46
  • [HUN]FaTaL
    #46
    Ez az ami nem így van. Aki nem tud office2003al kinyitni egy docx-et / xlsx-et az láma már bocsánat, mert az első megnyitáskor felajánlja a csomagot, amit le kell tölteni ahhoz hogy megjelenítse (szerkeszteni is lehet, majd a régi formátumba menti el, a word új képletszerkesztőjét pl. képnek rakja ha jól emlékszem).
  • dester
    #45
    #41

    Több mint 2 éve elérhető az a kiegészítő amivel a régebbi Office is kezeli a 2007-es új formátumait...

  • AidanPryde87
    #44
    Ez nem így van:) Az új formátumok egészen máshogy tárolják a tartalmat, mint a korábbiak, így méretük is jóóval kisebb. A másik előny pedig a SharePointtal való teljes integritás, de ezt otthoni felhasználók nem nagyon tapasztalhatják meg. Mondjuk szerintem nem is elsősorban nekik szánták a csomagot:)
  • willcox
    #43
    Te a felhasználói oldal védekezését írtad le, én meg a fejlesztői oldal hozzáállását. A kettő nem üti egymást. Viszont alátámasztottad az utolsó mondatomat :)
  • willcox
    #42
    Egy sw nem romlik meg, mint egy étel, nem romlik el, mint egy hw. Gyakorlatilag bármeddig jó, ha a környezeti feltételek megvannak.
  • JTBM
    #41
    Ez nem így van, xml formátumban senki sem ment semmit, mert a régebbi Office nem tudja megnyitni. Ezért mindenki a régebbi formátumot használja, az is, akinek Office 2007 van.
  • willcox
    #40
    Az egy dolog, hogy egyrészt azért találnak ki újabb formátumokat, hogy a konkurenciát szopassák vele. De a fő ok inkább az, hogy egy újabb verziót el tudjanak adni, mert különben nem venné meg a kutya se. Szöveget szerkeszteni 10 évvel ezelőtti verziókkal is nagyon jól lehetett.
  • ldavid
    #39
    aham, a word alapból abba ment
  • Vogel
    #38
    a 2007 csinál docx-et?
  • haxy27
    #37
    Tehet az EU nekem egy sziveséget a hátsó fertájomon.
  • Rexhawk
    #36
    "Úgy elbaxták hogy kb 10 évvel fejlettebb az OpenOffice-nél és minden egyébnél..."
    hiába fejlettebb a MS Office, ha az emberek többségének nincs szüksége rá. Szerintem az emberek otthoni gépén 90%ban elég lenne a tripla o is.
  • Tzupi
    #35
    En itt almas gep elott ulok, FFoxba gepelek, es varom epekedve, h kijojjon a chrome osxre :3

    akkor en vmi szpesöl peldany vok? :D
  • JTBM
    #34
    Az MS-nek sikerült megalkotni egy programot, ami nem ismeri a Ctrl+C és Ctrl+V bonyolult parancsokat...
  • JTBM
    #33
    Az Excel 2007-ben sikerült elkúrni a hotkey-eket. Ez a brilliáns program gyakran elfelejti az összes hotkey-t és minden delete-t jelent.

    Sajnos ezt kaptam a laptopomra és nincs kedvem még 80K-t kiadni a régire, pedig csak ezért a hiba miatt érdemes lenne...

    Előre félek, mekkora szar lesz a következő, lehet ott már menteni sem lehet???
  • DjDano
    #32
    Úgy elbaxták hogy kb 10 évvel fejlettebb az OpenOffice-nél és minden egyébnél... A hozzászólásokból meg kb 20-at törölhetnétek, mert semmi közük a cikkhez, csak a szokásos vergődések....
  • [HUN]FaTaL
    #31
    Kiveszik az IE-t és ott fog rohadni a polcokon mint az N-es verziók a Vistaból. Szánalmas...
  • Theodora
    #30
    US ASCII (7 bit-es encoding)
  • Bith
    #29
    A karakter kódolása gondolom.
  • 05lampard
    #28
    7 bites azthogy? :P:D
  • Ravkin
    #27
    +1
  • Match
    #26
    Tudtommal a mozilla kijelentette hogy egyáltalán nem támogatja az ms elleni kötekedést, azt meg külön nem, hogy beépítsék az alternatív browsereket a win-be.

    Az apple-re meg azért nem panaszkodnak, mert szinte a kutya se használja :) Aki meg használja, az meg semmi mást nem használ, amin nincs alma.
  • Garrett27
    #25
    "A Google ezalatt jelezte, hogy csatlakozik a bírósági perhez, így újabb céggel bővül a Microsoft praktikáit kifogásoló csoport."

    Amúgy mikoris indul a per a Google ellen, mert már lassan a csapból is az folyik?...
  • Theodora
    #24
    Most érkezett hír egyenesen Steve Balmer-től, hogy a Windows 7 európai kiadásából minden kihagynak! A telepő médián csak egy 7bites txt állomány lesz amelyben amerikaiul tájékoztak a vásárlókat, hogy a további EU bírságok elkerülése érdekében mindent kihagytak az új OS európai uniós verziójából.
    Az európai verzió ára meg fog egyezni az amerikai piacon alkalmazottal, annyi különbséggel, hogy $ helyett € lesz!
  • Gerygrey
    #23
    Google Docs-hoz van offline használatra firefox-addon.
  • Vogel
    #22
    warez office 2000, de az is csak azé mert nem találom a warezos 97et:)
  • brueni
    #21
    ez is hír?

    majd ha a 41-es verzió jön...
  • szily3
    #20
    Nekem a Microsoft Office 2007 Original Hacked Edition van meg Mindenképpen beválós szerkesztő . Külön dícséret a kinézetért, az is nagyon tetszetős. Alternatív szoftvereket nem használok, egy időben volt csak a Open Office 2.x
    A MOffice jó, szép, megbizható, én már a 95-ös óta használom!
  • Sir Ny
    #19
    a linuxnál alapból van kismillió böngésző, firefox, opera, konquer, meg egy rahedli szöveges.
  • FlyingV
    #18
    ... valószínűleg az lesz ebből, hogy a frissen telepített böngésző egyből alapértelmezett lesz. Ha meg nem ezt akarod, akkor 3x annyi energiába kerül majd a megfelelő programot alapértelmezetté tenni, mint eddig. De a gúgli meg a móódzilla kurva tökösnek érezheti magát, amíg ebben nem találnak megint kivetnivalót.

    És félreértés ne essék: nem védem az MS-t, nem igazán kedvelem őket. De hülyeség ezen lovagolni, az Apple nem véletlen van csönben, ugyanaz az eset, ott miért nem szőröznek? Vagy a Linuxoknál? :D
  • roliika
    #17
    Soook soook..2 kattintással is megoldható ha úgyvan beállítva a win....rágondolok már az legyen az alapértelmezett... :DD (szerencsétlen MS fejlesztők)
  • FlyingV
    #16
    szerintem rendkívül! rá kellett kattintani KÉTSZER (!!!!) a Safarira, majd miután elindult MEGINT RÁ KELLETT KATTINTANI EGY GOMBRA, HOGY AZ LEGYEN AZ ALAPÉRTELMEZETT BÖNGÉSZŐ!!! MI EZ, ha nem a rohadt neoimperilaistakommunistaagipropnácicionista bagázs újabb világhatalmi törekvése??

    [gettoharcos2 mód off]
  • ldavid
    #15
    "a Windows 7 európai kiadásában meg kell könnyíteniük az alternatív böngészők alapértelmezett használatát"
    mert az előző windowsokban nehéz volt őket alapértelmezettként használni?
  • FlyingV
    #14
    internet explorerrel, vagy haver gépéről, vagy reinst után, vagy... Linux Live CD segítségével.. vagy... ereszd szabadjára a gondolataidat
  • FlyingV
    #13
    szerinted miért nem vettem bele? talán mert nc az openoffice..
  • atomkrumpli
    #12
    docs.google.com ?
    imádkozzunk hogy ne legyen offline vagy az isp-nk ne szakadozzon, ugyanmár
  • tomcsa4
    #11
    Nem lehet megoldani!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Az XP egy régi kernelen alapuló OS, minden tekintetben elavult!!!!!!!!!!
    Ezt sajnos el kell fogadni.
  • szombi
    #10
    Ez a szemét Eutópai Bizottság inkább foglalkozna azzal, hogy vegye rá a Mikrofost
    egy XP-hez való DX10-es csomag kiadására!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Gerygrey
    #9
    docs.google.com
  • Match
    #8
    ftp?
  • rumkola
    #7
    majd biztos winfos ápdéttel