63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rarma
    #21243
    Sziasztok!
    Készítettem egy újjabb festést az IK263-ra.

  • GMI
    #21242
    Somló Volán

    >>>LETÖLTÉS<<<
  • ccv520
    #21241
    Aki esetleg tud németül és le tudja fordítani nagyjából, megköszönném. :)
  • ccv520
    #21240
    Az a baj, hogy az elején mikor mutatja a panelt, és a reléket semmit nem értek belőle... Gondolom először megcsinálta, hogy a műszerfal gombjai úgy világítsanak, mint a valóságban. Ehhez kellhettek a relék. A másik panellel kapcsolódik az egész szerintem a számítógéphez, azt jó lenne tudni, hogy mi, és hogy honnan lehet beszerezni. Szerintem ennek a nagy részét meg lehet oldani egy nyomógombos (tehát nem a ma használatos fóliás) billentyűzettel, és pár relével. Amiről fogalmam sincs, az a tachográf és Ikarus műszerfal esetén a többi műszer mutatóinak megmozdítása. Pl. a kombinált műszernél a 4 mutatóhoz kellenek jeladók is...

    Egy Ikarus műszerfal összerakása viszonylag nem bonyolult, csak kell egy olyan billentyűzet, és természetesen egy komplett műszerfal, és pár relé. Talán megpróbálkozok vele valamikor...
  • tenkenorman
    #21239
    csak tudnám mi az istennel programozzák a kijelőket meg a kimeneteket...
  • tenkenorman
    #21238
    egyre jobban b*ssza a csőrömet hogy csináljak egyet énis...
  • TTÁDÉ
    #21237
  • TheSosy
    #21236

  • GMI
    #21235
    Akkor mégegyszerVIDEÓ
  • GMI
    #21234
    Uljabb próbálkozások.....
  • ccv520
    #21233
    Ahogy írtad, csak skin. Működésében nem hasonlít a Vultron kezelésére egyáltalán, úgy működik mint az IBIS.
  • Routeres
    #21232
    Valakinek nagyon a kisujjában van ez a modellezős téma. :)
  • retoucher
    #21231
    Egy kis Blender gyakorlás:









  • roleee15
    #21230
    Valahol van mód kontroller érzékenységet állítani a játékban?
  • vikimaki1
    #21229
    OFF:Még ha csak skin is.
  • vikimaki1
    #21228
    OFF:Végre van Vultron!
  • Renault Agora
    #21227
    Értem, akkor jó :D
  • halaszfi
    #21226
    Rollband-nak csúfolják,és nem.Ez van benne.Egyébként táblás,de ez a legjobb megoldás.
  • Renault Agora
    #21225
    Jó estét! Ez az ikarus fantasztikus! Viszont nem fok-gyem vagy BUSE kijelzőnek kéne lennie benne mint papirkás forgós cucc (? elnézést de nem tudtam jobban megfogalmazni) De amúgy nagyon tetszik! Üdv.
  • Routeres
    #21224
    OFF: Izé, 263.30M

    Jó ég, de félreírtam... :)
  • kem001
    #21223
    Értem, és örülök neki, hogy folytatja ezt a remek buszt.
  • Routeres
    #21222
    Az nem hivatalosan látott napvilágot, amiért meg is orrolt kicsit a készítő, de szerencsére tisztázódott a helyzet, és mégis lesz 260.30A. Immáron hivatalosan.
  • kem001
    #21221
    Ez valami hihetetlen.. De ez elvileg benne van sima 263-asba, csak IkarusTSR kezelésbe vette?
  • ccv520
    #21220
    IkarusSTR megbízásából pár kép a 263.30M-ről:







  • Brad33
    #21219
    OFF: Beszélek angolul és németül is, illetve Omsival is viszonylag sokat játszottam az utóbbi időben, ennek ellenére én sem tudtam. Ez a fórum azért van, hogy segítsünk egymásnak. És vita tényleg lezárva.
  • wollnerd #21218
    Valaki?
  • kem001
    #21217
    Erről jut eszemben, jól emlékszem, hogy Omnisk pályán van temető az egyik végállomásnál?
  • bence099
    #21216
    pl.: az utszélén ez is jól mutatna:
  • halaszfi
    #21215
    Én szívesen látnék 1 igazi,vásári forgatagot Márianosztrában.Elvégre ez a nagyváros tudtommal.Még 1 játszótér is jó lenne a csöpségeknek.Piaci bódék már vannak.(omsi.cz),játszótérről nem tudok.
  • matesz19
    #21214
    OFF: Nem igazán, csak azt nem értem mi a f**ért tökölnek az ékezetes betűkkel? Ha lehagyják az ékezetet, akkor is lehet majd érteni hogy mit reklamál az utas... :D Szerintem :D
  • Erlau Trans #21213
    OFF: Írtam már, hogy párbeszédek magyar felirat kiirtásával van a gondjuk. Azzal szenvednek, hogy pl. ha morog az utas menet közben és elhord 1988-ban mindenféle Michael Schumachernek, akkor azt kiírja néked magyarul.... Ezzel szenvednek. De hagynák inkább a csudába...
  • kem001
    #21212
    OFF: Ezek után szerintem már senkit sem érdekel a magyarosítás..
  • matesz19
    #21211
    OFF: Engem már az se érdekelne hogy ha németül vagy angolul jönne ki, csak jöjjön ki, azt kész. :D
  • wollnerd #21210
    Hogyan lehet szekvenciális váltóval váltani a buszokat?
    Megváltoztattam ezzel a módszerrel a G27 váltóját.
    Akár automata akár manuális busznál próbálkozom, felváltok nem történik semmi... Természetesen ráállítottam a beállításokban azt a két parancsot.
  • Routeres
    #21209
    OFF: Én azt se bánnám, ha mondjuk itt a fórumon jelentkeznének, és leírnák, hogy mi a szitu. Ha már magyar OMSI-s fórum, és magyar kiadású OMSI lesz...
  • tenkenorman
    #21208
    szerintetek ha a pályámon a talaj nem tile lenne hanem az is egy objektum az úgy működne:D? csak mert sikerült google earthból kiexportálnom a domborzatot.
  • sandor72
    #21207
    OFF: Ez az engem sem holnap megkérdem őket kíváncsi leszek mit mondanak nekem is bőven jó angolul is és tökéletes az itt megtalálható magyarítás is.
  • Plett
    #21206
    Dobnod kéne nekik egy üzenetet hogy segítesz nekik.
  • kem001
    #21205
    OFF: Én azt nem értem, hogy ha ennyi idő alatt sem tudták megoldani, miért nem adják ki angolul? Fenéket sem érdekel a magyarosítás.. Legalább is részemről..
  • Ikarusfan
    #21204
    OFF: Egy normális cég mégis hogyan engedheti meg magának, hogy közel 3 hónap után is még húzzák az időt?