16
  • esztyopa
    #16
    Csak nem japánul fogják nyomatni?
    Mennyi idő alatt lehet megtanulni japánul?
    Utoljára szerkesztette: esztyopa, 2018.12.01. 19:51:56
  • jackoneill90
    #15
    Sok víz lefolyt a Tiszán. A csillagkapu sorozat befuccsolt.
  • AranyKéz
    #14
    Troll detected.
  • cateran
    #13
    Már megint hülye vagy? Nem elugattam világosan a múltkor, hogy az anime japán stílusban rajzolt rajzfilm?
    Trendi-angol eredetű szó,jelentése divatos..vagyis legtrendibb=legdivatosabb
    Használd már a google-t, te szerencsétlen....
    Yaoi-t meg nem kell elviselni..nekem sem tetszik,hát nem is nézek olyat...így nem is zavar...
  • Seth
    #12
    Ez igaz, de ha rajtuk múlna,akkor már kihalt volna a műfaj XD Hány évente is jön ki vmi tőlük? Persze a jó munkához idő kell.
  • trogi
    #11
    Trend ide, vagy oda a minőségi anime szerintem a Ghibli stúdióból ered, s Miyazaki Hayao mestertől.
  • Seth
    #10
    Nem,mert a Shrek nem anime :) Tisztában vagy vele, hogy mit szokás animének nevezni? A yaoi meg nem egy cím,hanem egy műfaj az animéken belül,de inkább ne tudd meg mi is az xd
  • Aldo Moro
    #8
    "legtrendibb animesorozatok" Ezt a részt én nem értem. Olyan mintha azt mondanám: félprezidenciális, halfelnöki. Tényleg, ha Viktor beszél a haverjával, mit mond neki: megyek megnézem a legújabb Shrek animét?
  • winnie
    #7
    a viasat a csi-okkal robbant be. azóta sem tudott olyan jó nézettséget hozni, egyedül a gyilkos sorok ér fel melléjük, de az is kevesebb, mint feleannyi nézőt vonz.
  • torcipepe
    #6
    ha már húzni akarják egy kicsit a csatornát, akkor ott van a Boszorkánykard vagy az Angel. a viasat3 is ezekkel robbant be.
    bár nekem nincs axn sci-fim, de így újabb emberek ismerik meg és talán végre csinálnak hozzá feliratot.
  • torcipepe
    #5
    több embernek van animax a csatornakínálatban, mint axn, nemhogy axn sci-fi. szóval nem ezen fog múlni a csatorna nézettsége.
    bár hogy hétvégén adták a death note második moziját az axn-en az jó húzás volt, kár hogy már láttam és elaludtam még a kezdés előtt. az első filmre kíváncsi vagyok, meghalt a kábeltv, mikor az ment az animaxon :S
  • InterFoxSOFT
    #4
    Attól függ, egy mocskos ember kezében minden lehet mocskos!
  • winnie
    #3
    mert szerencsére a net nem "mocsok".
  • NEOreg3
    #2
    hála az internetnek nem vagyok rászorulva, hogy be kelljen kapcsolnom azt a mocskot (tv)
  • InterFoxSOFT
    #1
    Csak yaoi ne legyen, nem bírom elviselni azt a mocskot.