67
  • winnie
    #67
    nem fogják. ez márciusi infó, olyat kár linkelni.
  • Dyrtyho
    #66
    "Az [origo] kérdésére az RTL-nél elmondták, hogy nem a megcsappant számú rajongótáborral szándékoznak kitolni, és ígéretet tett a csatorna arra, hogy valamilyen más műsorsávban leadja az első évadot. Mellesleg az amerikai nézettségi adatok sem bíztatóak, a tervezettnél hamarabb érhet véget a gép és az ember küzdelme"

    Szóval úgy nézz ki,hogy a nyár folyamán tovább folytatja az RTL KLUB a részek sugárzását

    forrás:
    Origo Tévé
  • winnie
    #65
    jobb is, ha megveszed, mert ha nem lesz sikeres, a 2. évad nem fog megjelenni dvd-n itthon.
  • ricsa008
    #64
    beszophat a retekklub néhány hét és itt a dvd . remélem ebbe nem szólnak bele a parasztok
    bosszúból meg is fogom venni
  • Bmx01
    #63
    na hamar vége lett, habár mind 1 úgy is a 2. évadot nézem :D
  • dBLOOD
    #62
    Persze hogy levették, egyrészt mint a legtöbb sci-fi, ez is rétegsorozat, másrészt a primitív bunkó magyar közönségnek adjon csak a sehonnai kereskedelmi szarmagyar tv maunikasót, meg szarnátokköztöt, az való nekik. Aki normális szórakoztató műsort akar nézni és van egy kis nyelvtudása, már rég nem néz magyar kereskedelmi szart...
  • winnie
    #61
    (halkan megsúgom, hogy a sorozatok nézettsége az esetek zömáben a premiernél a legnagyobb, utána már csak csökken. az átívelő történetűeknél meg pláne.)
  • cenco
    #60
    Szerinted a Barátok Köztöt mindenki az 1. résztől nézi???
    Jó, mondjuk az szappanopera, nem sorozat. De ha már megvette az RTL és kész a szinkron, akkor adják később, vagy a CoolTV-n...
  • kalapos01
    #59
    Hova várjanak? A néző nem a 10. részben fog bekapcsolódni a sorozatba. Sokszor hülye az RTL, de ezúttal abszolút jó döntést hoztak, még akkor is, ha én is sajnáltam.
  • Lowak
    #58
    Sziasztok!

    Azért irok meg azért regeltem a (portálra)forumra:)mert nekem a terminátor nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon tetszett...
    Annyira vártam a folytatást és szerintem az RTL magábaszálhatna hogy ilyen hamar levette a sorozatot mert ilyen gyorsan hogy várhatnák el hogy befusson föleg nagy nézetsége legyen pár rész alatt én is most kezdtem nézni meg érdeklödni a 3 dik után...

    HA ezt vami szerkeztö vagy ilyesmilye meglátná az RTL -nek remélem elgondolkodna hogy viszategyék e mert sok embernek tetszett ....
    És még probálkozik...

    Nekem az is jólenne ha ugyanazon a napon lenne a tévébe amelyiken volt csak picit késöbb fenmaradnák!!
  • winnie
    #57
    fogják folytatni, ezzel nicns gond.
  • cenco
    #56
    Én ezt nem akartam annyiban hagyni. Ha szereted a sorozatot, és akarod, hogy folytassák...:
    http://petitionspot.com/petitions/TSCC
  • winnie
    #55
    valamit nagyon elszámoltál. 1 órában 12 perc a reklám, amerikában 16-18. és, csak megsúgom, hogy a reklám hozza a pénzt, a pénz meg a sorozatokat.
  • JhonRaise
    #54
    bocs nem neked ment hanem 50. hszhez...
  • JhonRaise
    #53
    Tv2,Rtl,Viasat... mind egytol egyig szanalmas ( gusztustalanul igenytelen) ado , hogy lehet egy 40 perces sorozatbol (pl House) kozel 1.10 percest csinalni ? oke hogy kereskedelmi ado de ne ennyire reklamok kozt nezel egy kis filmet ?! szanalmas az egesz ...
  • winnie
    #52
    hallani? felülkerekedik? tavaly elcsípett pár estét a tv2, idán talán 1 vagy 2 lett az övé.

    a legfrissebb rtl-es sajtóközleményből részlet: "Továbbra is verhetetlen az RTL Klub a televíziók heti nézettségi versenyében. A piacvezető kereskedelmi csatorna a 9. héten sem talált legyőzőre, közel nyolc százalékpontos különbséggel és a hétből hét megnyert estével magabiztosan utasította maga mögé legnagyobb versenytársát és a többieket. A kereskedelmi célcsoport nézettségi toplistájának csak a huszonnegyedik helyén találunk először TV2-es műsort"

    kár, a szorosabb versenynek a néző is győztese lehetne.

    " a '80-as évek retrója zajik jelenleg is... "

    ezt nem tudom értelmezni. és, ha a 80 az 50-re kapott rá, akkor az 50-es zajlik most?
  • Silenzio
    #51
    Egyre gyakrabban hallani, hogy felülkerekedik, az RTL Klub fölénye már egyáltalán nem egyértelmű. A Terminátor-sorozat fáradtsága meg elavultsága meg nézőpont kérdése, sőt, részletkérdés, neked speciel nem jön be, mégis érdemes Hollywood szerint egy új filmre, amúgy meg, hahó, ébresztő emberek, a '80-as évek retrója zajik jelenleg is... Ahogy a '80-as évek megidézte az '50-eseket, a '90-es a '60-as '70-es éveket, ez az évtized most 1980-ra mart rá... Nincs új a nap alatt.
  • TeDDyRuSh
    #50
    Lehet az a probléma a sorozattal, hogy maga a Terminátor jelenség, vagy fííííling már nagyon elfáradt. Én azok közé tartozom, aki szereti és keresi az új sorozatokat, de amint meghallom, hogy Terminator, akkor blokk van. Átugrom, átkapcsolom, haladok tovább mert nem érdekel. Az RTL bepróbálta, nem jött be. Remélem nem vett 10 részt. Ha meg igen, dobják át COOL-ra.

    Amúgy a TV2 gyengébb, nem veri az RTL-t. Ha olvastok rendszeresen SG híreket, akkor tudnátok:)
  • Silenzio
    #49
    "Hat eleg gyenge a sori....
    Sok duma, lelkizes stb..."

    Hát röhögnöm kell. Hogy te mekkora tirpák vagy, öregem... A sorozattól függetlenül a "gyenge" titulus azt jelenthetné, összeszedetlen, primitív, gagyi, stb. de te pont azokat a részeket kifogásolod, amik miatt több lehetne mint egyszerű csihi-puhi sci-fi maszlag. Amíg az ilyen retardált tévénézők tömegei befolyásolják egy sorozat sikerét, addig a Jóisten irgalmazzon a szakmában dolgozóknak...
  • Norbi507
    #48
    Kár.. :(
  • ricsa008
    #47
    a sorozat jó volt és kész sokan azt mondják hogy így szar úgy szr meg így csúfolja a mozifilmeket meg úgy csúfolja aki nem akarta nem nézte de volt pár 100000 ember aki hétről-hétre várták a folytatást

    remélem az áprilisi dvd megjelenésnek nem tesz keresztbe a retek klub
  • TarazaMavis
    #46
    Szigorúan magánvélemény a következő:

    A kereskedelmi csatornás hozzáállást a nézettség vezérli, majdnem nincs mit tenni.
    Azonban én nagyon örültem, amikor megláttam, hogy műsorra tűzik, mert kiváncsi voltam John Connor gyerekkorára is. Már majdnem silánynak minősítettem a sorozatot, amikor az Oppenheimer-es rész megfogott. Az analógia majdnem tökéletes volt, s örültem, hogy mélyebb tartalma is van a filmnek.
  • ricsa008
    #44
    tökmindegy akkor is rohadjon szét az egész úgy ahogy van
  • winnie
    #43
    a tv2-T veri agybafőbe. és épp azért, mert időben lekapják a vesztes műsorokat.
  • ricsa008
    #42
    akinek gyenge volt nem nézte . remélem a forma-1 nem áll mjad meg 4-5 futam után :D bár az ilyen buzi pénznyelő gépekektől ez is kitellik
    nem csoda hogy a tv2 agyba-főbe veri
  • bmw
    #41
    Hat eleg gyenge a sori....
    Sok duma, lelkizes stb...
  • ricsa008
    #40
    már írtam is :D ezt nem teszik ki az ablakba :D
  • ricsa008
    #39
    hol lehet írni ezeknek a faszoknak? kiváncsi lennék a válaszra
  • ricsa008
    #38
    a piszkos oszlófélben lévő éjjelipillango mamájukat hullladék ondósejtek
    aztán mindenki helyetesítsen be
  • Vorpal
    #37
    Hozzáteszem Sarrah Connornak ebben a sorozatban komoly pszichés problémái vannak - nézni is rossz - és féltem a fiatalokat akik ilyeneket néznek.

    Tessék nézni a fákat, virágokat, felhőket - attól nem lesz rosszul az ember.
  • CaptainRumi
    #36
    De biztos fejfájásra hivatkozott mindig amikor "arra" került volna sor... :D
  • smaszi
    #35
    Hát most majdnem mondtam valamit...
  • nessboth
    #34
    Szerintem be is fejezhetjük a vitát azzal, hogy egyszer nem olvastam egy fórumon se, hogy qva jó sorozat, aki meg védte, az csak ennyit mondott rá:"nem rossz...". Gyerekek, akkor mi a tökömről beszélünk?!
    Szávai Ági nem rossz teniszező...
    Erről ennyit:
    Hulljon a férgese.
  • robertone
    #33
    Meg jut eszembe, amikor Swarci megérkezett pucéran az első filmben, egyik punk sem azzal cikizte, hogy hol a lulukád kiscsávó :-)
  • robertone
    #32
    A sorozatban volt egy beépülős robot aki házasságban élt egy mit sem sejtő nővel, szóval több mint valószínű...
  • robertone
    #31
    Szerintem egyáltalán nem olyan szar, unalom ellen jól megteszik a gyengébb epizódok is, de volt egy-két kimondottan ütős része ami ötletek és mondanivaló terén magasan veri a 3. filmet. Én eddig minden részét letöltöttem és le is fogom amíg nyomják.

    Aki a néhány gyengébb epizód miatt feladta az elég sokról lemarad de az ő baja szvsz.

    Az meg, hogy a retekklub mit ad és mit nem, elég hidegen hagy, csak kíváncsiságból néztem bele magyar szinkronnal néhány általam kedvelt sorozatba, de eddig mindig kiábrándító volt, a szinkronszínészeknek általában fogalmuk sincs a szituációról és a karakterről, mondatonként értelmezik a szöveget, nem egészében, rutinból odanyomják a szöveget a szájmozgásra, csak akkor veszik újra ha megbotlik a nyelvük, vagy akkor sem...
  • s3v3n
    #30
    gondolom ez valami magyar torrent oldal lehet.
  • pepe792
    #29
    Csak érdekesség képpen itt van egy TOP 5 ami egy oldal leggyakrabban letöltött sorozatainak listája. Mindegyik sorozat eredeti nyelven a bemutatás után pár órával került fel.
    1.Prison Break s04e09 - 11744 letöltés
    2.Heroes s03e02 - 8317 letöltés
    3.Lost s05e02 - 5161 letöltés
    4.Dr. House s05e07 - 3965 letöltés
    5.Terminator TSCC s02e01 - 3559 letöltés

    Mindegyik sorozatból a legtöbbször letöltött rész szerepel a listában.
  • pepe792
    #28
    Nem kell ezen csodálkozni hogy megbukott és levették a műsorról. Ami szar az szar.
    Ennél sokkal többet is ki lehetett volna hozni a sorozatból. Kár érte...
  • KennyGTP
    #27
    A válasz egyszerű. Kereskedelmi TV adó, csak a nézettség "érdekeit" nézik a nagy kereskedelmi adók.
    Egyébkén ilyen hülye sorozatokat kitalálni hogy Mentalista meg Túsztárgyalók tiszta lol. Régen kik voltak a sorozatok szereplői a rendőrök után jöttek a nyomózok később a helyszínelők, a halottkém most meg van olyan hogy Mentalista meg Túsztárgyalók, megy hiper okos matematikus (Gyilkos Számok, de a számok itt nem ölnek:S). Mi jöhet még???? A raktáros? Aki a rendőrségi raktárban lévő bűnügyi tárgyakból, bizonyítékból oldja mag a bűneseteket, úgy hogy csak ránéz a bizonyítékokra????!!!