110


Budget kategóriás játékok kiadója.
  • Bitaboy
    #30
    Hát igen. A City Interactive:). Igaza van TommyG-nek. a kijött játékaik 60%-a rossz, de vannak jó játékaik is. Mint például a World of goo és talán még a winter sports 2009 amit még nem próbáltam.
    A hivatalos oldalon felsorolt játékok 70%-át nem ismerem, és nem hallottam róluk.
    A CDGALAXIS-nál pedig az első hozzászólásban megtalálható játékok 98%-a fellelhető. Szörnyű belegondolni hogy az emberek megveszki ezeket a gyerekeiknek születésnapra, karácsonyra, vagy akár névnapra úgy, hogy abban bíznak el lesz vele a gyerek egy ideig. És szegény gyerek pedig olyat él át amit eddig még soha.:D
    Ezeket a játékokat be kell tíltani. Csodálkozom hogy a cég miért nem ment még eddig csődbe?
  • SuperCharger
    #29
    A Code Of Honor-al nem volt semmi bajom. Átlagos ego-shooter, semmi extra, de rossz sem volt.
  • tommygear
    #28
    ja freddy videóinak 60%-a citys game :D:D:D:D
  • Hydroceph
    #27
    ÉS ezek amugy miből élnek?:o Nem lehet hogy csak mosashoz kell ez a szar?:o
  • Hydroceph
    #26
    A Srác Szereti a City Interactiveos jatekokat. Érdemes nézni muvijait xD
  • Bokafix2
    #25
    Nem tudom minek szidjátok őket. Mennyi jó játékuk van... amivel jáccanak otthon: Cod 5, Crysis, Bioshock, meg más sok egyéb.
  • tommygear
    #24
    ez is jellemző rájuk... csinálnak egy fasza játékbemutatót, de a végerdmény egy hányinger

    ma jáccottam az egyik remekművűkkel a FARKASVEREMMEL, és olyan buták a katonák hogy ugynaazt a mondatot elmondják akárhányszor elmegyek mellettük, meg 1000x köszönnek stb... szánalom magas foka
  • LasDen #23
    úú....emlékszem mikor a Game Cube v milyen TV csatornán láttam a Mortyr bemutatóját....akkor tökre bejöttt, de évekig nem tuttam megszerezni.....aztán meglett és szar :D
  • tommygear
    #22
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Synchronous
    #21
    Mortyr 3 nevű játékukból egy jelenet: valahogy úgy kezdődik h egy katonai járművel döngettek a hegyek közt, majd a nácik elkezdenek üldözni és szétlövik a kocsit. Ezt nagy nehezen megússzuk, sikerül is kiiktatni a nácikat, de a kocsival már nem lehet továbbmenni. Ekkor a társam ezt mondja: "Mortyr, menj és találkozz a partizánokkal a táborban, én addig vigyázok a kocsira." Baszus... minek egy szerteszét lőtt füstölgő romhalmazra vigyázni. Na jó elmegyek a táborba, mikor meglátnak a partizánok kijönnek elém. Na nem ment azért olyan könnyen, mert kb. 2 percig némán álltak. Egyikük megkérdi: "Mortyr, hol a társad?" Mortyr válasza: "Megölték."
    Drága biciklipumpa... de jobban belegondolva én is ezt válaszolnám, mert szégyellném bevallani hogy egy felrobbant, szétlövöldözött, füstölgő kocsira vigyáz.

    Ez a City Interactive. Előttem levizsgáztak.
  • tommygear
    #20
  • vérpocok
    #19
    LoL freddy játékvideóinak is az 50%-a City Interactive-os... (555-City Fuck ingyen hívható szidalmazó fétisvonal )
    Én mikor a Corába jártam és a PC-s játékok polcaihoz odamentem a játékok harmada City-s volt komolyan. Volt ott Mortyr 3, Stalin Subway, Battlestrike Harc a csodafegyverért, stb.

    Jó ötlet volt megnyitni ezt a topikot, mert ez a banda eccerűen nem tud játékot készíteni. Iszonyat gagyi pályák, következetlen játékmenet ostoba illogikus küldetések nincs mentési rendszer, medkit a játékokban szintén alig ami azért is xar mert nagyon bénán van belőve a játékok nehézségi szintje, pl. easy-n is nagyon hamar leszedik a hp-t az ellenfelek... és ráadásul minden játékban ugyanazokat a hibákat követik el.
    Tanulhatnának mondjuk a Monolith-tól vagy az Infinity Ward-tól, vagy a Crytektől is.
    Ezek amúgy lengyelek, de azért nem minden lengyel csapat béna, lásd People Can Fly (a la Painkiller).
    Majdnem minden játékuk második vh-s, de én már a falra mászok tőlük, de a többi játékuktól is. Hiába fogok bele egy másik általuk készített játékba, hogy ez már hátha jobb lesz, csak fejlődtek vagy ilyesmi... ááá francot ugyanolyan gány az új is mint a régi. Szal, kerüljétek, messzire.
  • Benny04
    #18
    America's secret operations
  • zomgzerg
    #17
    sok hulladék game, de ők is tudják, olcsón adják
    persze vannak akiknek nem jönnek be a nagy hypeos gamek, nekik 1-2 tetszet ezek közül ideig óráig
  • DeerHunter01
    #16
    nemis az hogy egyedül kell menni de akkor miért igéri be a játék hogy csapatjáték ?
    amúgy igénytelen hangok,grafika 10/6.
    játékélmény 10/0
  • DeerHunter01
    #15
    Code of Honor 2-t játszottam pár pályán.
    nagy csapatjáték ,jó feeling gondoltam én.
    erre meg mit kapok ?
    menjek be egy barlangba,mondom jóvan menjünk ,nézem a csapattársakat: semmi.
    állnak egy helybe.
    hangulat ekkor esett a 0-ára.
    igénytelen játék.
  • Evin
    #14
    Én is 2 játékot próbáltam tőluk a szebbik/újabbik fajtákból. Nem volt rossz, csak dögunalom volt. Nuku hangulat, nuku élmény.
  • LasDen #13
    mondjuk én még nem játszottam City-s játékkal, de ha így folytatják nem is fogok...:D de ha igaz, hogy csak a játékmenettel van a probléma, akkor talán az ezért felelős emberkéket kéne kirúgni.... :D
  • DeerHunter01
    #12
    amúgy citys játékok grafikájával nem is lenne gond,de csináljanak akkor normális játékmenetet meg valami csapat feelinget a háborús játékoknál.

    2 játék van ami tényleg jó a citytől: Übersoldier, Übersoldier 2.
    a 2-t meg is vettem eredetibe,az megérte azt a 3 ezer FT-ot.
  • Prézli
    #11
    Az Overspeed-et a magyar Invictus fejleszti (leírás)

    Amúgy ez is érdekes ügy, Overspeed = LA Street Racing, de a Project Torque-ban is vannak belőle autók, és a Project Torque-nak is van vmi másik változata.
    A Cross Racing Chamspionship-ből meg pályák vannak átrakva a P.T.-ba.

    Annak ellenére, hogy szépen variálnak a nevekkel, a játékaik mind fizika mind grafika terén egész jól muzsikálnak.
  • DeerHunter01
    #10
    jaja ,énis vettem már játékot tőlük ,nagy fasza boritó közbe meg egy teljesen gagyi és unalmas játék.
  • tommygear
    #9
    hát igen ezaz, borítóval felbíztatnak mindenkit hogy hú de király játék, aztán sírva fakad az ember a gép előtt ha kipróbálja
  • LasDen #8
    ha annyira értenének a játékkészítéshez, mint a borító készítéséhez akkor nagy kiadó lehetnének :D
    a logójukról meg mindig a sims jut eszembe .D
  • tommygear
    #7
    akkor linkeld őket
  • REPS0L
    #6
    remélem
  • vzajcev
    #5
    ez mi ez a totyik
  • tommygear
    #4
    indavideós videót belinkelek kapok bant?
  • tommygear
    #3
    Ma szerencsém volt kipróbálni 3 játékot ettől a rettenetes cégtől, hát mit mondja sorba töröltem le őket, hányinger elkapott!
  • DeerHunter01
    #2
    Légyszives ne flémeljétek/offoljátok szét a topikot.
    Előre is köszönöm.
  • DeerHunter01
    #1
    Hivatalos honlap
    A játékok minősége szerintem elég szépen szólva gagyi.
    Nem Rossz PC Játékok topiknak szántam.
    Most játszottam a Sniper Art of Victory-val,de nagyon gagyi le is töröltem.

    Egy két boritó :