63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • dantre
    #30494
    Sziaztok
    Tudnátok abban segíteni hogy az Ikarus 260-asoknak melyik gombjárs vsn "rákötve" a harmadik ajtó ?
    Köszi előre is !
  • szabii98
    #30493
    majd ha lekapom, lesz :D
  • bullseye9
    #30492
    Szép estét.
    Ihletet kaptam a Pannon Volános festés láttán, és próbálkoztam kicsit:



    Nem tökéletesen pontos, és persze a rendszám is hibás, de egyelőre ennyire telt :D
  • Renault Agora
    #30491
    Óóó köszi :)
  • bmwcrash
    #30490
    Sziasztok!
    Nem rég láttam hogy valaki kérdezte hogy különleges számokat kiírni az MB kijelzőjére, hát így: beírod az ibis-be a járatszámot pl: 333 aztán nem 00-át írsz hanem 44-et, 55-öt, 66-ot,...99-et, majd leokézod és láss csodát kiírja a busz, hogy U33, piros 333, E33,stb.:D remélem akinek tudtam segítettem:)
  • gylacus
    #30489
    Időközben megtaláltam:

    Play store letöltés
  • gylacus
    #30488
    bocsi de nem látom a linket :)

    #30480 szabii98 LOL screent kaphatunk?
  • gabcsibkv
    #30487
    Ha a hof fájl a helyén van akkor.
    Busz betöltése után ránagyítasz az IBIS kezelőfelületre,
    4-es gomb Linie/Kurs: járatszám
    9-es gomb Route: Irány
    majd utána jobb alsó sarokban a gomb az ibisen (Eingabe) és már működik is
    4-es és a 9-es gombokra is rá van irva betűvel.
  • Alias Pingvin
    #30486
    Most akkor töröljem le a játékot?
  • rubber785
    #30485
    húú.. ezt jó hallani! Routeres kollegával azt beszéltük meg hogy egy csomagban lesz benne! :D
  • Warrior888
    #30484
    Tökéletes! Teljesen valós, hivatalos festésnek is elmehetne. :D
  • Alias Pingvin
    #30483
    Azt miért van,hogy a buszoknak a belsejében nincsen semmi visszajelző?
  • bpo451
    #30482
    Ezt a piros számos kérdést már én is feltettem párszor, de nem érkezett rá válasz.
    Pedig már marhára érdekelne a dolog.
  • halaszfi
    #30481
    dv. Találtam egy Androidos készülékkel rendelkezők számára kíválló programot: [url="https://play.google.com/store/apps/details?id=de.gcworld.ibisdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRlLmdjd29ybGQuaWJpc2Ryb2lkIl0."]IBIS droid[/url]
    Telepítés a következőképp: (mindkettőre szükség van!)
    -Mobilra:
    A linkelt honlapot megnyitod, majd letöltöd, és insallálod. Telefonra ennyi.
    -Gépre:
    Itt már több dolgunk van. Elösször is:Fel kell telepíteni az OMSI Addon Managger-t (1.2.3 ajánlott.) Menjünk rá a Downloadcenter feliratra fent. Kattintsunk a Tools + Software mappára. Katt az Ibis droidra itt. Majd Download, a többit szerintem mindenki tudja.
    Használat
    Figyelem: A plug-in csak az SD 202 D92 busszal, és a Grundorf, Berlin-Spandau 1989 és a Rheinhausen pályákkal működik!
    Indítsuk el az OMSI-t a leírt pályák valamelyikével. Töltsük be a leírott buszt. Tegyük az OMSI-t tálcára, nyissuk meg az IBIS droid-ot (magátol elindul az OMSI-val.) Azz itt látható IP Címet pötyögjük be a telefonon. Hova? Csatlakoztassuk az USB-re a telefonunk. Nyissuk meg az IBIS droid-ot. Nyomjuk meg a lista gombot (négy párhuzamos vonal, a képernyő alatt.) Settings/ IP adress. Ide pötyögjük be a látott számot. Hagyjuk csaktlakoztatva a telefont, nyomjuk meg megint a lista gombot, klikk a Connect-re, és vállasszuk ki a megfelelő pályát, amit betöltöttünk. Ennyi. Nehéznek tűnik, de nem az. Ha nem értetek valamit, privátban kérdezzetek.

    [url="https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xkfjqIJlz4E"]Videó[/url]
    Készítő(k): gcWorld
    Sok szerencsét!
  • szabii98
    #30480
    valahogy véletlen az ai járatok helyére vonatok és repülők is kerültek...hogy lehet orvosolni?
  • kem001
    #30479
    Köszönjük!
  • szabii98
    #30478
    dánke
  • rubber785
    #30477
    És itt van a MAN NL202 -eshez a krómozott dísztárcsa is.. ha kell kell ha nem nem.. ennyi!


    LINK: http://freakshare.com/files/va08tvwn/disztext.rar.html
  • rubber785
    #30476
    Így milyen? a másik oldalán is a díszléc alatt és felett van.. :D
  • Renault Agora
    #30475
    Sziasztok! 2 kérdésem lenne: 1: A Mercedes 0405n2-ben a (a rollbandosnál) kijelzőre hogy lehet kiírni piros vagy pirossal áthúzott számokat? 2: A buszhoz készült volánbusz repaintról kaphatnék-e egy ne bekonvertált filet. Szeretném megnézni hogy van csinálva. Üdv.
  • bence099
    #30474
    Sziasztok !

    A Merci o405n2 hogy lehet életet lehelni a kijelzőjébe ?
  • kornel44
    #30473
    OMSI Busses HU a Facebookon
    https://www.facebook.com/pages/OMSI-Busses-HU/392819520811060?ref=hl
  • [HUN]FaTaL
    #30472
    Idén lesz OMSI2 és nem lesz előbb kiadva.
  • fghjk
    #30471
    Tehát a MAN NG272-vel csak jövőre játszhatunk az OMSI2-ben? Előbb nem lesz kiadva?
  • MEXXD
    #30470
    Volt, de azt én nem nevezném szimulátorjátéknak, aminek nincsen belső nézete. Kb 5 perc játék után unalmas lett. De szerintem nem láttak benne piacot és így csak kísérleti jelleggel adták ki, mivel profiljuk 95% kamionszimulátorból származik. Szerintem neked sem a Bus Driver miatt maradt meg a fejedben a fejlesztőcsapat neve... :) Viszont most olvastam még egy másik szimulátorról a korábban belinkelt oldalon, ez még ígéretesnek is néz ki, de fizikáján még csiszolni kell, ahogy nézem, mert így még mindig nincs vetélytársa az OMSI-nak... :D

    RODOBUS Simulator
  • [HUN]FaTaL
    #30469
    Volt már az SCS-nek busz szimulátora, igaz az nem európai volt, de nem volt egy nagy durranás.

    Szerintem a közelében nem lesz az OMSInak, de majd kiderül.
  • MEXXD
    #30468
    Azért én nem rendezném el ennyivel... Ha az Euro Truck Simulator 2 vagy az újabb Scania Truck Driving Simulator motorjára fog épülni, akkor biztosan sokkal jobb munkát fogunk kapni, mint az European Bus Simulator 2012, amiben semmi jele egy busz tulajdonságainak. SCS jó dolgokat adott ki mostanában (régen is), viszont a kormányzással néha náluk is baj van, nem lehet érezni a kamion súlyát (gombokat sajnos ha jól emlékszem nem lehet nyomogatni a műszerfalon), ha ezen finomítanak akkor nem mondom azt, hogy az OMSI-nak vetélytársa lesz vagy lenne, de tágulna ez a szűk kör. SCS is használ a játékainál pályaszerkesztőt így pályákat is lehetne vele építeni, és ugyan így minden addont beilleszteni. Mindenesetre én kíváncsian várom, hogy csalódjak benne, negatívan vagy pozitívan az majd eldől... :)
  • MDB024
    #30467
    Ikarus 211 est nem tervez senki ??
    Vagy mi a helyzet az ikarus 412-es el? van már letölthető darab? :)
  • kem001
    #30466
    Meg van a probléma. Most már működik rendesen.
  • ozimak
    #30465
    Ez jól hangzik viszont!
  • Warrior888
    #30464
    Szép, tetszik! :) Bár a csík kicsit pontatlan helyen van az oldalán, de ennek ellenére jó, örülök hogy végre Pannon-os skint látok. :)
  • mojorisin
    #30463
    Hát Én semmit nem állítottam, nem módosítottam, és alapból magától dumált akár az alap Berlinen, akár Rhodenaun vagy a Weyershausen pályán.
    Az SD202 Ansagen mappájában vannak a hangok, mennie kellene pedig.. nem értem nálad mivan..
  • Stig95
    #30462
    Vótmá' de elfér ;)
  • precise
    #30461
    Euro Coach Simulator az SCS-től?
  • precise
    #30460
    Nem tudom volt-e már: OMSI 2 ! Karácsony előtt... 29 db kép is van
  • gabcsibkv
    #30459
  • kem001
    #30458
    Mindegyiknél sajátot használok.. Römerberg pályán próbáltam, de nem működött.. Pedig bent vannak a megállók hangjai.
  • MDB024
    #30457
    ha a google-ba beírod a képkeresőhöz hogy ikarus 263.10 átfestés kihoz 1bkv sat
  • Zoliikp
    #30456
    Akkor nem értem, miért nem "beszél"...

    Egyesített mappát, vagy minden busznál saját Ansagen-t használsz?
  • MDB024
    #30455
    Zoliikp köszi a választ, de jó arra a modelre gondoltam amit írtam