772



American McGee Alice 2
  • akyyy
    #772
    meg az is mi már hogy nem lehet menteni.
  • akyyy
    #771
    qurva játék. "guitar hero"-zni kell benne, de épp ott a hal meg nem tudom mi, és szaggat kicsit a játék, és igy persze hogy nem talál el semmit, persze a grafikát pont nem lehet levenni ilyenkor....
  • maRci002
    #770
    Nekem az lenne a problémám, hogy, ha capslockot benyomom akkor lenyomva kell tartani + közben szaladgálni + tabbal váltani ellenfeleket ez így eléggé nehéz, nem lehetne megoldani, hogy a capslockos nézetből akkor lépjen ki, ha még egyszer megnyomom vagy egy másik billentyűt lenyomok?
    itt van a bind:
    +Bindings=(Name="CapsLock",Command="ChangeCameraMode true | ChangeCameraMode false | QuitFPS | DiscardWatch")
  • CroftManor
    #769
    Ez az esernyős kérdés még tavaly nyáron volt át beszélve/megoldva.
    Olvassátok el a #206os hszt.
    Hátha segít.
  • Empty
    #768
    Valami nagyon nem jó ebben a játékban! Sehogysem lehet az esernyőt használni! Rossz a játék? Több mindent próbáltam de mindhiába! Kár érte, hogy ennyi volt!
  • Pocok1982
    #767
    Sziasztok!

    Az esernyős résszel vannak gondjaim, de ami másnak használt, nekem nem( caps lock+e, vagy az e billentyű átírása a "DefaultInput.ini"-ben G-re sem), egyszerűen nem veszi elő az esernyőt.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • CroftManor
    #766
    Ha jól tudom a játék menüjében visszalehet őket állítani normál módra. De ez csak tipp.
  • blambun
    #765
    nem tudom olvassa-e még valaki ezt a témát, de hátha. :) szóval úgy gondoltam, szépen lassan nekiállok összegyűjtögetni a kihagyott pár dolgot, azaz indítottam egy new game+-t. a nehézséget igyekszem maximalizálni, tehát royal suit+nightmare. viszont ugye a fegyvereim megmaradtak felfejlesztve, ami könnyítés, másrészt a royal suithoz meg kell a new game+ ha jól tudom. hogy lehetne a fejlesztett fegyvereket visszaállítani ?
  • Metalmilitiakid
    #764
    Dehogynem, csak kicsit bonyolultabb, ha nem tudta, hogy le kell kicsinyülni, hogy lássa a platformot illetve mennyit kell rá várni. Ugyanúgy hasznos volt mind a kettő, csak én, lehet hogy feleslegesen, jobban kifejtettem egy videóval.
  • CroftManor
    #763
    Én már megválaszoltam a kérdését, amit én írtam az talán nem volt hasznos?!
  • lexine
    #762
    nagyon köszönöm.!:DD
  • Metalmilitiakid
    #761
    egy darabig én is gondolkoztam, aztán ebből néztem ki

  • CroftManor
    #760
    Én már rég játszottam vele, de ha jól emlékszem azok időkapcsolók.
    Dobj rá az egyikre egy nyuszi bombát, az majd lenyomva tartja egy ideig és addig szaladj át a másik kapcsolóhoz és állj rá.
  • lexine
    #759
    sziasztok.elakadtam egy picit.szerintem a megoldás pofon egyszerű,de akkor se tudom megcsinálni.(lehet h egy kicsit érthetetlen leszek,nem vagyok nagy penge az ilyenekben).na szóval-chapter 4 eleje-amikor is egyik kártyavárból a másikba kéne átmenni, és a kártyavár két oldalán ott van a két lenyomós gomb.a jobb oldali az ajtót,a bal oldali a le-feljáró izét hozza le.próbáltam már mindenhogy,de nem tudom hogy kell.XD help me pls.*-*
  • Metalmilitiakid
    #758
    Sajnos nekem is ez a bajom, szerintem igen rosszul van optimalizálva a játék. Mert ezzel : AMD x4 965 3.4 Ghz (4 magos), 4GB DDR3, GTS250 1GB, minden offra meg lowra rakva nem bírja a 30 fps t, de az túlzottabban nem zavarja, hogy 1920x1080 vagy 1600x900 mert semmit nem javít az fps-en.
  • CroftManor
    #757
    Én amióta kijött az ACR, nem vettem elő. De sajnos tényleg nincs benne újrajátszási "vágy" :/
  • Hoz_Hun
    #756
    Én még most is előveszem. Pont pár napja játszottam végig néhány fejezetet. :)
  • Mostly Harmless
    #755
    erre engem is érdekelne a megfejtés...
  • Cef
    #754
    Már lecsengett a dolog. Aki végig akarta vinni az már megtette, az újrajátszhatósági faktor pedig, hiába nagyon jó a játék, nem túl nagy.
  • CroftManor
    #753
    Kihalt a topik? Senki nem játszik már ezzel a remek játékkal? Mi lett veletek?
  • totyak
    #752
    Nekem 4 maggal, 4Gb DDR3 rammal és 1Gb VGA-val akadozik.

    Bár az is lehet, hogy döglődik a VGA, mert másik játékok is ezt játsszák.
  • CroftManor
    #751
    Hát mondjuk egy 8600 GT már kevésnek bizonyul ehhez a játékhoz. Már nem egy mai kártya.. Illetve a proci sem túl erős. Szóval simán előfordulhat, hogy szaggat.
  • adam993
    #750
    Alaplap:
    CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)
    Alaplap neve Asus P5G-MX (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
    Alaplapi lapkakészlet Intel Lakeport-G i945GC
    Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
    DIMM1 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
    DIMM3: Kingston 9905316-005.A04LF 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
    BIOS típusa AMI (08/02/07)
    Kommunikációs port Kommunikációs port (COM1)

    Megjelenítés:
    Videokártya NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)
    3D gyorsító nVIDIA GeForce 8600 GT


    Ezzel a konfiggal szaggathat és lefagyhat csak úgy? Mert kezd a tököm tele lenni vele...
  • fearfan
    #749
    Te addig eljutottál? Én a 4. chapternél nem reagál semmit se,amikor meghúzom a kart,és a gőzölgő izéknek kéne lejjebb emelkedni,pont a kaszás szörny menekülése után
  • gyuri19888
    #748
    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségeteket, hogy a vége felé, amikor Alice megnő, és elvileg rombolnia kéne a falakat meg taposni az ellenséget. No most megnö, meg megyek amerre akarok, de hiába nyomok bármit nem rombol nem reagál sehogy. Kérem ha valaki tud küldjön egy kis segítséget a [email protected]. előre is köszi
  • fearfan
    #747
    Hát nekem semmi gondom nem volt az esernyős résznél,igaz én controllerről játszom,úgyhogy még állítgatni sem kell a gombokat :D
  • Sgtfathi
    #746
    Ezt találtam:
    Disable capped 30fps:
    In file AliceEngine.ini change bSmoothFrameRate=TRUE to FALSE

    ez megjavítja a lassulást

  • Tower Guard
    #745
    Hát látom nem igazán nézik ezt a fórumot :S
  • Tower Guard
    #744
    Üdv!
    Hát lenne egy olyen problémám hogy nagyon akad a játék pár másodpercenként leáll beakad 1-2 mp-re aztűn újra megy, már lowra állítottam a phisyxet is, de hiába.
    Valami 30 fps feloldásról i9s írtak itt korábban, azt hogy lehet? Meg hogy lehetne orvosolni, hogy ne szaggasson?
  • vegeta22
    #743
    Hali.
    Valaki tudna segiteni feltelepitettem a játékot csak simán DaemonTools-al,elinditom és be kéne jelentkezni az EA-profilomba de nekem nincs olyan.
    Valamit kihagytam?(torrentről szedtem)
    A választ előre is köszi.
  • EuroHun
    #742
    1, Keresd meg a következő fájlt: Program files -> Alice Madness Returns -> Alice2 -> AliceGame -> Config -> Default Input
    2, Keresd meg a következő sort:
    +Bindings=(Name="RightMouseButton"...
    3, Változtasd meg az "RightMouseButton" -t egy másik gombra, amit majd használni szeretnél a taposáshoz. Én "M"-re változtattam.
    4, Mentsd el a config fájlt és indítsd el a játékot.
  • rcsaby
    #741
    Valaki megirhatná hogy mikor oriások vagyunk hogyan kell taposni.Mert hiába irja ki hogy jobb egérgomb nem reagál rá.
  • MerlinW
    #740
    McGee élete röviden. Nagyon kemény, olvassátok el:)
  • zitababa
    #739
    Segítséget kérek.

    A rld verzióval nyomnám, de azt írja ki
    "Failed to find default engine.ini file to retrieve My Documents subdirectory to use. Force quitting."
    Hogy micsoda?
    Tudtok segíteni mi ez a hibaüzenet?
    köszi
  • CroftManor
    #738
    Hát az elején mindenképpen kell az ernyő, mert csak úgy tudod megölni, ha az esernyővel visszavered a támadásait önmagára.
    Nekem se vette elő, de átállítottam a config fájlban az alapméretezett E-ről G-re és utána már működött. De azt is meg kell csinálnod, hogy a játék control menüjében visszakell állítanod a beállítást Defaultra, így a G-t fogja alapméretezettnek venni már.
    Olvasd át mégegyszer a #206os hszmat. Hátha segít.
  • Orgi
    #737
    Sziasztok,
    nem találtam egyértelmű választ az esernyős-témára, átkonfig után se tudom elővenni a bossnál rögtön a felvétele után az esernyőt, e nélkül is verhető türelemmel a mob vagy mindenképpen csak ezzel?
  • CroftManor
    #736
    Így a második végigjátszás során, az a kalapos, félig robotkarú ruhát választottam, ami a fogakból von le, nem a rózsákból. Na ez nightmare szinten elég durva tud lenni, mert nemrég még 1000 fölött volt a fogak száma, most meg lement 200ra kb xD Pedig minden fegyver a maxon van, sőt a teáskannából a cicásat használom és még így is nagyon sebeznek :S
  • CroftManor
    #735
  • Hoz_Hun
    #734
    A teljes Alice Madness Returns OST. :)
    Alice Madness Returns Original Soundtrack
  • Hoz_Hun
    #733
    Tegnap kipróbáltam és valóban előveszi harc nélkül is. Sőt az ütések ellen is véd. :)