15
  • Wittgen
    #15
    Mad Max 1-2 még mai szemmel is nagyon jó filmek. Ilyen jó kis posztapokaliptikus hangulatot ezeken kívül csak a tavalyi Doomsday (Rhona Mitra) film tudott nálam felidézni. Az 1. rész nyitó autós üldözését máig nem tudtam megunni.
  • Athor
    #14
    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Minden szavához.
  • Sance231
    #13
    Számomra a Mad Max 2 A posztapokaliptikus film, semmilyen más mű a témában nem ragadta meg annyira jól a "wasteland" hangulatát, mint az a mozi. Annak a filmnek a leszarozása nem kevés inkompetenciáról ad tanúbizonyságot.
  • bmw
    #12
    Ez olyasmi mint swarci nelkul a terminator... :)
  • bmw
    #11
    Szerintem is jo a Mad Max, meg mai szemmel is, sok mai filmnel jobb.
    De ez, hogy milyen lenne haaaat....
  • torcipepe
    #10
    egy akció sci-fi sokkal hamarabb elveszíti a modernségét, mint akármi más, ezt bele kell számolni. ebből adódóan úgy tűnhet a sok divatmajomnak, akiket csak a premier előtti vetítésig érdekelnek a filmek, hogy a Mad Max rossz film, pedig egyáltalán nem. gondoljunk csak az Alien 1-re vagy a Csillagok Háborújára, ma már nevetséges, hogy egy szobányi lámpa és egy monokróm monitor volt a szuperszámítógép.

    magára az új filmre is kíváncsi vagyok. remélem nem olyan csicsás cgi-vel fog készülni, mint némelyik új mozi, pl mint a klónok háborúja.
  • bigfoot
    #9
    nektek meg csak gratulálni tudok
  • bigfoot
    #8
    Mad Max 1-2 brutál nagy film !!!
    autós filmek közül máig a legjobb!!
  • pauly
    #7
    Ilyen kiritikán aluli szemetet sajnos már nem csinálnak :)
  • avman
    #6
    de jó is lenne, ha ilyen kritikán aluli szeméttel dobálóznának manapság...
    ízlések meg vogonok...
  • Molnibalage
    #5
    Még az elsőt sem tudtam soha végigülni. Szerintem is kritkán aluli film. Van olyan ami 20 év után is megőrzi zamatát. Ez nem az szerintem.

    Az egyik ilyen film az Éjaszakai Rohanás.
  • Stonee
    #4
    pontosan. több mint százszor néztem meg külön az elsőt és külön a második részt. megunhatatlan. nagyon vártam a 4. részt, mert azért jött róla némi infó néha... ezért bíztam benne, h egyszer el is készül.

    http://www.youtube.com/watch?v=ezG7Zh-BdGc

  • pauly
    #3
    "Mai szemmel nézve viszont kritikán aluli."
    Az 1-2 még ma is rohadt jó,nagyon sokszor láttam már,nem lehet megunni :)Már csak mad max interceptoráért megéri megnézni!
  • B0nFire
    #2
    Hogy ez a Mad Max valójában mekkora szemét volt, arra már kevesebben emlékeznek. Persze, amikor nálunk a szovjet és a magyar művészfilmek uralták a piacot, felüdülésnek, és marha jónak tűnt egy-egy ilyen film "beszivárgása" a mozikba. Mai szemmel nézve viszont kritikán aluli.
  • bertino
    #1
    brutalitás nélkül nem is mad max lenne.