63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #29333
    Akkor válaszd a legegyszerűbb utat. Telepítsd újra.
  • Deutsch84
    #29332
    Töröltem, de a hiba továbbra is fennáll.
  • Routeres
    #29331
    Először inkább töröld ki a Temsa-t. Több fórumon is olvastam, hogy problémákat okoz(hat) az OMSI-ban.
  • Deutsch84
    #29330
    0 11:06:52 - - Warning: Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
    1 11:06:52 - - Warning: Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
    2 11:06:52 - - Warning: Did not find texture file "reifen.bmp"!
    3 11:06:52 - - Warning: Did not find texture file "path_car_1.bmp"!

    Ezeket adta ki

    (bocsi a dupláért.)
  • Deutsch84
    #29329
    És onnan töröljem ki a fájlokat?
  • bocskor3
    #29328
    Az OMSI főkönyvtárában nézd meg a logfile.txt-t abban leírja hogy melyik fájllal van baja,esetleg melyik hibás.
  • Deutsch84
    #29327
    Sziasztok !

    Ma reggel az OMSI hibával indult, melyet nem értek, hogy miért.

    Mikor elindítom MEMO1 és stb. írások jelennek meg a pálya leírás helyén.
    Amikor kiválasztom a pályát és elkezdem betölteni, akkor a mozaik fájlok betöltésénél lefagy.

    Van olyan is, mikor Lessen von Adresse hibát ír.

    A napokban beraktam egy Temsa buszt (vele voltak kisebb gondok, de ment) ma meg reggel (még hozzá sem nyúltam semmihez) hibákat írt.


  • Zoliikp
    #29326
    Egy kicsit megerőszakoltam magam, és folytattam a "munkát":
    Ik556 tetőszellőző
  • wollnerd #29325
    Nekem se! :(
    Mindig hibát talál a door.osc-ben (M.L.IBIS_PlayAnnouncement2) változóban miszerint az a makró érvénytelen...
    Pedig teljesen jól csinálom a leírás szerint...
  • [HUN]FaTaL
    #29324
    Hof filet bemásoltad a buszhoz?
  • matesz19
    #29323
    Ma akkora Köd van, (Budapesti időjárás beállítással) hogy nem sokat ért a köd lámpa sem, de még a reflektor sem az Ikaruson.
  • fghjk
    #29322
    Sziasztok! Feltudnátok tölteni nekem egy ilyen bemondós buszt(bármelyiket)? (Ez az ahol, a megállónál is bemondja a megállót). Mert nekem nem sikerült megcsinálni :(
  • Bipper
    #29321
    Usedom
  • spy803
    #29320
    Tud ajánlani valaki egy jó kis távolsági járatos pályát?
  • szikszaicsabi
    #29319
    Ikarus 412 készítőjétől kérdezem:a buszban dallamos csengő lesz?
  • crodgok3
    #29318
    Lehet, hogy hülye kérdés, de a priorítással mit befolyásolok valójában?
    Próbáltam a kézikönyvben fordítani, de semmi értelmeset nem tudtam kihozni belőle :D
  • gcs7e7
    #29317
    szép "estét"!
    alap spandau térképről eltűntek az AI buszok? mit tegyek hogy újra legyenek (ailistet néztem az sztem jó!)
  • Zoliikp
    #29316
    AI-buszok vannak?
    A prioritást 4-re állítottad?
  • szikszaicsabi
    #29315
    szerezz menetrendet és akkor tolongani fognak.:D
  • dantre
    #29314
    persze...de alapvetően a megállóban se állnak, nem az hogy nem szállnak fel, viszonylag régi motoros vagyok a játékban már......
    megpróbálom akkor feljebb venni az utasok létszámát, mert jártam már úgy hogy lejjebb volt véve, és egyik pályán volt utas, a másikon meg egy szál se....
  • [HUN]FaTaL
    #29313
    Nálam vannak. IBISt beállítottad?
  • dantre
    #29312
    Sziasztok !
    Van-e arra megoldás, hogy a Kispest pályán is legyenek utasok, esetleg csak nálam nincsenek ? Valaki segítsen már esetleg ha tud !
    Előre is köszike !
    Üdv
  • kuhnzsolt
    #29311
    S.O.S! Ebben most segítséget kérnék!

    Az épülő Mátra-fiktív pályán az alábbi hiba áll fent:

    Ahogy próba útra térek a pályán és bizonyos szakaszokon van olyan eset, hogy sehol sincs gyalogos, még a környéken se és kiírja, hogy elütöttem egy gyalogost! Nem láttok ott gyalogost, pedig minden maxon van!

    A másik hiba mely csak a felbukkanó "elütöttél egy gyalogost" ablak okézása után nincs hang! Ezen hibák csak és kizárólag az említett pályán alakul ki!
    A segítő hozzászólásokat előre is köszönöm!
  • kem001
    #29310
    Arra még jó ideig várhatunk..
  • fuszhi
    #29309
    Elkészülhetne már ez a busz is. Illetve már jó rég óta blenderezek és hihetetlen más szemmel nézni mit ügyködtek össze ezek a jó emberek.http://omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3164&pageNo=4
  • [HUN]FaTaL
    #29308
    Köszi :)
  • bocskor3
    #29307
    bocsi Römerberg vagy mi. :D
  • bocskor3
    #29306
    Röneberg
  • [HUN]FaTaL
    #29305
    Ez melyik pálya?
  • bocskor3
    #29304
  • Erlau Trans #29303
    A játékvezérlő beállításai között kell úgy kalibrálni, hogy valamelyik irányba állandóan álljon. Nekem a képzeletbeli koordináta rendszerben a negatív tartomány legalján van, így ha lenyomom a gáz pedált, akkor origoba megy a kis pont. Ezt a pedált adtam meg OMSI-ba, majd negatívra állítottam, hogy fordítva érzékelje. Így kinyomott állapotban old, felengedve kapcsol a tengelykapcsoló.
  • adam993
    #29302
    Hali szakik. Bekötöttem egy második kormányt az Omsihoz, hogy legyen kuplungpedál. Azaz: most van egy kormány, meg egy másik, aminek csak egy pedálját használom. Csak ugye az alaphelyzet az 50 %, és ha felengedem a kuplungot, akkor csak ugye félig engedi fel, így csúszni fog. Hol tudom beállítani, hogy a pedál lenyomás 0-100% legyen?
  • Zoliikp
    #29301
    Egy kis szösszenet róla:
    SD77 bemondás

    Már az egyik CCV-s busz ( a ráncos) is "beszél", de mivel nincs köze az ajtóféknek az ajtóhoz, nem ismétli nyitáskor...
  • kitt2000
    #29300
    köszönöm a segítséget!
  • atty707
    #29299
  • kitt2000
    #29298
    aerosoft launcher fel tudnátok tölteni?
  • Zoliikp
    #29297
    Ezzel nem tudok mit kezdeni. Nem értem.
    Arra azért rájöttem, az eleve IBIS-2.osc-t használó buszoknál nem működik.
    Az általam átalakított SD77-es gond nélkül azt csinálja, amit kell..., illetve leírtam.
  • bullseye9
    #29296


    #29294, gabcsibkv: jó kép lett.
  • Erlau Trans #29295
    Nem működik ez az ismétlés. A képen én dollár jelet vélek felfedezni a kijelölt részben, de S is lehet.... namármost. Dollár jellel nem csinál semmit, S-sel Zugriffel ha be akarom a buszt tölteni. D92 és Solaris SU15.
  • gabcsibkv
    #29294