710
  • mamutvadasz
    #110
    én azért bízok a magyar szinkron színészekben, manapság már nem nagyon adnak ki rossz munkát :D bár ilyen alapanyagokból nehéz lesz :)
  • LasDen #109
    nem tudom...:D de van még ilyen is :D

    The Pacific: ""The first two episodes are the weakest," assured HBO insiders at the time. "

    Part 9 is the most harrowing and revolting depiction of war I've ever seen. it's a masterpiece and alone worth the price of admission.
  • rozsdasacel
    #108
    Ez elég durva. És vajon minden országban ilyeneket kaptak meg, vagy csak minket "tisztelnek" meg ezzel?
  • LasDen #107
    ilyen geci lennél csak hogy kibasz velük?? :D
    amúgy meg nem a neveket nézte, hanem hogy ki-ki csoda...nem a nevükre, hanem a pofájukra volt kiváncsi :D
  • Monoton
    #106
    És ha én IMDB-n beírok ilyeneket h Kis Pitsta meg Puding örmester akk ezek lesznek a szinkronban? :D
  • Snexi
    #105
    nemár :/
  • karajjj
    #104
    ilyet se hallottam még, nem semmi ötlet -.-
  • LasDen #103
    A The Pacific - A hős alakulat-tal tévétörténeti tettre készül az HBO, az amerikai premier után egy nappal adja le itthon. Nagy a nyomás egy ilyen munkánál?

    Aprics László: Ez egy rettenetesen nehéz munka, mert - pont amiatt, hogy előzetesen ne szivároghasson ki semmi - olyan kópiát kaptunk, amin gyakorlatilag semmit nem lehet látni. Egy kiégetett, kontraszt nélküli, kásás, fekete-fehér kópiánk van, ahol a jelenetek többségében a színészeket is alig lehet felismerni. A szerepeket is úgy osztottam ki, hogy a tévén ment a film, én meg közben az IMDb-ről próbáltam beazonosítani az egyes karaktereket.

    ez így nem sok jót igér...de azé meglessük :D dehogy ilyen szarral keljen dolgozniuk, azér az is gáz....
  • karajjj
    #102
    jólmegy egyeseknek... :D
  • LasDen #101
    azé ez má valami :D
  • simon7108
    #100
    nem a tv-vel van a baj:Dnekem is van hdtv a szobámban digivel ami elég is csak az apám nem akar elofizetni a HBO-ra:(pedig jo filmek szoknak onnan menni....
  • Snexi
    #99
    nekünk van,sőt még a szobámban rendes hdtv is,de olyannyira elszoktam már a tv-zéstől hogy lehet inkább leszedni fogom :D
  • karajjj
    #98
    tuti, hogy fentlesz
  • simon7108
    #97
    ty:)
    ennek orulok!már csak HBO kellene de az apám az istenért nem akar elofizetni rá:(
    na nembaj majd remélem felveszi valaki és felrakja torrentre:P
  • Monoton
    #96
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1234989338&no=59
  • Punker
    #95
    #83
  • simon7108
    #94
    hi all!
    a magyar HBO-rol is premierkor fogják majd adni?
    mert JOJ tv-rol(sk tv adás) most reklámozzák,hogy március 15-tol lesz a szlovák HBO-n!ezért kérdezem,hogy a magyaron is lesz e?
    igazság szerint nézni ugysem tudnám ha adnák mert nincs HBO-nk de talán majd valaki felveszi és feltolti magyarul:)
    a választ elore is thx!
  • AntiHero
    #93


  • karajjj
    #92
    rohadt feelinges lesz, nagyon eltalálták a hangulatot
  • trident
    #91
  • ProGabe #90
    ezért, majd jó lesz, nem a beszúrást csesztem el. annyit elárulok, hogy nagyon jó a trailer :D
  • Punker
    #89
    nem látszik semmi :(
  • ProGabe #88
    3:45 perces trailer!



    egy rövid jelenet:

  • desigo
    #87
    +fav
  • karajjj
    #86
    este csinálok bannert
  • karajjj
    #85
    +fav
    a Super Bowlos trailer után mostmár rohadtul várom
  • tommygear
    #84
    várom nagyon
  • Monoton
    #83
    Az HBO a The Pacific – A hős alakulatot a 03.15-i premier után hétfőnként fogja adni szinkronizálva és utána kedden magyar felirattal is lenyomják. Taps.
    /sorozatjunkie/
  • ProGabe #82
    Super Bowl spot:

  • Bulykin
    #81
    yaaay \o/
  • Monoton
    #80
  • LasDen #79
    te vagy itt a legnagyobb sznob :D
  • Bulykin
    #78
    az
  • LasDen #77
    mi az hogy szokjak hozzá???? :D
  • Bulykin
    #76
    kuss már:D szokj hozzá!
  • ProGabe #75
    e tekintetben én is az vagyok, de vállalom :D

    mondjuk HA lesz olyan jó a szinkron, mint a BoB esetében, akkor senki sem panaszkodhat. de várjon a halál egy teljes egész napot, huszonnégy hosszú órát a magyar verzióra!
  • LasDen #74
    nem kell ez a szar....de ez 'akkor se nézem meg szinkronosan' szöveg már sznobság....büdös nagy sznobok vagytok :D
  • Monoton
    #73
    Persze, de az eredetinél akkor sem lesz jobb :D
  • LasDen #72
    jaj haggyad má magad....még nem is tudom milyen lesz a szinkron....:D
  • Monoton
    #71
    Biztos valaki bepötyögi, ha nem akk megvárom amíg kiadják DVD-n :D