173
American Idol (TV)
  • lemongrass
    #133
    Kenzie Palmer-t még elnéztem volna sokáig...
  • MerlinW
    #132
    El ám, és Steven Tyler még mindig egy állat:) Egyébként amekkora volt a para Simon távozása után, nagyon kellemes zsűrít raktak össze:)
  • N o N a m e
    #131
    elkezdődött a 10. évad! :)
  • MerlinW
    #130
    Ezt jól megjósoltam:) Egyébként ritka gyenge volt az idei évad..:(
  • MerlinW
    #129
    Én megmondtam :)
  • MerlinW
    #128
  • seilafertee
    #127
    illetve nem ma, hanem én ma (most) néztem a műsort felvételről. fúú de basznivaló a Lee, és yo-hangú. de a Tim-et is kúrnám. a szűk kis picsájukat.

    na szevasz.
  • seilafertee
    #126
    fúú. a Lee de jó volt ma. de szétdugnám a fosóját. lehet inkább az ő nyerését akarom.

    szép kis faszi. szétdugnám.
  • MerlinW
    #125
    Szerintem esélye sincs Magnus-nak a győzelemre. Főleg a tegnapi produkciója után...

    Szerintem az esélyesek: Lee, Michael és Crystal. A többi kuka (per pillanat legalábbis).
  • MrSpock
    #124
    Hang alapján egyértelmű.Sokan mondják elég gyenge az idei mezőny,de szerintem Siobhan az egyik legjobb versenyző az eddigi szériák közül.
    Én láttam az összes évadot,és pl Kelly Clarksont nem találtam annyira jónak,mert hangszínezete,orgánuma,terjedelme nemigazán nagy. Pl a magas hangoknál ugyanaz csak visítva.Carrie Underwood sokal jobb volt,ott lehetett érezni a hanszinváltozást,nem kiabálás az egész éneke.
    Siobhan-nál szintén megvan ez.Meg elég sokoldalú is,szóval kíváncsi vagyok mit nyújt a későbbiekben.Egyből kiszúrtam hogy ő lehet a favorit és általában el is szoktam találni.
    Már előző szériában Adam Lambertet nem,pedig jobb volt mint Kris Allen szerintem.
  • seilafertee
    #123
    kedves fórumozók!

    nagyon komolyan beszélek hozzátok!

    jegyezzétek fel: most mondom : március 28-án!!!

    az idei amercian idol győztese: Siobhan Magnus lesz

    sívón sivóóón jeeeeeeeeeeeeeeeeee

    :P
  • MrSpock
    #122
    Igen a srác távozott. hmm nemtudom még igazából kilehet a végső befutó.
    általában ilyenkor már tudni vélem,de most nem.
    A csajoknál van pár egyedi,de legjobb hanggal Siobhan Magnus rendelkezik. Didi Benami tetszik mert nem erőlködik,bár múltkor nemvolt annyira jó. Bowersox meg igazi rockos csajszi. Pasiknál meg lányok kedvence már most Casey James,mondjuk nem rossz. A.Garcia is jó,bár inkább egyedileg ahogy prezentálja a dalokat jól csinálja.
    Nah majd meglátjuk mi lesz,következő héten Stones dalokkal fognak színpadra lépni.
  • MerlinW
    #121
    passza meg, kiszavazták az új Rod Steward-ot...:( Pedig micsoda hangszíne van a srácnak..
  • haattila
    #120
    Sziasztok!
    Az új évad 2010 január 12-én kezdődik. Magyar feliratot készítünk hozzá. További információk a www.americanidolhun.wordpress.com blogon!
  • MerlinW
    #119
    De jó hogy nem néztem be ide megnézés előtt:) Csípem Adam-et, de engem speciel hosszútávon idegesített a magas hangja:) Így kellemes és egyben hatalmas meglepetés volt - bár szerintem mindenkinek. Monjuk az Idol cím mit sem számít mindkettőnek adott a lemez, Daughtry sem nyert mégis platinás lett.

    Kara vs Bikini fantasztikus volt, ahogy meleg barátunk is, Lionel Richie, Rod Steward, Kiss és a Queen pedig hab volt a tortán. Fanasztikus műsor volt.

    Black Eye Peace viszont durván túl van értékelve:) Borzalmas volt az a zenének nevezett valami..:)
  • MrSpock
    #118
    Hatalmas show volt a finálé!
    És számomra azért meglepetés lett a vége!
    Nem értek egyet a nézők többségével,bár kíváncsi lennék mennyivel nyert az aki. De ez egy ilyen műsor,és ez van.Bebizonyosodik úgyis,hogy kiből lesz igazán jó előadó.
    Gratulálok Kris-nek! Szinte végig megvolt a biztos szavazótábora.
    Érdekes,hogy 2 jó dallal is lehet Idolt nyerni + szimpifiús kinézet,és máris nyert.
  • MrSpock
    #117
    Igen ezt tudtam hisz amikor kezdődött az ide idol ugye mondták is,hogy dalszerző is meg énelkni is tud ha akar:-)
    Hmm d emost ugye megnéztem a heti részeket!
    Röviden csak anyit,hogy azért meglepett,hogy Kris jutott a fináléba,Adam mellett.Dannyt gondoltam,de úgylátszika csajok odáig vanank Kris-ért.Hmm de remélem azért Adam nyer mert ő tényleg kimagaslott a hangjával a mezőnyből.Bár lehet hogy végül nem ő fog,kinek nagyobb a szavazótábora.De mostmár kiderül 1 hét múlva%:-)
  • MerlinW
    #116
    Kicsit utánanéztem a producer lánykának (Kara), nem kis neveknek ír dalokat (Faith Hill, Celine Dion, Kelly Clarkson, Gwen Stefany, Underwood, Santana, stb). Eddig azt hittem ő is csak egy nyivákolós énekes:)

    Mondjuk annak sem rossz..:



  • Ilona7
    #115
    Azt hiszem itt már rég az volt a kérdés ki lesz a 2. ,3. 4.... helyezett,mert a gyöztes az egyértelmüem Adam és most már azt is biztosan tudjuk már,hogy Danny a 3.
  • MrSpock
    #114
    Sajna Allison távozott.
    Érdekes így a végére lány nélkül maradtunk. Következő fordulóban már 2 számot adnak elő,roppant kíváncsi leszek,hogy mit választanak.
    Végülis úgylátom az eleji jóslatom vált be Adam-Danny párharc,bár Kris is ottvan még.
  • MerlinW
    #113
    youtube-ra is felrakják az előadásokat műsor után 1-2 órával.
  • Ilona7
    #112
    http://www.americanidol.com/videos/season_8/performances/

    Itt megnézhetitek a dalokat.
    Online is lehet nézni,de az néha nem jönn be és akkor lehet egy újabb helyet keresni,sajnos én is most csak a legvégére sikeredett egy elfogadható adást találni.
    Sajnos mindenki nagy megdöbbenésére Alexis esett ki,de Ö még csak 16 éves és nagy-nagy tehetség.

    http://www.ustream.tv/channel/bobbys-projection-world

    Ezen szoktam minden héten nézni de ezen a héten nem sikerült.

    http://celebrity.rightpundits.com/?p=5648
    itt a lap alján van a blog tv life arra kattintva nézhetitek a Rickkel együtt élöben.

    Szívesen megnézném a mait amiröl lemaradtam (a vége kivételével)megtudnátok adni a torrent oldalt ahonnan leszedhetném
  • MrSpock
    #111
    Erre vártam!!
    Ez igen,a legjobb forduló volt a szezonban!!Adam fenomenális volt,egyszerűen erre termett az igazi rockzenére!Allison is szupi,Kris is nagyon jó!Danny is!Jó dalokat választottak,nagyon tetszett mindegyik!
    Itt mindneki jól teljesített,és a duettek!
    Adam+Allison eszméletlen jók így együtt is!
    Nemtudok most belekötni egyik produkcióba sem!
    Szerintem ezt már nemtudják felülmúlni,végre igaz feeling volt,semmi lassú semm tökölés,Slash megadta az alapot a srácoknak(leányzónak)!
    Szuper volt!!!!!!
  • edhi8
    #110
    Hú sokkoló volt ez az eredményhirdetés. Sosem gondoltam volna hogy Adam valaha is ott lesz a kiesők közt. Vagy csak arról van szó, hogy tényleg lazítottak a fanok, vagy Amerika nem képes elfogadni egy ilyen különc nyertest. Amikor Matt és Adam maradt utolsónak az baromi idegtépő volt, mert két nagy kedvencemről van most már szó, és hogy egyiküknek mennie kell, és nem lesz itt a színpadon több előadása azt nem volt öröm tudomásul venni. Kissé furcsállom hogy Matt ment Kris helyett, mert ha valóban a női rajongókról van szó, akkor olyan hűde nagy különbség nincs a két srác között. Még nem voltam lehangolt sosem Idol után, de most az vagyok. :( Adamnek nagyon okosan kell választania jövőhéten, és biztos ez jár az ő fejében is.
    Jamie-nek örültem, de én azt hittem hogy a témának megfelelő, elegánsabb dalt fog előadni. Oké bírom ezt a számot, dehát ehhez több köze van a számítógépes manipulációnak mint a saját tehetségének, és nem olyan nagy élmény hallgatni mint egy Georgia-t. Ez kb olyan mint egy modell agyonphotoshopolva... csak azzal a különbséggel, hogy neki erre nem lenne szüksége.
  • MrSpock
    #109
    Megint egyben néztem a 2napot.
    Egyet kell értsek,nagyon jók voltak most mind.
    De nekem még mindig Kris a kakukktojás,picit kilóg.Jóvolt,de valahogy mégsem tudja azt nyújtani,vagy úgy,hogy aztmondanám igen.Mattnek jól áll ez a stílus is,Danny is remekelt.Adam meg szokásos forma:-)Allison egyre jobb,lehet minél kiélezettebb a verseny annál többre képes:-)
    És az eredményhiredetés..hmm meglepett,hogy Adam bottom3-ba került.
    Biztosan úgyvoltak vele,tutira továbbmegy és minek szavazzunk ré,és kicsit Allisonra nyomta,hogy erősítség,kell egy csaj a végére.
    Sajna Matt távozott,szerintem jobb,mint Kris,de ugye a csajok nagy tábort képviselnek:-)
    Jamie Fox-nak meg remélem örültél:-)
    Érdekes volt látni Taylor Hicks-et,ő eléggé "eltűnt" a győzelme óta.
  • edhi8
    #108
    Szerintem nyugodtan kijelenthetem hogy hibátlan volt az este, mindegyik előadás tetszett egytől egyig. És Jamie Foxx? Nekem nagy örömöt okoztak vele:D hát még ha énekelt volna is.. remélem azért a holnapiban fog, mert ha nem így lesz, az nagy mellényúlás.. ilyen fellépőt ki nem használni.
    Az első olyan szám Allison-től amit biztos hogy le fogok tölteni.. nem mintha eddig nem tetszett volna, csak a rockos hangzása miatt nem szívesen hallgattam volna úgy egyébként. Ez a szám viszont gyönyörű volt, le a kalappal a fiatal csajszi előtt. Nagyon kemény. Teljesen egyetértek (nem tudom már ki mondta) hogy Adam baromira színházas volt meg Broadway meg mit tudom én, de lenyűgöző volt amit művelt, nagyon szórakoztató előadás volt, a hangjáról meg már kár beszélni, mert arra sosincs kifogásom. Danny is nagyon magasan teljesített, ezerszer jobban állt neki ez a szám mint az endless love valamelyik előzőben. Matt és Kris talán haloványabb volt a megszokottnál, de Matt-et azért mindenképp Kris elé emelném. Érzésem szerint (és ez valószínűleg tény is) közülük távozik valaki, és "remélem" Kris lesz az. De baromira sajnálni fogom :(
  • edhi8
    #107
    Hát fogjuk rá hogy örülök a kiesőknek, persze ez azért nem igaz, csak sajnálom hogy többet nem hallom Anoopot a színpadon. Azért még egy megjegyzésem lenne ehhez az utóbbi részhez. Baromi nagy volt ez a közös szám :D Ahogy kinéztek, meg a koreográfia, az eddigi legjobb volt, szerintem :D
  • MrSpock
    #106
    Most én így egyben leírom,bár láttam tegnap,de ma ugye a kiesést is megnéztem.
    Ami a dalokat illeti,érdekes volt,hogy én azért nagyobb diszkóhangulatra számítottam,és fura volt hogy fele lassú lett.
    Adam szuper volt,ahogy csak úgy lazán énekel,semmi erőlködés.Paula már majdnem könnyezett:-)Danny sem volt rossz,ő pergősebb,akárcsak Matt.Jól hozták a feelinget.Allison tetszet,bár kicsit lassúvá avanzsálta a számot,de nekem tetszett.Anoop megint jól énekelt,bár alapból ez a dal olyan semmilyen volt.Lil,megint gyenge,nekem ő mindig is kilógott.Kris meg a gitárra adaptált zenével..jó,de azért mégsem igazi diszkós.
    Én is azt mondtam,gondoltam mint itt lentebb irtad,hogy Lil,Anoop,előbbi a hetek óta tartó gyengélkedés,míg utóbbi ugye a folytonos bottom 3-ban.Szóval nemvolt meglepetés,a 2 távozó.
    Így mostmár eléggé előrevetíti a következő hetek eseményeit.
    Allison,Matt,Kris,Danny,Adam kb így marad a végére.
  • edhi8
    #105
    Hát baromira lemaradtam a véleményezéssel, de teljesen egyetértek Matt-el kapcsolatban. Nagyon izgultam hogy mentsék meg, és szerencsére nem hagyták elmenni. Mondjuk sejthető volt a két zsűricsaj vigyorgásából és örömködéséből, hogy pozitív döntést hoztak.
    A tegnapi adásban Lil-en kívül mindenki kimagaslóan jó volt -szerintem-. Fogalmam sincs kit raknék ki Lil mellett másodiknak. Matt nekem baromi diszkós volt, tiszta party hangulatot csinált :D Danny is nagyon pörgős volt a múltkori szerelmes dal után ezt nagy felüdülés volt hallgatni. Kris kissé érdekes diszkót nyomott, de valahogy mégis nagyon tetszett. Azt hogy lassú számok hogy jutottak az eszükbe a diszkó témánál, azt nem tudom, mert fogalmam sem volt hogy azok is ide tartoznak. :P Adam lenyűgöző volt, nekem ez a top 2. előadása. Aki tőlük gyengébb volt egy árnyalattal az Anoop és Allison. Pedig Allison-nal nem lett volna baj mert ugye remek hangja van, de nekem nem jött be ez a szám ilyen lassú vontatott előadásban. Anoop-nál szintén a számmal lehetett bajom, mert a tehetségét nem kérdőjelezem meg. A szemöldökével meg csinálhatnának már valamit. Lil pedid - most nem panaszkodhattak arra hogy nincs benne élet, de hát így sem nyerte el a tetszésüket túlzottan, és őszintén nekem sem. Hogyha nem ilyen emberek lennének mellette, akkor lehet más színben tűnne fel, de a többiekkel összemérve, nincs itt helye a továbbiakban. De másodiknak ne menjen senki :( Talán Anoop-ot küldeném még ha nagyon muszáj, de a legjobb az lenne ha senki nem menne és a 6 megmaradt emberke minden héten énekelne :D
  • MrSpock
    #104
    De valszeg már csak 1 hétig,szóval úgyérzem,és teljesen jogosan távozni fog!Nem azért mert fekete,hanem mert nem elég jó,ennyi.
  • MerlinW
    #103
    Lil-t tuti hogy csak a fekete polgárok tartják bent. Belőlük meg sok van arrafele, és mindegyik Lil-re nyomja az sms-t:D
  • MerlinW
    #102
    Aki Simon narkózisban él, elkezdődött a Britain's got Talent (Brit "csillag születik") is:) Illetve Idol után jön az amerikai is, valamint a brit idol is.
  • MrSpock
    #101
    Huuhhh!!Ez elég kemény volt!
    A zsűri jól döntött,és mentett!Matt-et megkellett menteni,és most helyesen cselekedtek.Érdekes hogy Lil,és Kris még mindig bennt.Holott az egész top13-ban max 1-1 jó daluk volt.Ha nem Matt lett volna a kiesőjelölt,Lil't valszeg nemmentik meg.
    Így a következő körben 2 esik ki,én kettőjüket látom esélyesnek.
    Bár ugye megint Anoop is ottvolt.De azért bízom a közönség fülében,és nemcsak szimpátia alapján szavaz.
    Következő héten disco kör lesz!:-)Nah jönnek a 70-80-as évek zenéi.
    Meg egy kis What is love!:-D
  • MerlinW
    #100
    Fekete leány olyan semmilyen. Menjen ő:)
  • MrSpock
    #99
    Igen Anoop most nem eshet ki,sőt a múltkori után sem,jó a srác én bírom!
    Mondjuk meghallgattam többször is,Allisonnak azért volt jobb dalválasztása is,lehet picit elfogult voltam,szerintem rezegni fog a léc nála.Igen Kris kezdése gyenge volt..de az egész most az.
    Végülis azért nagyjából megegyezünk..de én kitartok,hogy Adam lesz az idol,neki kell lennie:-)Ilyen kvalitásokkal nemis nagyon kétséges.Bár azért a közönség megtréfálhat,de szerintem ha van fülük.
    Reggel majd meglátom ki távozott,Adam,Danny biztos bennt.Anoopot menteném,meg esetleg Matt-et,de többiek sajna mehetnek.allison is bár bírom,de nemelég erős,a 3 srác jobb nála ez tény.Csak nemtudom bevállalják e hölgy nélkül a döntőt?
  • MerlinW
    #98
    Gyááá Tarantinóóóó:D Én rá szavazok:)
  • edhi8
    #97
    Nekem Adam csak jó volt:p
    Baromi jó számokat énekeltek mindannyian, olyan hű de nagy mellényúlás szerintem nem volt. Nekem legkevésbé Allison tetszett most ebben a körben, véleményem szerint ez a szám neki nem illett, nem tudtam megbarátkozni vele. Azt hiszem Anoop tetszett a legjobban, és egészen biztos vagyok benne hogy neki ez volt az eddigi legjobbja. Hiába volt sok lassú érzelmes dal, az ő előadása érintett meg igazán. Adam vadállat volt, rengeteg különböző hangszínt vitt bele, eszméletlen, sokkal jobban tetszett mint az előzőben. Matt , Kris és Danny volt már jobb is, de semmi kifogásom nincsen ellenük. Krisnél pedig még annyit, hogy a dal kezdése baromi gyenge volt, és mire beindult volna az egész , hopp már vége is lett. :S Érdekes módon nekem Lil most jobb volt mint ezidáig, persze messze nem a legjobb.
    Én nem szívesen küldenék el most senkit sem, de Anoop, akinek mostanság rezgett a léc, semmiképp se menjen! Vagy mentsék meg:D
  • MrSpock
    #96
    Hmm ezzel most nemértek egyet,mert szerintem Adam nagyonjó volt,többször meghallgattam,profi,sima egyszerű letisztult,és jól kihasználta a hangjában adódó lehetőségeket.
    Nah de térjünk ki az aktuális részre!:-)
    Filmbetétdalok voltak soron.Quentin Tarantino volt az istructor:-)
    Minden dal ismerős,jólcsengő volt,nemvolt kakukktojás,hogy uhh..most mit is hallunk.
    Allison kezdte,és Aerosmith érzelmes dalával.Jó volt,tetszik.Ő marad szerintem egyedül lány,mert Lil megint gyenge volt.Szerintem ha most van igazság,ő fog távozni.Melléülhet még Kris is,mert most messze alulmúlta önmagát.Az ő előadásánál unatkoztam legjobban.
    Matt jó,egyre jobb jóláll neki az effajta zongorás előadás.
    Danny szépen megoldotta a lovestoryt,nem spilázta egyebek,ezt meg is emlitette Simon,hogy kicsit többet is adhatott volna bele,de azért az egyéniségét magában hordozta.Adam..hmm Born to be wild..kicsit kitombolta magát,és amit tud igazán a hangját is kieresztette.:-)Simon a mozgását kritizálta,mosolyogva,mert tudja szerintem hogy ő kiemelkedik,és bár csak zrikából is belekötött:-)
    Anoop:ő viszont megint nagyonnagyonjól énekelt! Bryan Adams lírai számát(Robin Hood),és hmm a lassú számokat jól interpreteljá!Jár a taps érte!!!
    Így összefoglalva tömören,nekem tetszett a tegnapi adás.Kris,Lil gyengébbek voltak de a többiek jók!
  • edhi8
    #95
    Na így jó sokára én is csak hozzászólok már.
    Nekem most talán Matt tetszett a legjobban, őt követi Danny. Adam most biztosan állíthatom hogy nem tetszett különösebben(legalábbis az eddigi előadásaihoz képest), mert többszöri meghallgatásra sem tudott most meghatni ez a Mad World. A ruhája meg külön szörnyű volt. :p
    A lányok előadása már nem tud annyira lekötni mint a fiúké, pláne így hogy már Scott is távozott, (az összes bent marad fiút nagyon szívesen hallgattam/hallgatom rajta kívül.) Kár hogy lassan ők is csak megfogyatkoznak majd.
    Azt azért furcsálltam hogy Simon most löki be a standing o-t, mert számomra ez az eddigi leggyengébb produkció Adamtől. Vagy csak az időhiány miatt elintézte ennyivel? :D
  • MrSpock
    #94
    A heti kis összefoglaló:
    Most lemaradtam,azthittem most is szerdán lesz,de kedden volt.Így ma mindkettőt néztem egymás után.
    Várltozás nemtörtént,haladunk a végkifejlet fele!csak ugyanazt tudom írni,mint eddig,hogy Adam,Danny nemtud hibázni,mindegy mit énekelnek!
    Aki még jóvolt,de megint rezgett a léc Anoop!Nem lehet kellemes hétről-hétre bottom 3-ban lenni.pedig most simán 5-be fért. Allison is szupi,ő talán esélyes lehet a top 3-ra.Persze sokmindne közbejöhet,de most simán túlélte ezt a kört. Matt,Kris hozta a kötelezőt,ők elég védettek egyenlőre.Lil,Scott most sem igazán voltak top-on.Ez meg is látszott a végén,kik ülhettek a 3 székre.
    Ami a zsűri értékelését,és végső döntését illeti egyetértek.Nem kockáztattak,mert szerintem egy valamimiatt,hogy következőnek 2 estek volna ki mentés nélkül,és szerintem Anoop-ot nemakarják hogy távozzon.ami azt illeti igaz,mert hihettelen jó hangja van,ha líraibb számot ad elő.Ezt mérlegelték,magukban,mert mindig rezeg a léc nála.
    Így Scott barátunktól kellett megválni.Szimpatikus,nagyszerű srác,tehetséges,és bírtam,de kevés volt,hangterjedelemben nem tudta a lépést tartani.Paula is sajnálta,de ilyenkor nincs mit tenni,már itt nehéz megválni bárkitől is.Én a következő körben Lil-től válnék meg,bárnemtudommit fog énekelni,de nálam hetek óta ő amásik aki nemtud,színt vinni az előadásába.Még jó momentumok sincsenek,bár hangja nem rossz,de nincs benne extra.Ennél több kell,ami megvan Adamban,Dannyben,Allisonban,Mattben is.
    Eza heti részről a friss véleményem.
    Ja még valami:Kelly Picklert nem a pici eszéért szeretjük:-):-P