka/egyetem/bármi más mellett. Jah, és akkor van valami csuklós busz, amit be kell még fejezniük...

    Türelem. :)
  • dgufoplast
    #28560
    Ki lehet bírni addig nem olyan sokk idő az
    Amúgy azt nem tudom :) ők tudják :)
  • Apocalipto
    #28559
    Ha megvan már, akkor minek szenvednek vele? Jövő nyár, ó te jó ég.. :(