63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Martinez01
    #21203
    OFF: Ott az én magyarításom is, azt is ki lehetne egészíteni, sőt szívesen megcsinálnám, ha szólnának.
  • Routeres
    #21202
    OFF: Hát ez nevetséges... Ha ennyire nem megy nekik a magyarosítás, miért nem hagyják a fenébe?! Vagy csinálják úgy, mint ennél a játéknál. Technikai okok miatt nem jött össze, sorry, de ne húzzák az idegeinket!

    Huhh, nagy levegő... Mindegy, remélem hivatalos frissítésig megjelenik...
  • sandor72
    #21201
    OFF: Sziasztok! Nem jelenik meg még a játék 1 darabig sajnos úgy nézz ki a helyzet ma beszéltem a Comgame „576” Kft -s srácokkal és mondták, hogy a magyar karakterkészletet nem tudják megoldani így amíg az nincs megoldva nem kerül gyártásra és addig az üzletekbe sem. Nagyjából ennyi dátumot nem mondtak de nem is akartak mert mondták most már nem hitegetik az embereket, hogy ekkor vagy akkor megjelenik. Egyenlőre még a mai napi dátum van az oldalukon nem tudom átírják-e vagy nem. Sajnos ha csak nem lesz valami csoda akkor 1 darabig még nem lesz kapható a játék.
  • tenkenorman
    #21200
    teccik teccik. remélem mielőbb elkészül és lehet rajtuk gurulni az ikarusokkal. amúgy most álltam neki egy órája a Tatabánya 17-es járatnak. de elég nehézkesen haladok. végülis csak a domborzattal akadtam el utána már menne...
  • Stig95
    #21199
    perfecto
  • Gubi1014
    #21198
    OFF:jóvan csak utána láttam meg mikor elküldtem!!! :)
  • kem001
    #21197
    Senkinek nem volt az a gondja Ikarus 263-al amit lentebb írtam, hogy eltűnt a festés róla és visszaállt az alapra?
  • Routeres
    #21196
    Emlékeim szerint a Moges pályán a gyári aszfaltba van beágyazva az úthiba.
    Az Omninsk-ban meg külön objektumként, foltozások vannak. Szerintem ez így jobb.

    @Stig95: KRESZ táblák nincsenek elfelejtve, anélkül ki sem adnánk. :)

  • kem001
    #21195
    Csak egy tipp: Moges pályán is vannak úthibák, szerintem ha megkéred a készítőit, odaadják neked.
  • Rayden02
    #21194
    ohh!!
    Szép munka!
  • TTÁDÉ
    #21193
    Az úthibákat melyik pályából vetted?
  • Routeres
    #21192
    Lopott???
    G.Gabe művei az objektek meg az utak is. Egy két apróságot vettem kölcsön más pályákból, pl. az úthibákat.

    De azért vannak az objektumok, hogy használjuk őket, nem lopjuk. :) Teccikérteni?
  • tenkenorman
    #21191
    ez eszméletlen jó lett... az ojjektumok, és az út lopott vagy te csináltad? mindegy egyébként én le... sok sikert hozzá! nagyon szép!
  • Stig95
    #21190
    #21179-re
  • Stig95
    #21189
    Én KRESZ táblákat hiányolom belőle. Apró részletek de a pályát feldobják.
    ;)
  • Zoliikp
    #21188
    Ettől függetlenül igazad van, de most legfőképpen arra koncentráltam, hogy a megjelenítés "jó" legyen...

    Majd "fabrikálok" a betűkészleten, ha engedi.

    Rarma:
    a rendszámok objektumokként vannak megjelenítve, és módosított textúrákkal "befestve". Így hajlandó megjeleníteni a reg-fájlból az adatokat, ha a cfg-ben megfelelően van definiálva...
  • generalGGabe
    #21187
    hát 5-6 járat lesz az biztos
  • wollnerd #21186
    Kérdezném hogy kb. hány járatot tervezel bele?
    Már láttam képet a falvakról. Nehezen tudnám elképzelni hogy 1 járat fedezné fel az összes falut. :)
  • TheSosy
    #21185

    Grat
  • TTÁDÉ
    #21184
    Szia!!

    Esetleg még rakhatsz az út mellé birkákat, marhákat legelni!!!

    De nekem így is nagyon tetszik!!!
  • ekepista
    #21183
    oké köszi
  • ccv520
    #21182
    Még nem...
  • ekepista
    #21181
    sziasztok ezt abörzsöny pályát letudom valahonét szedni asegítséget előre is köszönöm
  • kem001
    #21180
    Nagyon hangulatos lett ez a pálya
  • Routeres
    #21179
    Na, ez most csak egy kis ízelítő, de a lényeg látszik rajta.
    Az Omninsk pályából kivettem pár növényt és az úthibákat és ez lett belőle:



    Egyéb javaslatokat továbbra is tűkön ülve várom, több szem többet lát.
  • GMI
    #21178
    Kisalföld volán


    Letöltés:https://skydrive.live.com/?ppud=4%FA#cid=44F25D3547190FCA&id=44F25D3547190FCA%21130
  • kem001
    #21177
    Ez a busz tegnap még kék volt..
  • TheSosy
    #21176
    Ez egy külön rendszám,nem textúra módosítás.
  • rarma
    #21175
    Üdv Zoliikp !

    Megosztod nekem is hogy,hogy teszed oda a kocka rendszámot a hátuljára? mert már egyszer probáltam de nem jelent meg,csak összepréselve ahogy az eredeti a buszon.
    Elöre is megköszönöm válaszod!
  • kem001
    #21174
    Másnál is hibás a BKV festés? Egy idő után eltűnik a buszról..
  • ccv520
    #21173
    Értem, akkor ezért nem szóltam. :)
  • Zoliikp
    #21172
    Két variáció van:
    vagy van matrica, vagy nincs.

    Ugyanis a vezérlő úgy van írva, hogy ha megfelelő karakter-készlet, akkor az ott lévő jelet teszi oda.
    Ha másik, akkor abban nincs, ezért nem lesz...
  • ccv520
    #21171
    Egy kis észrevétel: a hátsó rendszámon nincs kötőjel, a kék sáv a rendszám feléig tart. Az a két matrica pedig alatta helyezkedik el, és az elsőn nincsen.
  • Zoliikp
    #21170
    Kérnék segítséget:
    részemről kész vagyok a rendszámmal, még az kocsiszám van hátra:


    Viszont valahogy el kellene tüntetni a régit.
  • kem001
    #21169
    OFF: Szerintem nem jelenik meg ma már, délelőtt szóltak volna akkor már... De ne legyen igazam. Én egyébként nem mondom vissza a rendelést, mivel még mindig türelmes vagyok.
  • TTÁDÉ
    #21168
    Ma a derék utcát mutatom meg:
  • kisbesi
    #21167
    rendben, köszi
  • matesz19
    #21166
    OFF: Kíváncsi vagyok hogy ma hányadikára változtatják az OMSI kiadási dátumát... xD xD xD Mert elméletileg ma jelenik meg. :D
  • fghjk
    #21165
    Az U7-es metrópótlópályát feltudná valaki tenni nekem? Előre is köszi!
  • bence099
    #21164
    szentem is jó ötlet az úthibák