110


Budget kategóriás játékok kiadója.
  • Benny04
    #70
    milennehi
  • tommygear
    #69
    mizuhi
  • Shep
    #68
    Miért a magas minőség is relatív, a kínai hamisítványok között is van jó minőségű :)
  • Bokafix2
    #67
    Nem semmi ami a weboldalukon van leírva a vállalati profilba. :DDDD
    Az első bekeretezett részt olvassátok csak el... Azt mondják, high quality játékokat készítenek. Ehhe... Ki hitte volna? Most rohanok a boltba és még ha zárva van is feltöröm és elviszem az összes City-s játékot. :P

    És alul meg kiderül hogy kb. 150 idióta felelős ezekért a förmedvényekért.

  • tommygear
    #66
    témaindítót kérném leheljen életet a topikba
  • extra sensory
    #65
    Tuti, merthogy ők nemcsak fejlesztőcsapat hanem játékkiadó is. Ami a kiadott játékaik között xar, az biztos az ő művük.
  • MerlinW
    #64
    Mindkét Art of Murder igazán jó kis kalandjáték. Biztos külsős céggel csináltatták, nem maguk:)
  • kemszi2
    #63
  • arty
    #62
    igaz :)
  • LasDen #61
    más a terjesztés és más a készítés....
  • arty
    #60
    itthon a world racing 2-t is ők adták ki, az azért nem éppen a gagyi kategoria :)
  • vérpocok
    #59
    Azért vannak sztem ennyire rákattanva erre a II. vh-s témára, mert lengyelek, és a nácik annak idején őket rohanták le először.
    Gondolom a fejlesztők, nagyszülei nagyban szenvedő alanyai voltak a háborúnak, és a City-sek most úgy gondolják, hogy emléket állítanak a témának. Bár ne tennék.
  • LasDen #58
    komolyan....van még olyan pontja a II.vh-nak amit nem csináltak meg???
    bár Mo-i küzldemeről még nincs :D
  • tommygear
    #57
    _DS:AD?ASD:AS_?:DSA
  • DeerHunter01
    #56

    erről hallot már vki ?
  • Bokafix2
    #55
  • DeerHunter01
    #54
    jaja,köszönjük Dragooon-nak!!
  • tommygear
    #53
    BANNER 10/10
  • LasDen #52
    ez is olyan mint a filmeknél.....a legszarabb játékból is kihozzák a legjobb előzetest.....de látszik már mindenki külön fogalomként kezeli a city-t :D
  • Shep
    #51
    Amúgy a SAS-ban voltak jó pillanatok is. Meg volt egy régi sniperes játékuk, mármint azt hiszem ők csinálták, na az pl jó volt.
  • DeerHunter01
    #50


    ezis elég "ütős" trailer a játékokról de valóságban mindegyik szar :S
  • tommygear
    #49
    (Y)
  • DeerHunter01
    #48
    nem annyira :D
    de azért tudom hogy mely játékoktól lehet várni azt hogy jó lesz és melyiktől hogy nem.
  • tommygear
    #47
    most az vagy :D
  • DeerHunter01
    #46
    igen van :D
    én is vettem kb 3 City-s játékot régebben mivel akkoriban nem voltam tájékozott a kiadók/fejlesztők terén.
  • Hydroceph
    #45
    Majdnem olyan jot? Egy csomag tescos fagyasztott krumplit megeszek szajhuzas es fintorgas nelkul.
  • Vlala #44
    Naná, hogy van. A szülők, akik a gyereknek keresnek "csak haggyon békén, megy a Josibarát a tévében" elfoglaltságot.


    Egyébként szerintem a City Interactive olyan, mint a Tesco Gazdaságos: olcsón kínál majdnem olyan jót, mint a nagyok. A szoftverpiac sajnos (azért sajnos, mert ha azt írnám, hogy szerencsére, akkor "mocskos kalózpárti" lennék :) ) még mindig a fájlcserélő-ingyenmindenről szól, tehát ebbe erősen belebuktak.
  • Hydroceph
    #43
    Van olyan barom aki megvesz egy jatekot borito alapjan?
  • tommygear
    #42
    na ez is megvolt nekem, ugyanígy voltam vele énis csak én már a második pálya után töröltem :D
  • vérpocok
    #41
    Qrva komolynak láccik ez is. De ha valaki kipróbálja, inkább bevonul a legközelebbi fegyintézetbe egy csapat kigyurt b*zi közé, mintsem hogy tovább jáccon vele.



    Aki a borítókat tervezi nagyon ügyes, mert szinte csak ezzel adják el a játékokat. Megragadja a figyelmet, a sok vérpityu - de még a nem vérpityu is - egyből megveszi, hogy hűű de izombrutál überfaxa játék lehet ez, aztán első pálya betölt: hát azért nem a legjobb, de ott van a szeren. Második pálya betölt: azért még átlag fps-nek elmegy sztem... Harmadik pálya betölt: áhh, mennyi ökörség van ebbe. Negyedik pálya betölt: A Sziti Interaktív-nak azt a jó ku...[sípszó] Ötödik pálya betölt...ene, ha még bírná idegekkel...
    Ezt csak azért írom le mert kb. így jártam vele én is. Egyre jobban elment tőle a kedvem, és azóta sem jött vissza.

    Szal a játékélmény jó megközelítéssel olyan, mint Pesten az Üllői úton 70-nel belemenni egy kátyuba: egy másodpercig izgalmas, de utána már csak szitkozódunk.
  • extra sensory
    #40
    Vajon miért is szeretik ennyire ezt az "art" szót. art=művészet.
    Ők is művészek... a szarjátékoké.
  • LasDen #39
    cím adásban is fejlődhetnének....hány Art of... c. játékuk van??? :D
  • Falcon87
    #38
    képt
  • tommygear
    #37
    videót
  • Carloska
    #36


    New game :D
  • hunbasser
    #35
    :DDdddddddddd
  • tommygear
    #34
    szerintem azért nem mentek még csődbe mert minden játékukat, legalábbis amit eddig láttam boltba 1 max 2000 forintért adják, a sok buta vásárló megveszi mert olcsó, meg gondolom hogyha a boltba 1000 forint akkor ők mennyiért adhatják el max 500 forintért
  • Evin
    #33
    Megnéztem a sevenm oldalán, de fogalmam sincs. Igazából azt sem értem mit keres rajta az RTL logója.
    Lényeg a lényeg, nekik szerencsére semmi közük magához a játékhoz.
  • Bitaboy
    #32
    Értem. De akkor mit keres a borítóján a CI logója? Ők adták ki?
  • Evin
    #31
    World of Goo?!? Azért ilyen jó játékokat ne nekik tulajdonítsunk már! A WoG-t a 2DBoy csinálta, akik valamelyik nagy játékfejlesztő cégből váltak ki.
    A Winter Sport 2009 egész jól néz ki, főleg amikor a képernyőn a "szél" hatására vonulnak a vízcseppek, de kb ennyi. Végigjátszottam pár sportágat, utána kuka.