35
E-TEN Glofiish X800 vs ASUS P535
  • ktomi22
    #35
    nagyon nemtudom milyet vegyek.. p535 höz hasonlító kéne... vagy etenhez a x800ashoz... funkcióbelileg... szal all in one... és tesztek alapján sok pontot kapjon.. ne valami ratyi lassu... nemtudom mit vegyek :@
  • ktomi22
    #34
    gyártó oldalán meg még new produkt :@
  • Mersant
    #33
    hat ahogy elnezem mar itt sem lehet kapni sehol...
  • ktomi22
    #32
    magyarországon nálatok hol lehet venni?.. átmegyek ha kell..csak legyen má ilyenem... itt sehol nem talalok
  • ktomi22
    #31
    most hívtak hogy nincs raktáron és nem is lesz :S
    szlovákián nem lehet sehol megvenni :S:(... :@
    basszameg.... tiszta ideg vagyok...
  • ktomi22
    #30
    asus mellé huzott a szivem de végul is a 3G és a pénztárcám miatt az e-ten glofish x800 at választottam...
    szombaton rendeltem meg... remélem holnap már itt lesz a csomagban :P
  • desigo
    #29
    Nah sikerült valamit venni már?
  • ktomi22
    #28
    hol kapok ujan a feléért? hm? nálatok is 390-400euro
  • desigo
    #27
    esetleg egy Asus P552W

    ez csak 89 ezer...

  • desigo
    #26
    keresgélj inkább egy ASUS P565-öst

    800Mhz-es proci, 480x640-es kijelző,dupla kamera,GPS,1300 mAh akksi
    100 ezer körül simán megéri szerintem...

    teszt

  • Balee 007
    #25
    Esetleg a depo.hu-n írd be és ott kidobja az árakat meg a kereskedőket ahol lehet kapni
  • Mersant
    #24
    erdekes X500 tenyleg dragabb mint tarsai, X500+, X600, M700, M800
  • Mersant
    #23
    argep.hu stb. nezz korul
  • ktomi22
    #22
    hol lehet.. (uj keszülek.. ) kapni nalatok ilyen ocslon? .. nálunk 400 eur körül van az asusu p535 ös
  • ktomi22
    #21
    ahogy elnézem nálatok is 120 000 ft a asus pl,..enmtom mért mondjátok hogy ott olcsobb
  • Unreal1942
    #20


    Hát én ennyiért vettem majdnem két éve. 1 év pár hónaposan adtam el az Asust P535 öst 60 ezresért. Szerintem fontold meg mennyit adsz érte. Nem ér 400 eurot.
  • stp4trick
    #19
    gyere át és feléből kijössz, amúgy meg inkább htc-t vegyél
  • ktomi22
    #18
    de ennyiért ilyenek a legjobbak szerintem
    ..legalabbis itt szlovákiában
  • desigo
    #17
    bazz az kb 120 ezer Forint
    talán ennyi pénzért nem 2007-es készülékeket kellene nézegetned...
  • ktomi22
    #16
    400eur
    ...
    de huu..most enmtudom melyik legyen.. valaki asusut isteniti valaki etent
  • desigo
    #15
    Egyértelműen E-TEN...

    mennyi pénzt szánnál rá egyébként?
  • mrzed001
    #14
    Én meg örömmel nyomatom az E-TEN X800-ast, van rajta minden ami kell (esetleg az új M810-et érdemes még megnézni, X800 egyetlen hátránya az előnye: 640x480-as a display ... az M810-nek csak 320x240 mint az ASUSnak)
    GPS SIRF III-as van benne, ami a legjobb ami kapható.
    Ja, és szoftveresen az E-TEN egyértelműen az, aki nemcsak elad valamit és le van sz..va, hanem folyamatosan jönnek ki hozzá az újabb ROM-ok, hibajavítások.
    3G stabil (ahol helyileg stabil), vidéken azon keresztül lanpartyztam többiekkel.
  • Sir Quno Jedi
    #13
    P535-öm van mióta megjelent és nagyon meg vagyok vele elégedve, bár az aksi kezd má öregecske lenni, de fillérekért van új hozzá. Szép, minőségi és tartós. A GPS-e nagyon jó, gyorsan fog műholdakat, I-GO szépen fut, navigációnak én kocsiba is ezt használom. Win Mobil5 van rajta, de volt ismerősöm aki 6-ost rakatott rá, azzal is megy. Telefonnak kicsit kényelmetlen, mint minden PDA/MDA, de meg lehet szokni. Wi-Fi béndzsa/nehézkes rajta, mint általában, kékfog jól muzsikál. Videókat lazán nyomja, alig terhelve a procát (jó erős a proca). Hangminőség a hozzá adott fülessel egész jó. Aksi jól bírja, mert nem 3g-s a cucc. Adnak hozzá autós töltőt is, meg autóba tartó kart (azóta is azt használom), szal. bazira nem kell hozzá venni semmit.

    Én most is ezt venném, mert a 3g-s verzában meg GPS nincs. (rohaggyanak meg)
  • ktomi22
    #12
    mind2ben..
  • n3whous3
    #11
    Mondjuk jah, mivel minden 3g dolog pénzes, ezért...

    Keress wifis készüléket (hm nem néztem, hogy valamelyikben van-e olyan egyáltalán a 2 közül)
  • ktomi22
    #10
    én kifogom :):)... elhiheted:)
  • ktomi22
    #9
    nagyon enmtudom melyik emllett döntsek.. tény hogy e-ten olcsobb es "több mindent tud"... de a szivem az asus fele huz.. es.. nemtok dönteni... e-tenen wm 6 van ... asuson 5ös.. nem tudok dönteni... érdekes dolog ez a szív..ami asus felé huz... pedig dragabb es hianyosabb mint e-ten..specifikációkat lesve...(asuson csak wifi meg gprs van netre:(
    )
  • Unreal1942
    #8
    Sose fogod egyiket se kihasználni teljesen. Ebben biztos lehetsz :)
  • Unreal1942
    #7
    Nekem Asus volt. Egy barátomnak meg E-ten.
    Pont ezek a típusok.
    Gyakorlatban semmi különbség. Azt vedd amelyik jobban tetszik vagy amelyiket olcsóbban meg tudod szerezni.
  • n3whous3
    #6
    hupsz, a 3g-t nem néztem.

    Háttttt... Végülis majdnem egyforma a spec, kicsit jobban teljesít az asus. Akkor meg mégiscsak az E-TEN
  • ktomi22
    #5
    specifikációkat tekintve majdnem egyforma...
  • ktomi22
    #4
    egyértelműen? jobbanak mondják asus-t, bár.. e-ten en van 3g, edge, míg asuson nincs ... (nem annyira zavaró tényező).. de árkülönbség is van..mondjuk most nem ez számít... szal... mivel jobb az asus? melyik funkciója jobban használható int e-ten-é..?... tervezem hogy egyiket megfveszem.. asus felé huzok, e-tennel nicns tapasztalatom... asus..szerintem megbiizhatobb..de hát.. azrét érdemes megfontolni... így a Te/Ti véleményeteket kérem..
  • n3whous3
    #3
    Főleg azért is, mert megbízhatóbb gyártó
  • n3whous3
    #2
    teszteket megnézve egyértelműen az Asus.
  • ktomi22
    #1
    Az árkülönbséget figyelmen kívül hagyva, szerintetek melyik a jobb, használhatóbb készülék?
    Szal nem a funkciókülönbségeket illetően, (abban e-ten nyer), hanem a használhatóságát tekinve, melyik a jobb?

    E-TEN Glofish X800

    ASUS P535