63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Robi546
    #21609
    Milyen busz ? Bár nekem a kipufogóból még jön a cucc tehát füstöl viszont a víz nekem se nagyon akar forrni most ha 120 fok fölé megy. :D
  • olimano2222
    #21608
    Az miért lehet hogy régebben még füstöltek a buszok mármint a kipufogobol jött ki a cucos rendesen , meg ha 120 fok fölé ment a víz akkor a motor is füstölt de most meg semmi .. ez miért lehet ? :)
  • Renault Agora
    #21607
    És ki is írod hogy hova mész?
  • roleee15
    #21606
    Mondhatom én, de ezek csak állnak ott mint aki még nem látott buszt...
  • TheSosy
    #21605
    Mond nekik,hogy a végállomáson ingyen sör van.
  • roleee15
    #21604
    Ikarus 415.04-be nem akar beszállni a jónép, hiába raktam be az alap MAN-ok .hof-jait úgy sem megy. Valaki tud útbaigazítást adni?
  • Renault Agora
    #21603
    Oké! Köszi!
  • TheSosy
    #21602
    http://kephost.hu/share-6254_4FE357A7.html<------Ezt kell bemásolni a 'kép beszúrásához'
  • Renault Agora
    #21601
    OFF: Thx! Hogy csináltad nekem nem megy :D
  • Renault Agora
    #21600
    Bocsánat az előző 2 hszt-töröljétek!
    http://kephost.hu/share-6254_4FE357A7.html
    Bkv teszt
  • TheSosy
    #21599
  • Robi546
    #21598
    Köszi! :)
  • Zoliikp
    #21595
    Akkor ez lesz a gond.
    Ritkán játszom menetrenddel, szinte soha.
    Akkor ez kilőve...
  • TheSosy
    #21594
    itten
  • Robi546
    #21593
    (Bocsi a 2x posztért)
    Ezt a pályát valahonnan le lehet tölteni ? Mert kellene buszok tesztelésére. :DD Előre is köszi
  • Robi546
    #21592
    Mind a kettő jó. :D Bár mondjuk MAN a valóságban,játékban Ikarus. :)
  • vikimaki1
    #21591
    Jah és a sofőröknek fel áll a hátukon a szőr ha a Man-ra kerülnek. És akik rajta ülnek azok is panaszkodnak. Pl.: fáj a hátuk,meg amúgy is nagyon kényelmetlen. Vagy egy jól lakkot, magas sofőrnek kibírhatatlan. A jó nagy fehér távolságik már jók. Azokban nagyobb a hely,a motor. De a többi hány@dék!
  • vikimaki1
    #21590
    Man??! Na ne viccelj! Ha nincs benne klíma, akkor sokkal melegebb van benne mint az Ikarusban! Sokkal jobban szellőzik az Ik. Pl. a Man Sl223-as helyijáratos, alig mászik a hídra, míg az Ikarus lent van a híd lábánál mikor a Man csak felér a közepéhez. :D
  • kem001
    #21589
    Egyébként meg nálam úgy van beállítva, hogy 9-essel kapcsolom be és ugyanúgy ki a jobb oldali indexet. Arra figyelj, ha arra állítod be, kicsit hosszabban nyomd a gombot, mert hamar visszaugrik.
  • kem001
    #21588
    Most nem értelek.. Alapból 9-es gombbal kapcsolod be jobb oldalit, és ugyan ezzel akarod kikapcsolni is?
  • halaszfi
    #21587
    Kuplung:Köszi a tippet.Blinker:Nekem az a gond, hogy ugyanarra a gombra legyen az indítás és leállítás(pl.:motor)
  • ZsBalu01
    #21586
    Köszi Szépen :)
  • kem001
    #21585
    Kumplungot benyomod leállásnál?
    Index kikakpcsolását meg a beállításokban tudod konfigurálni az Add New Key Event-nél az irányításnál, és ott Right/Left Blinker Off
  • halaszfi
    #21584
    1 kérdés a manuális váltóval kapcsolatban:ha megállok,valamiért leáll a motor.Miért?És még:Meg lehet oldani,ha egyszer 1 gombot megnyomok,akkor bekapcsoljon az index v.melyik irányba,ha másodszor,akkor meg kikapcsolodjon?Ehez:A DFGT-n a sebváltót az omsi gombnak érzékeli?
  • TheSosy
    #21583
    Kicsit unatkoztam :D
  • kem001
    #21582
    Ha a MAN fele annyit kibír mint az Ikarus, akkor már jónak mondható..
  • Erlau Trans #21581
    Ha üzemeltető lennék, akkor az Ikarus. Egyszerű mint a szorzótábla, alkatrész olcsó, minden utcasarkon találsz egy autószerelőt aki ért hozzá.

    Mint járművezető? Attól függ mire. Városban egy légkondis, csendes MAN. Helyközibe 263! :)
  • omsidriver
    #21580
    Csukott ajtókkal, menetrend felvétele után írtad be a Route-ot?
  • Zoliikp
    #21579
    Valószínűleg bennem van a hiba:
    feltettem a magyar GPS-rendszert, és addig jut el, hogy a végállomáson, indulás előtt a Route-ot beállítva elmondja az első megállót, aztán csend.
    Ha megállok a következőben, ha léptetem, semmi.
    Mi a teendő?
    (a 263-as bkv-mod alatt, bár egyiknél sem sikerült...)
  • omsidriver
    #21578
    Többen írtátok, hogy rosszul szállnak le az utasok az új Lion's cityn. A megoldás rá: az 1.0-ból a passangercabin.cfg-t és a paths.cfg-t kell átmásolni.
  • Zoliikp
    #21577
    Ha picit jobban meglesed, akkor nem ördöngösség rárakni:
    - a pozíció jó, tehát a K_tuk.o3d-t kell másolni;
    - a hozzátartozó bejegyzéseket a cfg-be, valamint a bus-fájlba;
    - a textúra fájlok (bmp), és már ott is van...
  • LMG123
    #21576
    Ha kicsit tudsz tájékozódni a scriptekben, akkor a többire is át tudod tenni a holttértükröt.
  • roleee15
    #21575
    IBIS-hez valami leírást lehet találni az internet világában? Mert nagyon nem vágom, hogy hogy működik.
  • ccv520
    #21574
    Igen, jól van.
  • kem001
    #21573
    Egyébként azt bírom, mikor sapkában, sálban és nagykabátban száll fel a buszra az utas, és panaszkodik a meleg miatt.
  • Stig95
    #21572
    Játékban alap hogy IK.
    De való életben inkább a MAN. Főleg ilyen melegben ;)
  • kem001
    #21571
    Ott a pont.. Bár ez nem az az Ikarus amit Zoliikp turbózott fel, mivel abban különösen tetszik a holttér tükör elől, vagy mi a neve annak a kicsi tükörnek.
  • TheSosy
    #21570
    Egy Ikarus minden busznál többet ér :D
  • kem001
    #21569
    Ki melyiket választaná?
  • olimano2222
    #21568
    nem ez az ahogy ki nyitod az első és a hátsó ajtót :)