19
  • winnie
    #19
    " utána pofalap landolást nem szokás túlélni."

    ember. ez film. ott szokás.
  • m minnifield
    #18
    lehet, hogy bennem van a hiba, de db213 kommentje óta kezdem elveszíteni a fonalat...
  • Alveus
    #17
    még szerencse hogy a crank nem 1 véresen komoly film volt, de tudom javasolni hogy nézd meg, mert nagyon jó Crank, 1 óránként töltse fel az akut, mert különben le áll a szíve, amit azután tettek bele, hogy az első részben, kiesett x méter magasból, belecsapódott 1 kocsiba :P jah zuhanás közben felhívta a barátnőjét, és elköszönt tőle :P második részben meg mikor találkoznak valahogy úgy kezdi a csaj, hogy meghaltál :D szal, tudom javasolni hogy nézd meg a filmet, mert az első rész úgy volt megírva hogy nem lesz folytatása :P
  • m minnifield
    #16
    1. rész: crank
    főszerepben: jason statham

    2. rész: crank2
    főszerepben: jason statham

    elég segítség?
  • Alveus
    #15
    láttad te egyáltalán a filmet? a végén meghal, helikopterből kiesést, utána pofalap landolást nem szokás túlélni.
  • winnie
    #14
    ha meghalt volna, akkor nem lenne 2. rész.
  • db213
    #13
    Ez érdekes lesz mert az előző rész végén meghalt nem?
  • schrank
    #12
    az a baj a jobb szélsővel hogy nem utal a filmre ...
  • Blasta
    #11
    Az nem gagyi, hanem retro, hát nem látjátok? :)
  • polarka
    #10
    bal oldali a legkirályosabb
  • Hoz_Hun
    #9
    A középső az kurvajó a bal oldali elég jó, de a sárga jobb oldali pfff. Az nagyon gagyi, főleg a másik kettő mellett.
  • Seth
    #8
    ősbéna nyelven XD
  • Blasta
    #7
    "Ősbéna"

    Viktor, ez milyen nyelven van?????
  • winnie
    #6
    az tűnik nemzetközinek pedig.
  • torcipepe
    #5
    ez a harmadik akármilyen filmnek lehetne a plakátja. remélem itthon nem ez lesz.
  • Dömsödi
    #4
    Ez a JAson, nem lenne rossz szinész. Van 1-2 jó filmje, de miért kell beszállnia, ilyen hülyegyerekeknek való filmekbe??? Pl szállító 3, meg ez... Műszív... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • modellmaker
    #3
    Mert sztem az első nem hivatalos. :)
  • BB7
    #2
    Az első elég jól meg van csinálva! :)
  • bertino
    #1
    hát a harmadik télleg elég érdekes