19
  • hol9672
    #19
    Jellegtelen, unalmas zene ez. Szitúgy nem értem a Coldplay sikerét, mert az is olyat játszik.
  • FoodLFG
    #18
  • qwas
    #17
    Igy mar jobban hangzik. Akkor megsem nalam volt a hiba csak nem kapcsoltam be a "hibajavitast". Nem szeretem a U2-t csak szemet szurt ez ott fennt.
  • Molnibalage
    #16
    Az az egyetlen ami megvan és talán van rajta 3 jó szám...
  • Sanyix
    #15
    "a boltokba Franciaországban, Izlandon, és Bono együttese szülőhazájában,..."

    így kellett volna.
  • Sanyix
    #14
    azt akarta írni, csak rossz helyre tette az ést, és a vesszőt.
  • qwas
    #13
    "a boltokba Franciaországban és Izlandon, Bono és együttese szülőhazájában, ..."
    A U2 Ir zenekar Dublinbol nem pedig Izlandi, bar lehet csak az en szovegertesemmel van baj :).
  • asdasdasd
    #12
    Ez az album elég szar lett.
    Kellene valami Joshua tree féle lemez már...
  • traveller
    #11
    robertone összefoglalta a lényeget kb erre gondoltam
  • roliika
    #10
    Ez a linkelt zene...valami rettenet. Bár annak idején Björköt is vették. :D
  • Attila1234
    #9
    Kiadhatják akár 25 féle formátumban is, a lényeg akkor is a zene. Ami sajnos ezen a U2 albumon nagyon-nagyon gyenge. A U2 több mint tíz éve a Pop c. albuma óta nem készített normális lemezt. Régen nagyon szerettem őket, de most már annyi pénzük van, hogy leszarják az egészet. Összecsapott rutinmunka lett a No line on horizon. Letöltöttem, meghalgattam, kuka.
  • robertone
    #8
    Ez Magyarországon inkább igaz, mert nincs akkora piac, de arról ne feledkezzünk meg, hogy még itthon sem veszteséges a lemezkiadók többsége. Amikor ők veszteségekről siránkoznak, az alatt csökkenő nyereséget kell érteni.

    De valóban, egy előadó a koncertekből éljen, ez így helyes és a világ szerencsére megint erre tart.
    Akik csak a pénzt látták a zenében azok pedig most nagyon idegesek, összedől a jól felépített hazugságuk.

    Mert miért is lenne olyan sikeres egy olcsó (és igénytelen) alapanyagra sorozatgyártott cucc, ami a munkadíjak, jogdíjak és szállítási költségek után is párszáz forint bekerülési költséget bír kóstálni ellenben pár ezerért adják???

    Ja igen, reklámköltség is van rajta, mert az utóbbi évtizedekben "legyártottak" egy sor mondvacsinált, percekig futtatott értéktelen előadót amelyek végtermékei csak a reklám miatt lettek eladhatóak, erre építettek iparágat és ma már azokat az értékes zenéket sem lehet reklám nélkül eladni a piac telítettsége miatt, amelyek színvonaluk miatt régebben magukat adták volna el (meg a kiadó többi termékét).

    Ja igen, meg fenn kell tartani az irodákat és a bennük dolgozó sok-sok "szakembert" akik idáig juttatták a zenei életet.

    Annyit harácsoltak össze ezek a cégek az elmúlt évtizedekben, amennyiből már nyugodtan lehetett a piac feltételeit is diktálni és most sértődötten veszik tudomásul, hogy a piac és a fogyasztók visszadiktálnak.
    Pedig már egész jól ment a bolt, már a fogyasztók teljesen ki voltak nekik szolgáltatva és akkor a rohadék technikai fejlődés miatt most el kell kezdeni megint alkalmazkodni és gondolkodni és piaci versenyt vívni és igényeket kiszolgálni.
    Ez annyira sértő, hogy beperelik a fogyasztókat. Legszívesebben megsemmisítenék azokat, akik nem úgy gondolkodnak a piacról, ahogy ők szeretnék.

    Én csak remélni tudom, hogy ezek a monopóliumok sorban bedőlnek, az igazi zenészek remekül megvannak nélkülük, a többiekért meg nem fogok sokat sírni.


  • Molnibalage
    #7
    Mert a U2 minden hétvégén Magyarországon koncertezik ugye?
  • jaspercry
    #6
    sajna az elmult 5 vagy akár 10évre viszamenőleg nem hallottam U2-tól semmi nagy durranást!Öregek mint az országút....
    a 90-es években még szerettem is öket
    http://www.youtube.com/watch?v=hWHwI-Hvpzo
  • bertino
    #5
    koncertezni kell, lemezkiadásból nem lehet már megélni.
  • traveller
    #4
    Egyébként ez lenne a követendő példa nem ismered az albumot tessék itt a thepiratebay.org link hallgasd meg és ha tetszik gyere a koncertre.
    Mikor fognak eljutni a együttesek ilyen szintre, kiadóról nem is beszélve...
  • FoodLFG
    #3
    Engem nem nagyon érdekel (nem is tudtam, hogy lesz album), de most csak azért is letöltöm. Örüljenek, hogy egyáltalán meghallgatom.

    Azért azt elárulom, hogy egy u2 szám sincs a gépemen és egy számcímet sem tudnék mondani tőlük. Azt sem tudom, hogy kik ezek.

    https://thepiratebay.org/torrent/4739418/U2.No_Line_On_The_Horizon%5B2009%5DMP3_320kbps.NeRoZ
  • Gyúrógép
    #2
    Most szedem maj megláttyuk milyen.Ha szar kuka...
  • Bith
    #1
    Az a szám, amit a rádióban hallottam asszem az új albumról, az meglehetősen szar volt, de lehet, hogy van amelyik jó.
    Amúgy egyre rosszabb a U2 is, régen még voltak jó számai.