173
American Idol (TV)
  • MerlinW
    #173
    2013-Mar-20 American Idol 12x20 Finalists Compete
    2013-Mar-21 American Idol 12x21 Results Show
    2013-Mar-27 American Idol 12x22 Finalists Compete
    2013-Mar-28 American Idol 12x23 Results Show
    2013-Apr-03 American Idol 12x24 Finalists Compete
    2013-Apr-04 American Idol 12x25 Results Show
    2013-Apr-10 American Idol 12x26 Finalists Compete
    2013-Apr-11 American Idol 12x27 Results Show
    2013-Apr-17 American Idol 12x28 Finalists Compete
    2013-Apr-18 American Idol 12x29 Results Show
    2013-Apr-24 American Idol 12x30 Finalists Compete
    2013-Apr-25 American Idol 12x31 Results Show
    2013-May-01 American Idol 12x32 Finalists Compete
    2013-May-02 American Idol 12x33 Results Show
    2013-May-08 American Idol 12x34 Finalists Compete
    2013-May-09 American Idol 12x35 Results Show
    2013-May-15 American Idol 12x36 Finalists Compete
    2013-May-16 American Idol 12x37 Results Show
  • MerlinW
    #172
    Ugye tudjuk, hogy már megy a 12. évad?
  • MerlinW
    #171
    Na igen, egy normális világban ő nyerte volna meg a show-t:) A sorozat legnagyobb baklövése volt őt kidobni olyan korán.
  • N o N a m e
    #170
    Ezt hamar összehozták:


    Ügyes, szép, hátha befut majd! :)
  • Nátán baby
    #169
    Köszi! :(
  • MerlinW
    #168
    Nemnincs. Nem igen szokták lefordítani ezeket.
  • Nátán baby
    #167
    Sziasztok! Valakinek nincs meg véletlenül a 8.évadhoz magyar felirat? Vagy egy link ahonnan le tudom tölteni?
  • MerlinW
    #166
    American Idol Season 10 Top 7 [iTunes Studio Version] Torrent


    01 Casey Abrams – Harder to Breathe
    02 Haley Reinhart – Rolling In the Deep
    03 Jacob Lusk – Dance With My Father
    04 James Durbin – Uprising
    05 Lauren Alaina – Born To Fly
    07 Scotty McCreery – Swingin’
    08 Stefano Langone – Closer

    Fincsi...
  • MerlinW
    #165
    Ejj, de jó lett ez:)

  • MerlinW
    #164
    EPIC:D

  • MerlinW
    #163
    Én is hebegtem habogtam... lövésem sincs hogy történhetett. Határozottan a legjobb hangú, legattraktívabb énekes volt. Szinte biztos voltam benne, hogy top 3-as lesz Jackob és James társaságában. Kár érte.
    Viszont tuti, hogy napokon belül megkapja a lemezszerződését, ha mástól nem is, Randy-től, tehát nem aggódom afelől, hogy nem hallunk felőle többé:)
  • MrSpock
    #162
    Nyugodj meg,sajnos ez van.:( Én is csak pislogtam,hogy most mi van? Ez azért dúrva volt,ilyen még nem volt az idol történetében ,hogy ennyire lázongjon a közönség egy kiesésnél. Zsűritagok is csak ott pislogtak,J-lo is sírdogált,és nem értette mi történt. Nah ilyenkor kellene azért a zsűrinek beavatkozni,mivel okés hogy szavazósműsor,és nem hiszem ,hogy sokan nem kedvelték,csak úgy voltak vele tuti azért ki nem esik,erre igen. A legjobb 5ben lett volna a helye,mivel győztes Scotty lesz,James,és Lauren a 2 dobogós,de azért ez tényleg dúrva volt.:(
  • N o N a m e
    #161
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most végeztem a műsorral! Egész Amerika fel van háborodva, plusz én is. Pia Toscana kiesett. A továbbiakban már nem érdekel az egész.
  • MerlinW
    #160
    Hááát, tegnap mondjuk Elton nap volt, aki pedig nem szereti a Motown muzsikákat, az nem szereti a zenét:)
  • N o N a m e
    #159
    én is nézem, de annyira nem fogott meg... olyan témákban énekelnek, ami engem egyáltalán nem érdekel. A múltheti Monotown-os volt szvsz a legszarabb, végigskippeltem az egészet, csak a végén az összefoglalót néztem meg. Én azt az egy mentést nem arra a szőrösre hagytam volna, hanem valaki másra majd, vannak sokkal jobbak nála.
  • MerlinW
    #158
    Vazz ez a Jacob srác nem semmi... Haley meg egy tündér:)

    (Nagy a csend, csak én követem a sorozatot?:))
  • MerlinW
    #157
    Mellesleg zseniális volt a mai rész...:) Stevie Wonder, Jennifer Hudson, Hulk Hogan, a legvége pedig... :)
  • MerlinW
    #156
    A mai rész után vettem észre, hogy a lenti felsorolásból kihagytam Jennifer Hudson-t..:) Pedig ott a helye:)

    Az idei évad egyébként nagyon kellemes. Nem igen van ellenszenves karakter.
  • MerlinW
    #155
    Kelly Clarkson, Fantasia Barrino, Carrie Underwood, David Cook mind megérdemelték és le is tettek az asztalra.

    Ezen kívül nem nyertek ugyan, de ott van még pl. Daughtry, Bucky Covington is akik nagyszerű muzsikákat dalolnak a mai napig.
  • MrSpock
    #154
    Főleg ugye egy kis lambadás refrén:D Enyhe kis nosztalgia..és kellően megútáltatták anno ezt velünk:D Persze így viszagondolva azért jó ksi évek voltak azok,hisz sokrétegű és elég jó zenék mentek. A rock is még virágzott,volt miből válogatni.
    Egyébként nekem is Scotty az egyik favoritom ,alpból menyire brutálisan jó countrys hangja van,már most kiadhatna lemezt. Tényleg születni kell erre is,kalapot a fejére és mehet is!:D Pia igen muatós csaj,és szép hanggal van megáldva. Nekem még Haley tetszik,viszont Julie tényleg befért volna,szar dalt választott. Kelly Clarksont sajna. Én mai napig nem értem hogy Kelly mitől lett olyan jó,mert sokkal jobb hangú énekesek voltak itt az idol ban is. Nekem annyira egysíkú,és nem tud játszani a hangjával,csak max kiabálva énekel,és úgy erőteljesebb. A wild-cardosoknak felével egyet értettem. De Kendra-t én bejuttattam volna,mert szerintem szép hangja vol és előadása is rendben,zsűri is dícsérte. Aki nekem nem jön be kicsit túlajnározzák a szakállas macisrác,,sé a másik szakállt viselő szőkés neveket így hirtelen nem tudok.De legalább így nem bánkódom ha esetleg páran kihullanak. De remélem azért tényleg olyan nyeri aki megérdemli,ellentétben ugy Adam Lambert 2. helyével elmúlt évben nem voltam kibékülve. De azóta beigazlódott,hogy elkúrták,és nagy sztár lett belőle.:)
    Eddig a szériákat (igaz 2-őt nem láttam)nézve Carrie Underwood az egyetlen győztes aki igazából mindenhogy megérdemelte nekem.
  • MerlinW
    #153
    Pedig de rossz:) Tipikus diszkós ugrabugra. JLO is süllyed, csak süllyed.
  • N o N a m e
    #152
    LOL, bekapcsolom a rádiót és az On the floor megy! :) Nagyon felkapott zene lett! :D
  • N o N a m e
    #151
    Hmmm.. a kedvenceim már az elején bejutottak a top 10-be, szóval pár részt kiskippeltem, innentől spoileresen:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Reménykedtem benne, hogy Julie Zorilla is bekerül a döntőkbe. Még egy esélyt adhattak volna neki, ő is a favoritjaim között volt, sajnálom hogy ilyen korán kiesett. Egy Scotty vs. Pia döntőnek tudnék a legjobban örülni! Hihetetlen jó csaj ez a Pia és a hangja is rendben van. Scottynak nagyon bírom a hangját, és ahogy elcsavart szájjal énekel, kemény! A wildcardosoknak nem igazán örülök, szvsz estek ki jobbak, mint ők. Jó verseny lesz ez!
  • MrSpock
    #150
    Valószínű pár mp-s csúsztatással vannak,amerikában ez már eléggé berögződött így egyből tudnak reagálni a szerkesztők. Amúgy Tylernél azért van az akis idolos tábla hogy szája elé rakja ha készül csúnyát mondnai..egyfajta kitakarás:D Kicsit poénkodtak is vele:)
  • N o N a m e
    #149
    Ma este lett belőle. Azt hogy csinálják, hogy élő adásban kifütyülik a csúnya szavakat? Vagy ez a top 12-es adások nem élőben voltak? pedig úgy értettem :/
  • N o N a m e
    #148
    az eheti részeket nem néztem még meg, ma estére tervezem pótolni :)
  • MrSpock
    #147
    Nézi valaki az aktuális fejleményeket?
    Most lett meg atop 10+3 fő a zsűrinek köszönhetően.
    Mit mondjak..azért kb 5 emberkét cseréltem volna. Vannak sajnálatos távozók,pedig hangilag simán befértek volna nálam. De azért látszik itt is szimpátiára szavaznak sokan,én pedig énektudásra figyelem.
    Bár ebben most az a jó,hogy azért van pár favoritom..így nem nagyon kell sajnálkoznom ha esetleg kiesnek a többiekből. Neveket még nem írok,hátha valaki megnézi..és esetleg nem szeretné tudni.
  • N o N a m e
    #146
    nem mutatták, az elején volt a bevezetésbe, egy csaj ment az utcán és akkor mondta :D
  • lemongrass
    #145
    ki fingott, mikor, hol? :D leszedtem ,de még nem lestem meg...
  • N o N a m e
    #144
    10x7: Just because somebody farts, let 'em finish singing, okay?
  • N o N a m e
    #143
    looool milyen alakok vannak LA-ben :)))
  • N o N a m e
    #142
    Én is ma néztem meg az 5-öst, a szerelmes párból a lány nagyon szép volt. A hangja nem annyira, de manapság úgyse az nézik a szakmában :) Szerintem van jövője! :P
  • lemongrass
    #141
    5-ösnél ott járok, ahol a /szerintem igencsak/ meleg gyerek mutogatja a J.Lo type seggét!
    amúgy hangilag igencsak rendben volt...
  • MerlinW
    #140
    Minden csüt-pénteken van. 5-ösben nem volt semmi extra, én végigtekergettem:)
  • lemongrass
    #139

    tegnap szedtem le az 5-öst :D és még azt sem néztem meg... megint marathon lesz! :D
  • MerlinW
    #138
    10x06
  • lemongrass
    #137
    fent van a 3as rész!
  • MrSpock
    #136
    Most néztem meg mindkettő részt. Elég jó hangok vannak így elsőre,és persze sok helyes csajszi is. Bár ugye itt azért nem mérvadó,elsődleges a hang. Jah vannak nagy fenekek az biztos,persze látszik általában félvéreknél gyakori. J.Lo is elég aranyos,szebb,mint valaha. Ahogy ott elsírta magát,és ez nem nagyon hatásvadász volt,mint nálunk. Bírtama nagy bozontos hajú srácot,is néha meglepik az embert,ki sem nézné,hogy jó hanggal rendelkezik:D És még csak az elején vagyunk,érdekes lesz ez.
  • lemongrass
    #135
    most lesem a New Orleans-i részt...
    bakker, ha az USA-ban ennyi nagyseggű jócsaj van, áprilisban már repülök is... aki behívta az edző nagybácsit a Randy Jackson-nak... na az is a hűűűűű kategória...
    /meg a kemény az, h kb olyan hangjuk van, mint itthon a megaszarban + az X-fucker-ban senkinek!/
    ismét be kell, h lássam... le vagyunk maradva rendesen...
    de mit várok egy olyan országban, ahol király L Norbi a sztár... pfejjj
  • N o N a m e
    #134
    az én szemem is megakadt rajta :)