63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • longhaul
    #29897
    Hogyan lehet a "car" objectet meghosszabbítani az Omsi szerkesztőben? A Crystal Lake Express pályánál akarom ezt megcsinálni.
  • mojorisin
    #29896
    Erlau, köszi a tippet az Xpadderhez! NEm is tudtam erről a progiról! Alapból a Logitech dfgt-n levő D padot nem látja az omsi, de az általad írt progival már igen! Kösz!
  • gera995
    #29895
    Köszönöm! :)
  • lolprof
    #29894
    Nem gondoltam ilyen egyszerű lesz beilleszteni saját táblát, de végül sikerült.
    Köszi szépen.


  • aerolive
    #29893
    Pl. Dél-Pest, nem működik a járat (01/02) választó, ill. az egyik kereszteződés elég furán néz ki most, de arra gondoltam, hogy majd újrarakom és azt a részét megoldja. Szczecin-en se működik a választó, de ott minden rendben a környezettel.
  • dgufoplast
    #29892
    Meg oldható a dolog sctriptelni kell a door.osc be ez mibe tér el a másiktól nem csak festések vannak benne valami új dolog is ?
  • BCsaba4
    #29891
    Üdv! Nem tudjátok, hogy az új mercinél miért nem írja ki a kijelző azt hogy 73E ha beütöm ibis-be azt, hogy: 07310?
  • szikszaicsabi
    #29890
    Ez azért van, mert egy vagy több kereszteződés objektum és/vagy út, amit az AI is használ, hiányzik. Ez a hiba melyik pályánál van?
  • CoDriver
    #29889
    Sziasztok!

    A következő lenne a problémám, most telepítettem fel újra az OMSI-t win7-re és amikor játszok későn töltődnek be az emberek meg az útjelzőtáblák és a buszmegállók, illetve, ha dugó van akkor csak az előttem lévő 3 autót tölti be utána csak a lámpák fényeit tölti be.
    Erre szeretnék megoldást találni.

    Válaszotokat és Segítségeteket előre is köszönöm
  • bullseye9
    #29888
    Szép estét.

    Ennél a MAN NL202 BVG verziónál valahogy meg tudom oldani, hogy én nyissam a hátsó ajtókat is? Jelen esetben az első ajtó két szárnyát tudom vezérelni...
    A Kamaz-féle 1.st DTF verziónál viszont mindkettőt...
  • atila4
    #29887
    Köszi :D
  • aerolive
    #29886
    - Man Lion's City
  • atila4
    #29885
    Ezt a buszt honnan tudom letölteni?
  • aerolive
    #29884
    Újratelepítettem a gépet, feltettem utána az OMSI-t, a mappája nem lett törölve, tehát úgy volt ott, ahogy a régi Windows-on, ugyanoda telepítettem. Egyrészt kiírja azt az AI járatos problémát, hogy X úton nem fog járni, ez engem nem zavar, tovább is lehet menni. Viszont, járatot tudok választani, de számot már nem, erre mi lehet a megoldás? :/
  • crodgok3
    #29883
    Mi lehet a gond a Rheinhausen pályával, mert ha felrakom a fahrplan-frissítést, nem tölti be a játékot...
  • gabcsibkv
    #29882
    Uraim !
    a,
    MB O405N2 by Julian verziónál a belső rollband nekem rheinhausen pálya esetében nem megfeleően működik 101/01-nél 40-es vonal megállóit látom.
    b, .hof-okat összesíteni lehet egy mappában úgy mint az ansageneket?
    [name]
    mappa neve/Rheinhause (így ott a hof fájlban)?
  • Erlau Trans #29881
    OMSI-ban? Persze. A jvezérlő gombja a kormány, a pedál rész működik. Csak az xpadder segítségével akarom használni a dpad részét, az xpadder fel is ismeri, omsin kívül működik is.
  • szikszaicsabi
    #29880
    Bocsi a dupláért, nem tudja valaki, hogy a G27 váltójánál miért nem érzékeli, ha üresbe teszem?
  • szikszaicsabi
    #29879
    Aktiváltad a játékvezérlőt?
  • BPI1184
    #29878
    Akkor szedd le a pályához az 1.01-ás javítást.:) Ezen az oldalon megtalálod. http://www.tram-duesseldorf.de/ Illetve van mellette egy másik javítás, és azt is le kell szedni hozzá. Azt itt találod: http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11556&pageNo=3 Én ezeket szedtem le még délelőtt, és tökéletesen ment a pálya minden hiba nélkül.:)
  • Zoliikp
    #29877
    Akkor egy kis késztetés, hátha kedvet kapsz:
    less bele az Anzeigen\TD_045N2_Innenrollband mappába.

    A tga-k közül pl. nyisd meg valamelyiket.

    A legelső az alap, azt másként mentve elkészítheted a neked tetszőt...
  • Routeres
    #29876
    Ha akkor írja ki az üzenetet, amikor nyitod az ajtót a leszállóknak, akkor tényleg csak egy járdát kéne letenni oda... Editorban keresel valami szimpatikus járdát, és leteszed oda.
  • gera995
    #29875
    De így is kiírja a hibaüzenetet! Nem tudom mi a baj, pedig nagyon jó kis pálya lenne! :S
  • BPI1184
    #29874
    Nagyon köszönöm!!! :)
  • Erlau Trans #29873
    Üdv a buszvezető kartásaknak!

    Felraktam a gépre a Windows 8-cat, az OMSI-val kapcsolatban semmi változás, fps szám ugyanannyinak tűnik, mint a Windows 7 esetén.

    DE,
    Atty707 jelezte, hogy az xPaddernek csak a fizetős változata működik. Sikerült az eredetit megszerezni belőle, működik is a Win 8-cal, de az OMSI-val nem. Beállítgattam mindent, a játékvezérlő Dpadjára külömböző gombokat. Pl az egyikre a pause P gombot, de hiába nyomtam OMSI alatt semmi ( de pl jegyzettömbe beírja a P gombot, ha nyomkodom a Dpadot...

    Win7-tel gond nélkül ment...
  • lolprof
    #29872
    #29843
    ez:

    De csak az EREDETI Spandau és a Reinhausen mappán működik. Én sehogy se tudok rájönni, hogy lehet sajátot csinálni más pályához.

    #29866
    A google fordító alapján ezt tudtam kiszedni:
    -Javítások a tükrök pozícióján
    - Glanz hinzugefügt. Adtak hozzá fényezést(?).
    -Kijavították azt a bugot, hogy menetrend nem váltott végállomás után.
    -2 új festés (ORL,CVAG)
    -Stehplätze hinzufügt.(ezt se tudom pontasan mi).

    #29854
    Hogy tudom meg csinálni a Merciben hogy csak az egyik ajtó nyíljon, mert nem engedi megnyomni az ajtó felező gombot.
  • km2000
    #29871
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, hogy az új sor buszon a kipörgésgátlót hogy lehet kikapcsolni?
  • gera995
    #29870
    Persze! :) http://nachwuchs-designer.npage.de/downloadss.html innen töltsd le az utolsót( a kerítést) és másold a Screneryobject mappába! :)
  • TheSosy
    #29869
    Ma megjárattam ezt a szépséget :)
  • GMI
    #29868
    Köszi!
  • olimano2222
    #29867
    Itt meg mutatom hogy kell :)
  • ikarus 280 BPI
    #29866
    helló!

    valaki vázlatosan letudná írni ,hogy az új mercihez ez a csomag ( Patch auf Version 1.01
    (.rar-Archiv) mit tartalmaz?

    szóval a buszban van újítás ,új funkció esetleg jobban fut gyengébb gépen vagy mi ez?

    a választ előre is nagyon szépen köszönöm:)
  • BPI1184
    #29865
    Segítenél nekem is a hiányzó objektumban? :)
  • Pali1010
    #29864
    Csúcsidő a Szarvas csárdánál:

    :)
  • gera995
    #29863
    A problémám megoldódott Rhodenaun!: ) Pótoltam a hiányzó objektumot. :)
  • bullseye9
    #29862
    Nem tudom.
  • GMI
    #29861
    Ebben kérnék még segítséget.
  • gcs7e7
    #29860
    amúgy nem tudni hogy mikor jön ehhez a pályához frissítés?
  • gcs7e7
    #29859
    nekem 82-59 a kedvencem :D
  • gera995
    #29858
    Nekem is bejön a pálya :D