16
  • macseke
    #16
    "elmés poénok" = bődületesen szar szóviccek
    grafika: hangulatra teljesen oké, de technikailag kb. a Final Fantasy 7 színvonalán van, ami nem egy mai játék...
    A csaj hangjától meg idegbajt lehet kapni percek alatt.
    Hol van ez a sokat emlegetett Day of the tentacle-től vagy a Full Throttle-től?
  • blakshep
    #15
    detto. én is sokat vártam és nagyon megörültem lesz megint ilyen játék, de én már csajtól is idegrohamokat kaptam, úgyhogy feladtam egyelőre én is. kicsit erőltetett szagot éreztem. sam&max viszont sztem elég jól eltalálta a stílt, főleg kettes szezon bejött eléggé. lehetne már hármas
  • Csibusz
    #14
    Nekem a kedven Point and Click játéksorozatom a Broken Sword:)
  • Voltan
    #13
    Én is egyetértek. A grafika tökéletes, az alapötlet is jó, meg a zenék is. De valahogy a karakterek jellegtelenek, nincs mélységük. A párbeszédek is kissé üresek és erőltetettek.
    Mindezt persze a régi LucasArts-os óriásokkal összehasonlítva mondom. Ha csak önmagában vesszük a Vampyre Storyt, akkor nem rossz, főleg, hogy ez a stílus ma már ritka mint a fehér holló. De a közelébe sem ér a régi nagyoknak. Sajnos.
  • mainruler
    #12
    Ezek szerint nem csak én éreztem így...
  • psishock
    #11
    Valami van vele az biztos, én vagy 2 napig próbáltam megszerettetni magam a játékkal, de végén uninstall lett, pedig megtettem amit tudtam és nagyon szeret(t)em a hasonló point&click kalandokat. Lehet hogy a szereplők teszik, vagy az atmoszféra nincs meg... de unalmasan hat a legtöbb dolog benne.
  • Indigo
    #10
    Egyéni problémád.
  • Lobsterman
    #9
    Kalandjátékokon nőttem fel(főleg a Lucasarts féléken) úgyhogy nagyon megörültem amikor megjött az első hír a játékról, hogy készítik. Még jobban amikor kijött a játék. De amikor elkezdtem vele játszani elment minden kedvem. Sajnos egy dolog volt ami miatt végülis abbahagytam a játékot. A szereplők miatt. Valahogy nem tudtak lekötni, szórakoztatni, nem érdekelt a sorsuk sem. A kis denevér meg kifejezetten idegesített. Sajnálom, pedig imádom az ilyen stílusú kalandjátékokat.
  • Librarian
    #8
    Nem tudom milyen verzióval játszott a tesztelő, de amit én leszedtem, azzal semmi hiba nem volt, az átvezetővideók is jók voltak, nem fagyott le/lépett ki (Azt a Witcher csinálta nekem folyton. :s) és nagyrészt összhangban volt a szinkron és a beszéd...
    Amúgy jó játék, Froderick hihetetlen poénos figura. :-)))
  • winnie
    #7
    ?? mert van? nem sok. (írjam oda, hogy "szerintem"?:) nyilván eszembe sem jutna autósat, lövöldözőset vagy sportosat játszani. régimódi vagyok, pfuj. kaland. és flipper. nuff said.
  • finalmac
    #6
    Jó kis játék, több ilyen kéne.
    A bemutatót meg tessék máskor kevésbé spoileresen megírni!
  • pauly
    #5
    :P
  • bertino
    #4
    így is van, a többivel végülis semmi értelme, nemde ?
  • nohea
    #3
    Kezdjük az elején: 2004ben jelentették be először, 2006ra ígérve a kiadást...
    A bugokkal pedig nem értek egyet, az egész játék alatt kb kétszer akadt el egy-egy videó, és ennyi (pedig még az OS-em is béta).
    Mindezektől függetlenül pedig minden percét imádni lehet szerintem, a karakterek zseniálisak, a hangok is rendben vannak, a poénok pedig... :D én inkább az irányítást nem feltétlenül találtam logikusnak mindenhol, de távol volt a zavarótól, inkább csak apróság. Az egyetlen valóban szörnyű jellemzője a cuccnak, hogy nincs vége - folytatást! MOST! :)
  • Sance231
    #2
    Nem tudom mire vélni a lehúzó kritikát, mindenképpen kiemelkedő darabról van szó ugyanis. Aki a régi Lucasarts játékokon nevelkedett, az pedig egyenese imádni fogja.
  • winnie
    #1
    pojntenklik:)

    az egyetlen valamire való játékműfaj, az ilyet még van is értelme játszani