710
  • LasDen #30
    A TV2-n várható majd....
  • Seten
    #29

    A BOB-nek sem volt minden része "sötét" hangulatú.

  • Grove4
    #28
    jaja,lehet!
  • ProGabe #27
    szerintem azt hiányolod, hogy ez nem olyan setét :) hangulatú (ez alapján a 1:30 alapján), mint a BoB. persze nem ez a jó szó rá. azt nézve szinte érezni lehetett a háború mocskát, ridegségét,a nyomott hangulatot

    biztos vagyok benne, hogy ezek ebből sem fognak hiányozni, csak ennyi idő alatt ez úgysem jön át. a "pacific" meg tényleg színesebb és alapvetően vidámabb, élettel telibb, mint egy téli táj. majd ha látunk olyan jelenetetek, amikor a párás dzsungelben kaszabolnak a vérben fürdő japók, megváltozik a véleményünk
  • ProGabe #26
    ha valaki nem szereti a mov-ot:
  • Grove4
    #25
    Mondjuk ez igaz,de nem erre gondolta,nem is tudom megfogalmazni pontosan,hogy mire,de nem erre:D
  • Punker
    #24
    a napfényes óceánia persze hogy fényesebb mint a befagyott Bastogne :D
  • Grove4
    #23
    Nekem "modernebbnek","számítógépesebbenek" tűnik a képi világa,mint a BoB-é volt,na de várjuk szeretettel!

    "I belive in ammuniton":D
  • ProGabe #22
    új trailer, töltsétek, amíg lehet! :)
    KATT
  • Grove4
    #21
    Ohhh na ne!!
  • ProGabe #20
    Tom Hanks azt nyilatkozta, hogy jelenleg egy 2010 márciusi bemutatót tart elképzelhetőnek
  • Punker
    #19
    bizony jöhetne
  • Grove4
    #18
    Jöhetne már,jó lenne már még egy olyan hangulatos és drámai vh.-s sorozat,mint a BoB!
  • crysis
    #17
    Jaj de várom már.Az első sorozat is hihetetlen jó volt,simán megnéztem már 15-ször,de még mindig nem unom.Remélem a Pacific is ilyen lesz.A trailer alapján igen jónak ígérkezik.
  • BlackShadow
    #16
    köszönöm! jó lesz ez :)
  • Grove4
    #15
    +fav

    A BoB nagyon bejött,eszméletlen hangulatos,jól megkomponált minisorozat volt,én az m1 en botlottam bele régen,ott kb a felétől néztem,de utána le is töltöttem,most meg,talán tegnapelőtt a TV6-on botlottam bel a bastogne-os részbe,na de ez mindegy is,várós a Pacific is,remélem kesz olyan jó,mint a BoB!
  • ProGabe #14
    katt
  • BlackShadow
    #13
    fokit.. youtube letörölte :)
  • AntiHero
    #12
    várjukvárjuk
  • karajjj
    #11
    tetszetős, és a zene is remek!
  • Monoton
    #10
    Zseniális
  • ProGabe #9
    végre megjött a trailer
  • LasDen #8
    a BoBosoktól jöhet bármi :D
  • Jim Morrison
    #7
    Nekem a Band of Brothers NAGYON tetszett, bízom benne, hogy ez is marha jó lesz
  • Monoton
    #6
    +fav Nagyon várós :)
  • ProGabe #5
    jó pár jó kép :)
  • karajjj
    #4
    na engem már az alcím meggyőzött :D
  • Torzonborz
    #3
    hoppá +fav , remélem ez is lesz olyan jó mint a BoB :)
  • ProGabe #2
    a részek címei (pletyka)

    1- Guadalcanal/Leckie
    2-Guadalcanal/Basilone
    3-Melbourne
    4- Gloucester/Pavuvu/Banika
    5- Peleliu Landing
    6- Peleliu Airfield
    7- Peleliu Hills
    8- Iwo Jima
    9- Okinawa
    10- Home

    oldal forgatási képekkel
    rajongói oldal

    az egyik szakértő Hugh Ambrose, aki nem más, mint Stephen Ambrose, Az Elit Alakulat írójának a fia.
  • ProGabe #1
    Az Elit Alakulat alkotóinak új sorozata. szintén 10 részes lesz, 3 tengerészgyalogos - Robert Leckie és Eugene Sledge könyvei alapján, és John Basilone katona - történetét meséli el az USA Japánokkal vívott Csendes-ócán-beli csatáiról

    a '1st Marine Division' (talán Egyes Számú Tengerészgyalogos Hadosztály) életét követhetjük nyomon, így számos nagy csatát láthatunk majd: Guadalcanal, Cape Gloucester, Peleliu, Okinawa és Iwo Jima.

    2009 - ennyi a biztos a bemutató dátumát illetően. már lement egy előzetes, csak sajnos mindenhonnan levetette az HBO, így azzal nem tudok szolgálni, karakter és forgatási képekkel a főbb szereplőkről viszont igen:











    Imdb