993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • TDantes
    #193
    Ugyan,úgy is is felfogják törni, előbb-utóbb. Az UBi meg már szarakodott egyszer egy ,,feltörhetetlen" másolásvédelemmel aztán mégse lett valami nagy siker.
  • DarkSector
    #192
    hát nagyobb ötlet, mint amiket eddig kitaláltak.
    mondj jobbat.
  • Shep
    #191
    Ez aztán a nagy ötlet. :S
  • IMYke2.0.0.0
    #190
    Ha nem tűnt volna fel, a filmeken is van másolásvédelem... nem egynek a dobozán fel is van tüntetve.
  • DarkSector
    #189
    pedig egyszerű a megoldás.
    egy olyan egyedi formátum kell, amiben megállapodnának, hogy csak és csakis arr adnák ki a filmeket, és ennyi nem lenne abból hétköznapi felhasználásra szánt üres lemez, iró...

    Hanem csak lejátszók lennének, és a filmgyártásakor megégetett lemezek lennének csak kibocsátva a forgalomba...ennyi.
    csak buták nem gondolkoznak.
  • Nagyi06
    #188
    Na az jól nézne ki:D:D hogy filmeken védelem legyen.:D:D
  • DarkSector
    #187
    nekem egyeltalán semmi nem fordult meg mostanság a fejembe ráhagyom a fejlesztőkre....
    filmek jobban érdekelnek, azokon úgysem lesz védelem.
  • Nagyi06
    #186
    Az kurva jó lenne.:D Akkor no warez?!:D
  • Maxtreme
    #185
    Az gondolom meg sem fordult a fejedbe (már ha ez a védelem valóban beválik) hogy más fejlesztőcégek is licencelni fogják..
    Tehát nem csak az uborkaszoft játékokon lesz ez a másolásvédelem.
  • Nagyi06
    #184
    Na az a komoly miért milyen védelem van ezen?(biztos már valaki leírta, de nekem most nincs kedvem itt végig olvasni az egészet.)
  • balee4
    #183
    sőt, kb másfél hete kapni a játékot, azért remélem idővel feltörik.
  • DarkSector
    #182
    assassin 2 már megvan az nem lesz gond...:D
    pop csak ha nem cell-shaded-es lesz, splinter szerintem meg a kötelező játék kategória lesz.

    jah azt tudom, hogy eredetiben má napok óta van ha nem hetek óta, de ebben most inkább warez érdekelne, mert igy a demo nem igazán győzött meg, hogy ezt érdemes lenne megvenni.
  • grebber
    #181
    Már megjelent pár napja ,de mivel atomüber a védelme nem tudják feltörni egyenlőre!

    Jővőre új Splinti,Pop és Assassins Creed 2 -re is ezt fogják rakni szerintem és akkor nyernek pár hetet a warez ellen !
  • DarkSector
    #180
    na mi a fasz van?
    nem jelenik má meg?
  • grebber
    #179
    Ipon teszt 79%
  • balee4
    #178
    De elvileg újabb verzió, ha ugyanaz lenne, már feltörték volna...
  • DarkSector
    #177
    nehogy megvedd
    dög unalom az egész....
  • strebacom
    #176
    Hát az "nforce"-on azt irták hasonló, mint a Farcry2-é Tages, meg serial, meg online activation....
  • balee4
    #175
    Úgy tűnik elég durva a védelme, vmi újfajta aktivációs védelmet kapott.
    De idővel úgyis feltörik...
  • strebacom
    #174
    Hol van má a game, mondjuk ma láttam eredetibe, nagyon vonzott, dee ha tényleg nem olyan faxa, akkor meg csak kidobtam a pénzt....
  • JackSparrow88
    #173
    Hát mondjuk a film a trailer alapján elég cool-nak tűnik de ugye sosem az alapján derül ki, milyen is valójában...
  • Lowosan
    #172
    Volt róla szó a nyáron, hogy a Ubisoft valami új másolásvédelemmel látja el a játékait majd és ebben az évben meg is jelenik egy ilyen játékok. Lehet hogy ez lesz az.
  • grebber
    #171
    Bukás a game már csak a filmben bízhatnak!
  • LasDen #170
    JC lefizette az összes csapatot, hogy netörjék még fel :D
  • JackSparrow88
    #169
    Am meg elég érdekes h még nincs kint normális verzió, pedig ilyenkorra már simán szokott, még akkor is, ha mondjuk steames vagy esetleg starforce-os védelme lenne, szal ez elég fura...
  • LasDen #168
    én 1 hónapja nem voltam tescoba szerintem :D de biztos van itt is :D
  • norbi2fraktal
    #167
    a mohácsi tesco-ban nem láttam.....
  • JackSparrow88
    #166
    és ha igen? xd Egyébként nem de am is csak bizonyíték miatt lett volna h biztos láttam de gondolom nem csak én járok Tescoba vagy voltam ma hanem más is...:P
  • LasDen #165
    szégyenlős vagy??? :D
  • JackSparrow88
    #164
    Én ma láttam a Tesco-ban de 9990 -ért drága volt, nem vettem meg. Leakartam volna fényképezni de túl sokan voltak körülöttem xd
  • grebber
    #163
    Gamekapocs teszt 71%
  • DarkSector
    #162
    ez érdekes lehet reggelni, és letölteni ingyenessen a dlc-t, viszont nekem nem megy, bejutok egy oldalra log in -elés után és semmi...
  • Doom 4
    #161
    Na de mikor?
  • balee4
    #160
    When it's cracked.
  • strebacom
    #159
    Jól van na most má értem.....mikor jön már a fulll ezt nem értem...
  • vzajcev
    #158
    Nincs hangja a démonnak, mit nem értesz teeeee
  • strebacom
    #157
    Wazze tényleg a demó,ennyit számít az ékezet, meg a magyar duma....ja....áááá
  • grebber
    #156
    Mi értelmetlen nincs a demónak hangja nála csak az ubisoftos logoig utánna semmi!

    Codec esetleg dx vagy vga driver ezekre tippelek próbálgassad frissíteni vagy akármi!
  • strebacom
    #155
    Bakker ez értelmetlen????
  • Tatyla
    #154
    nekem a demon nincs hang csak az elején a ubisoft logónál utána semmi,megoldás?