8
  • kantorm
    #8
    A hivatkozott cáfoló cikkben valóban van egy fotó, amin sok párhuzamos barázda látszik az óceán alján. Gondolom, ezekről írják, hogy a tengerfeneket szonározó hajók nyomai, bár nem értem, hogyan látszódhatna ez a Google térképén, ha ez igaz lenne, akkor eléggé rossz minőségű munkáról van szó. Azonban az angol úriember nem ezekre a barázdákra gondolt, a cikkbeli fotóval nem zoom-oltak eléggé a kérdéses objektumra, ezért a cáfoló cikk nem is erről szól, mellébeszélés. Én is megkerestem a kérdéses helyet, és valóban egy tökéletesen négyzet alakú, a belsejében rácsozott valamit lehet látni. A környezetében is mintha folytatódna a négyzetrács, de ezek már elmosódnak az aljzatban. Ha valóban megtaláltátok ti is ezt, kérlek, akkor mondjatok véleményt.
  • Yutani
    #7
    Persze, hogy cáfolják, mert hirtelen mindenki odamenne tülekedni!

    Sir Ny: Igen, Zeusz. Persze az egyiptomiaknál Ámon volt, de ez már részletkérdés. Ha mi is átvennénk, akkor azt mondanánk, Isten pusztíttotta el, mint például Szodomát és Gomorrát.
  • bermuda3
    #6
    hát nemtudom nekem csak az böki a csőrőm, hogy 1000km az mióta "partjai"???
  • akyyy
    #5
    Az afrikai származású angol mérnök diplomáját EL KELL VENNI!!!4
  • menpe
    #4
    Atlantisz ott van a Golden Gate Bridge lábánál! Afrika...nem tudnak ezek semmit
  • Berber
    #3
    Nocsak egy hír, ami nem hír. Az elejére kellett volna írni a végét, akkor az ember azonnal tudja hogy kacsa.
  • Sir Ny
    #2
    az egyiptomi legenda szerint Zeusz pusztította el?
  • Tetsuo
    #1
    Legalabb cafoljak. Az is vmi..