16
Band of Brothers: Pacific
  • Prince23
    #1
    GK

    Az EA, Climax, Novalogic és Looking Glass Studios egykori munkatársai által alapított Delirious Games bejelentette első játékát, amely a Band of Brothers: Pacific nevet vislei.
    A játékmenetet tekintve egy külső nézetes látásmódra kell számítanunk, s a fejlesztők elmondása szerint tökéletesen bele tudjuk élni magunkat a háborús környezetbe, amelyet megalkottak. Egyelőre sajnos semmi részletet sem árultak el a játékkal kapcsolatban, ám vélhetően valamikor az év vége felé jelenik meg a Band of Brothers: Pacific. Azt még nem tudni pontosan, hogy lesz-e a köze az HBO sorozatához, amely az Elit Alakulat címet viseli, ám reméljük, hogy mihamarabb kiderül.

  • LasDen #2
    érdekes......hogy hogy csak 8 évvel később jut eszükbe játékot csinálni belőle??? .D
    Én korábban (is) örültem volna egy BoB játéknak az ismert helyszínekkel, szereplőkkel......de ha sztem nem sok köze lesz a Bob-hoz ha Pacific alcímmel fut :D
  • Prince23
    #3
    Csak ez már a hírhedt sorozat második felvonásából leledzik... Japók ellen lesz. Kár, h nem az első évaddal kezdik. remélem a minifilm lejátszása (HBO) után jön ki a pc-re a gém.
  • w77d
    #4
    mostanság nagyon nyomatják mindenhol ezt a japcsik elleni háború témát, pedig én ezt nem szeretem annyira. A háború ezen részének más hangulata van, olyan igazi undormány, nyomasztó (dzsungel, kis alagutak, lángszóró)...
  • Prince23
    #5
    Ja, én se szeretem a japók elleni játékokat. Az igazi hangulatot a németek adják! na de ez mégis csak egy Band Of Brothers lesz, remélem hangulatos is lesz. Remélem sikerül a srácoknak jól agyon csapni minket (hangulat terén)
  • bakvarnyu
    #6
    Medal of Honor part 1985268.
  • ProGabe #7
    óóó, azt hittem a sorozatnak nyílt :(
  • Prince23
    #8
    PC, PS, x360
  • ProGabe #9
    az új topikok között láttam. ott ez értelemszerűen nincs feltüntetve :)
  • ForzaInter
    #10
    van neki topikja
  • Prince23
    #11
    Hát az asszem el is rontaná a címet, ha fel lenne tüntetve :) Főleg akik konzolérzékenyek... :D na nem folytatom tovább
  • gfreak
    #12
    TPS??? hmm...remélem nem két fegyverrel a kézben hadonászó, japán katonák hulláiban térdig járó hentelés lesz a vége...
  • 89
    #13
    pedig szinte az összes vh-s játék ilyen, akár fps, akár tps :)
    Pár kivételtől eltekintve: pölö Red Orchestra...najó...azért a cod2 sem lófasz veteránban (multiban inkább már csak a Quake-hez tudnám hasonlítani xD )
  • Hydroceph
    #14
    havas erdo havas erdo havas erdo?
  • ProGabe #15
    BoB-nak van, én a Pacific-ről beszéltem. hm, lehet megnyitom :)
  • Prince23
    #16
    Új tréler