63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • vikimaki1
    #28688
    Köszi Matesz!
  • matesz19
    #28687
    Itt megtalálod a "New Buses / Neue Busse" cím szó alatt, plusz a pályákat, módokat, stb.
  • vikimaki1
    #28686
    Szia! Megdobnál egy linkel? Én rákerestem, hogy: Solaris Urbino 12 Omsi, de ilyen kidolgozatlan, régebbi kiadásokat találtam.
    Amúgy más kérés: Valaki belinkelné a hivatalos fórum azon oldalát ahol az új buszokat posztolják ki?, mert béna vagyok és nem tudok rajta kiigazodni. Köszönöm!
  • Zoliikp
    #28685
    Remélve, hogy a Readmi-ből a cfg-be is bemásoltad a leírtakat, azt mondom, hogy folytatólagosan írd a bus-fájlba, mert tükörként van szerepeltetve.

    Ebből adódóan a sorrend:
    bal külső, jobb külső, belső bal, belső jobb tükör...
  • Ikarusfan
    #28684
    Egyébként jól néz ki!
  • LMG123
    #28683
    Igen, más nevén Kaz. :D 605 és 606.
  • Ikarusfan
    #28682
    Ez mi? Kolhida? (Ezt sikerült kiszedni az írott cirillből, plusz a Google csak erre ad ki értelmes javaslatot )
  • Bipper
    #28681
    IFA esetleg? Vagy Kamaz? A legjobbak :) Az IFA kékben, a Kamaz rozsdasárgában :)
  • gabcsibkv
    #28680
    Sziasztok !
    2. ajtó kamerája esetében a .bus fájlban a bejegyzést hova tegyem?
    Előre tettem a neukameras bejegyzéshez, de azt pattog a busz és pörög.
    NL202 2. ajtó kamera mod
  • LMG123
    #28679
    Ha már volt személyautó is, furgon is, vonat is...legyen teherautó is... (bár a pótkocsissal még gondok vannak)



    Kép 2 - pótkocsis
  • kuhnzsolt
    #28678
    S.O.S az újrarakás sem segítet: "Valakinek van erre ötlete?: A Laptopomon nem tudok spline-t lerakni, vagyis hiába választom ki a mappából nem jelenik meg a játék listájában!"
  • Apocalipto
    #28677
    Jóra sikerültek eddig a Solarisok, a 10-12-15ös is tetszett. Ennél különösen tetszik a VDO műszerfal, bár még nem teljes.

  • dgufoplast
    #28676
    Igazad van de még mai nap nem találkoztam vele msn majd ha lesz addig várok meg azért kérdeztem jobban meg mert csak elöl van ilyen el térés máshol nincs de majd jön msn re beszélek vele ha bent lesz majd :)
  • nemeza
    #28675
    Miért nem kérdezed meg "az illetékes"-t? :) (BX 59-76)
    Egyébként a többi régies belsővel rendelkező .04-es 415-ösön is olyan, mint a 383-ason, szvsz.
  • Bipper
    #28674
    Aha :) És utána is hibát írt ki :( Viszont megtaláltam az 1.2.3 verziót nagy nehezen, és az működik :) Köszi a segítséget :)
  • mojorisin
    #28673
    Kipróbáltad már egyáltalán amit írtam?
  • kuhnzsolt
    #28672
    bocs a dupláért, most veszem észre kevesebb a pálya! Bocs ezt elnéztem! Minden pálya mappájában benne van a cfg fájl?
  • kuhnzsolt
    #28671
    Mi a kérdésed? Ha az, hogy hol a DP183 akkor a válasz Délpest_183
  • tesoh
    #28670
    Valaki tud megoldást erre?
  • kuhnzsolt
    #28669
    Valakinek van erre ötlete?: A Laptopomon nem tudok spline-t lerakni, vagyis hiába választom ki a mappából nem jelenik meg a játék listájában!
  • Ikarusfan
    #28668
    Hát, végül is tényleg nincsen hátra olyan sok dolog (modellező szemmel), az utastér, a fülke, ezen kívül a modell szerinte nagyjából készen van. Ismerve a srácokat, ha nagyon akarnák, megtudnák ezeket csinálni a hangokkal együtt karácsonyra, de nekem sántít a dolog...
  • Bipper
    #28667
    Srácok! Valaki aki ért ehhez, tudna segíteni? Az Addon Manager indításnál ezt a hibaüzenetet dobja ki, majd bemondja az unalmast :( Mit csináljak vele, hogy működjön?
  • fghjk
    #28666
    A MAN NL202-nél hogy tudom beállítani, hogy a hátsóajtón is felszálljanak?
  • fghjk
    #28665
    jó lenne :)
  • szabii98
    #28664


    szerintem nincs vissza sok munka és karácsonyra max megkapjuk. a vezetőfülkét 1:1ben át kell másolni a sima d92ből, ugyan ez az utastérrel és kész is :P, persze a mi szemünkkel, lehet hogy még rengeteg munka van vele
  • Bipper
    #28663
    És arra esetleg tudsz telepítőfájlt, vagy linket küldeni? Mert mindenhol csak az 1.2.4 van fenn :(
  • gera995
    #28662
    A grundorfon az összes ikarusnál ez van, de pl a dél pesten működnek, tehát nem nagy baj! :D
  • dgufoplast
    #28661
    Üdv! lenne egy kérdésem pestiekhez szólna jobban az érdekelne aki járt bpi-383 buszon vagy más aki tudja hogy ez a valóságba is ilyen elöl ? arra a részre gondolok ami a képen van az ajtó fölötti részre ???? :)
  • Zoliikp
    #28660
    Ez a jelenség egy pályán, vagy az összesen fenn áll?
  • gera995
    #28659
    Sziasztok! Az miért van hogy bármelyik Ikarusnál megpróbálok jegyet kiadni, hibaüzenetet dob ki? :S
  • Ikarusfan
    #28658
    Na az utóbbi az, amit nem találtam meg, kösz!
    Közben megválaszoltam magamnak a kérdést, mert mint kiderült, az Ikarus 190-nek is ugyanolyan műszerfala volt, tehát biztos is, hogy az is szabvány volt.
  • Apocalipto
    #28657
    Kis tanulnivaló a VÖV szabványú autóbuszokról :)

    http://iho.hu/hir/egysegben-az-er-voev-szabvanyu-autobuszok

    http://iho.hu/hir/voev-szabvanyu-ikarus-autobuszok
  • Ikarusfan
    #28656
    Egyébként komolyan még a műszerfalat is megszabták? Csak mert a Google-n talált képek alapján az O305 és a SD77 műszerfala között jóformán egyedül az embléma a különbség:

  • Ikarusfan
    #28655
    Laikus kérdés:
    Olvastam már erről én is, de mi is volt az értelme? Az, hogy a német gyárak között ez volt az akkori szabvány, talán megértem, ha az volt a célja, hogy alkatrész-kompatibilisek legyenek egymással, bár nem hiszem, hogy ez volt a fő célja ennek. Mondjuk mutatja, milyen sok szabadkezet adott ez a tervezőknek, hogy a Mercedes O305 emeletesen egy kiköpött SD200-as lenne...
  • bence099
    #28654
    én is ezt várom :D
  • Routeres
    #28653
    *Laikus Routeres támadása 2*

    Abban az időben az összes német busz szabvány alapján készült. Ez volt az ún. VÖV szabvány. Minden meg volt szabva, az ablakok közötti távolság, az ajtók szélessége, minden. Pl. az Ikarus 190 is ilyen volt.
    Ezért néznek ki a korszak buszai kb. tök ugyan úgy.
  • gcs7e7
    #28652
    csak nekem olyan mint az alap manok kistestvére? xD
  • Apocalipto
    #28651
    Az nem az :)

    Én erre gondolok:

  • Zozee 32
    #28650
    Egyébként a Templetes mappa és a Hof Creator.exe egy mappában, a Hof Creator mappában van!
  • mojorisin
    #28649
    Rakd fel ezt.
    Nálam csak az 1.2.3-as verziós ADdonManager nem fagyott ki. Próbáld azt felrakni, ha újabb vagy régebbid van.