63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Alias Pingvin
    #31574
    A Sor c10.5-nél nem lehet betenni valamilyen leszállásjelzőt?És a tükrön állítani egy picikét?
  • miskolcdj
    #31573
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy nekem akármelyik busznál vagyok feltételezzük ikarus nem tudom bekapcsolbi az utastájékoztatót valaki help?
  • clubvs
    #31572
    Felülírattam a meglévő objektumokat és így már van menetrend is, de még dobál ki hibát de legalább játszani már lehet, érdekes....
  • Zoliikp
    #31571
    Van olyan objekt-csomag, amit csak egy bizonyos pályán található, -372 MB tömörítve-, és azt is le kellett tölteni...
  • clubvs
    #31570
    OHHH.....azért köszi :)
  • Zoliikp
    #31569
    Én sem tudok neked segíteni:
    elindítottam a maptools.exe-t a bemásolás után, és zokszó nélkül kidibott 65 objekt, és 24 splines hiányt...
  • kuhnzsolt
    #31568
    http://omsikiegeszitok.wordpress.com/2013/01/28/fonts-csomag/
  • gabor514
    #31567
    Letöltöttél minden kiegészítőt hozzá?
  • clubvs
    #31566
    Jah a hibaüzenet az a berlin 2012nél van
  • clubvs
    #31565
    És milyen kiegészítőket, mert amik benne voltak a letöltött tömörített állományban azt mind bemásoltam.
  • Ben92
    #31564
    Ugyanez a hiba volt nalam is a Spitterberg palyan.

    Aztan Zoliikp javasolta hogy a kiegeszitoket mindenfele keppen toltsem le hozza. Bemasoltam mindent aztan a hiba megoldodott.

    Nalad is az lesz.
  • Zoliikp
    #31563
    A 19-es útvonalon az 53. sorban megnevezett track ismeretlen.
    Ha letöltöd a megfelelő objekt, vagy spline kiegészítőt, és meggyógyul...
  • clubvs
    #31562
    hof van, honállomás is, hiba üzenet:
  • matec1996
    #31561
    Kb mennyi van még hogy kész legyen vagy mikorárra várható a kiadás ??
  • LMG123
    #31560
    Mert a zajvédő falat nem csinálta meg rendesen a készítője.
  • Zoliikp
    #31559
    Nézzük csak:
    -nincs hof-fájl;
    -nem választottad ki a honállomást;
    -nem töltöttél le egy kiegészítőt, és induláskor csak leokézod a hibaüzenetet;

    Támpont nélkül válaszd ki a neked megfelelőt...
  • [HUN]FaTaL
    #31558
    hof fájlt nem másoltad be
  • SnyperDv2
    #31557
    Hangulat fotó :)
  • Ikarusfan
    #31556
    Valaki nem tudna adni egy linket egy olyan font készlethez, amiben benne vannak a magyar ékezetek is? Amióta újraraktam az OMSI-t, nincs meg pár font, és így elég hülyén ír ki egyes dolgokat a program.
  • clubvs
    #31555
    Valaki tudna segíteni?
    A Bowdenham v2.0 és a Berlin Spandau 2012 pályáknál nincs menetrend és AI buszok, mit szúrtam el?
  • matesz19
    #31554
    hihi Érdekes... ilyet én még nem láttam, ti igen?? :D "A szellem busz, eleje nincs, csak hátulja." :D
  • halaszfi
    #31553
    KÖSZÖNÖM!!! Haleluja, a Street Creator is működik! Még ezerszer köszönöm!
  • Zoliikp
    #31552
    A crossing editor csak az omsi\sdk mappából, és a saját meghajtón lévő fájlt megnyitva hajlandó elindulni...

  • kuhnzsolt
    #31551
    Egy kérdésem lenne:

    Valaki találkozott már olyan hibával, hogy nem lehet letenni spline-t? Hiába választom ki a mappából, a listában nem jelenik meg!

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • halaszfi
    #31550
    Üdv! A Crossing Editor-t hogy kell használni? Megmyitom, rámegyek arra, hogy Load, És hibaüziként kiírja, hogy Datei nicht gefunden. Köszönöm előre is.
  • TTÁDÉ
    #31549
    Sziasztok!

    Régen jelentkeztem már itt. Debrecen persze épül kész is vagyok az 1/3-ával! Pálya építése során beértem a városba. Tele egyedi objektumokkal,kereszteződésekkel.Na itt majd nem azt mondtam befejezem de végül úgy döntöttem hogy folytatom.Persze most könnyű mondani: Te b@romminek építész pályát ha objektet készíteni nem tudsz! De úgy gondolom hogy megér annyit a pálya hogy kiadjam. Ezért kérem tőletek ha értetek az OBJEKTUM,KERESZTEZŐDÉS,UTAK készítéséhez jelentkezzetek a(z): [email protected] címre vagy küldjetek privát üzenetet! ------------------------

    Jó hír: Ha ez megtörténne akkor kb. márciusban egy béta verziót kiadnék menetrend nélkül utasokkal. Ami összefoglalja a pálya vidéki részét ez kb. 15-20 perces lesz!

    Előre is KÖSZÖNÖM!

  • matesz19
    #31548
    Igen, én meg is találtam, csak a szerverről már törölték... Sajnos...
  • kem001
    #31547
    Igen, emlékszek arra én is.. Próbáltam rákeresni az előbb, de nem találtam..
  • matesz19
    #31546
    Én régebben láttam hogy valahová fel tették, csak nem hiszem hogy él-e még az az oldal...
  • kem001
    #31545
    Telepítsd újra a játékot. Nem tudok róla, hogy valahová feltöltötték e az eredeti fájlokat.
  • Bustom
    #31544
    Eredeti Man SD 200 és SD 202-t valaki nem tudja honnan lehet leszedni? Sajna valami fájlt amit bemásoltam a mappájába nem szereti és azóta nem indulnak el..
  • kem001
    #31543
    Parancsolj. Addon-okat külön kell leszedni hozzá.
  • Erlau Trans #31542
    Engem is érdekel, köszönöm előre is.
  • gabor514
    #31541
    Igen légyszives. Köszi! ^^
  • kem001
    #31540
    Nincs linkem hozzá, de feltölthetem esetleg valahova, bár nem tudom, hogy készítője mennyire díjazná.. De mint lentebb írták, rengeteg addon kell hozzá, és akkor sem működik hibátlanul.. Így is érdekel?
  • gabor514
    #31539
    Tudsz adni egy linket?
  • kem001
    #31538
    Ráadásul csak minimum grafikai beállításokon hajlandó elindulni a pálya. Az nélkül hibaüzenetet dob ki.
  • bpo451
    #31537
    Igazából az lett volna a legjobb, ha az egészet egy link alá töltik fel.
    Nekem speciel se időm, se türelmem végig nyálazni az összes oldalt.
  • gabor514
    #31536
    Ez van ott amit már néztem, és törölve is van. :( Pedig még csak most lett kiadva.
  • Zoliikp
    #31535
    A képek alatti felsorolás vége felé keress egy "Schritt 2" feliratot, és meg lesz.

    De gyengébb idegzetüeknek nem ajánlott, mert annyi különböző oldalt kell végignyálazni a kiegészítők keresése miatt, hogy én feladtam....
    A linkek közül sem jó mind...