842
A Pure készítőinek új játéka
  • IXEMGabeo
    #842
    én majd megint nekiállok splitezni:) nyomunk majd egy eliminationt? tunngle-on fent leszek majd
  • Rev89
    #841
    Üdv mindenki!
    Miről maradtam le? Mikor lesz verseny? :D
  • Ironman2
    #840
    Mizu?
  • Hrisskar
    #839
    Ezt a veszteni nem tudó csalót:P
    Megnyertem a versenyt majd 30 másodperccel, összetörés és robbantás nélkül, erre mikor beér az utolsó hirtelen 2. leszek mert neki az ideje 0:00.00 Oo
  • Ironman2
    #838
    És még a csalóknak áll feljebb!
  • IXEMGabeo
    #837
    eleddig egyetlen olyan, talán 2 olyan személlyel találkoztam, aki tiszta körülmények között elpáholt, az egyikük Hakill volt (meg kell hagyni az Airplane graveyardos pályán, ami az egyik kedvencem nagyságrendekkel gyorsabb volt nálam, a többin is párszor elvertem ide-oda vertük egymást) nagyon méltó ellenfél volt. Talán még 1-2 magyar, aki jött játszani a xgabesz meg a Sziky velük is jó volt, ahogy veletek is, de összességében úgy gondolom, hogy olyanok vertek el gyakran akiknek irreálisan nagy volt a sebességük...tehát gondolok itt arra, hogy egyenesben is simán lehagynak mondjuk a Firestormmal pedig tudom mikor gyorsítok ki jól, egyszerűen lehetetlen főleg egy 2:40-es idő az airporton... Tadatatoumboum, sky ezek nagy csalók ám... bírom azokat is, akik azonnal, ahogy elindul a játék rögtön kinyitják a Storm Drainen a rácsot:D:D:D
  • Ironman2
    #836
    Később majd jelentkezek 19 után
  • Ironman2
    #835
    Ma este tehetünk egy probát megint,hogy rád tudok-e csatlakozni online-ban.Tegnap játszottam Tunnglén este,de ott annyi csaló van mint a fene.Amikor meg kiirtam nekik hogy fucking cheater,akkor meg azt mondták hogy pofa be,játszak akkor inkább a Marioval.xD
  • Hrisskar
    #834
    Átrakhatjuk akkorra, amúgy azért este játszunk mert a verseny neve a "Túlélők éjszakája" lesz, Survival és Elimonation versenyekkel. Ehhez viszont szeretém ha meglenne a teljes rajt rács.
  • zsotesz
    #833
    nekem a következő hétvége abszolút kilőve
  • Ironman2
    #832
    Hát ez fail nekem.Szombaton pont megyek melózni.Nem lehet péntek estére átrakni? Amúgy jó a kép
  • Hrisskar
    #831
    Emlékeztető
  • Ironman2
    #830
    Én szivesen beneveznék ha össze tudjuk hozni egymással a kapcsolatot.Bár akkor még nem kapcsoltam le a nod tüzfalát.Majd holnap kiprobálhatjuk
  • Hrisskar
    #829
    Azt terveztem + survivalt, de ahhoz meg kéne lennie mind a 8 embernek, szóval aki tudd hozni ismerőst azt megköszönném.
  • IXEMGabeo
    #828
    oké, elimination kéne
  • Hrisskar
    #827
    El is felejtettem, hogy pünkösd lesz, akkor majd utána héten.
  • IXEMGabeo
    #826
    szia, telken leszek akkor lesz pünkösd:S:S
  • Hrisskar
    #825
    Jövőhéten mit szólnátok egy nagy versenyhez megint???
  • Rev89
    #824
    a vicc az, hogy még ígyis bőven verhetőek.. veletek szorosabb volt a verseny, mint ezekkel itt xD
  • Ironman2
    #823
    Szerintem meg szánalom,nem élmény.Én már kitiltottam jópárat
  • IXEMGabeo
    #822
    ja érdekes mód indokolatlanul gyorsak

    airporton az egyik ment 2:50 es időt, amit majdhogynem lehetetlen nekem sikerült egyszer a FS-al...

    figyeld meg Ratatatoumboum-ot. Sky és 2 klántag is elhúzott előlem lehetetlen módszerrel
  • Rev89
    #821
    Próbáltatok már cheatereket online-ban alázni? Na, ez egy élmény xD
  • Hrisskar
    #820
    Durva egy hiba :P
  • Ironman2
    #819
    Fasza...
  • IXEMGabeo
    #818


    ez mekkora már:D
  • IXEMGabeo
    #817
    az jó eliminationba majd toljuk
  • Rev89
    #816
    ha valaki jár itt mostanában, írjon, fenntvagyok Tunngle-n, ellenfelekre áhítozva :P :D
  • Hrisskar
    #815
    Már fájnak az újjaim:P
  • Hrisskar
    #814
    Már késő, mindketten elfáradtunk
  • IXEMGabeo
    #813
    na megyek várj meg
  • Hrisskar
    #812
    Bárki aki szeretne jönni játszani az nyugodtan jöjjön, most fenn vagyok a nővéremmel együtt privát szobában. Versenyenként nézem hogy van-e jelentkező.
  • Hrisskar
    #811
    Én elő tudtam hozni, viszont ha kilépek akkor a következő betöltésnél már megint nincs, így akárhányszor szeretnék menni vele akkor a játék indításánál be kell pötyögnöm a kódot.
  • IXEMGabeo
    #810
    lol nekem nem jeleníti meg a disney xD cart akármit csinálok...

    kiestem a ritmusból picit legalább is billentyűzeten...
  • Hrisskar
    #809
    Jól hangzik. Amúgy ilyesmi nagy versenyre gondoltam következőnek.
  • IXEMGabeo
    #808
    srácok minden oké, ha valaki szeretne gyakorolni szóljatok elimination-t kéne tolni
  • Hrisskar
    #807
    Így jött ki. Annyi funkciója van, hogy szimetrikus legyen a pálya választó képernyő.
  • Ironman2
    #806
    Az jól lenne.Bár még rejtély hogy mi az a 12-es üres kocka
  • IXEMGabeo
    #805
    :)

    esetleg egy titkos pálya?
  • Hrisskar
    #804
    Nem újdonság...a játék kézikönyvében is benne van hogy menjek fel a disney oldalára, hogy megtudjam hogyan tudom kinyitni az exkluzív kocsit.
  • Ironman2
    #803
    Fasza! De mondjuk én biztos nem használom majd a lassusága miatt