19
  • mokacsin
    #19
    Hahó! Mi lehet a probléma akkor ha az asztali gépemnél úgy indul a játék,hogy hangja van,de kép nincs? A jóval kisebb laptopon meg belassulva,de rendesen képpel megy!
  • gregorianer
    #18
    Basszus, nem megy a gépemen. X1950Pro-m van és az nincs a támogatott kártyák között. Pedig elbírná a gép, mivel a 2900-as gyengébb, csak az támogatva van.
  • zso23
    #17
    Na már lehet is töteni... :)))
  • Vass Gábor
    #16
    Itt egy kis meglepi.
  • Hoz_Hun
    #15
    Ott a pont! A KotOR a legjobb Star Wars játék. Amúgy nem rossz a Force Unleashed, de a KotOP cipőjét sem kötheti be. Az meg hogy a felétől a helyszínek ismétlődnek, na az tényleg no comment (még ha a pályák mások is). A kamerakezelés botrányos. De a legnagyobb bajom vele az, hogy sokkal több is lehetett volna.
  • Hoz_Hun
    #14
    Nekem megvan a játék és tényleg van benne fekete fényű kard. Jó hülyén néz ki :D sose használtam.
  • Rage47
    #13
    nem hittem volna el, ha nem saját szememmel látom, mikor játszik vele justin.tv-n a gyerek élöben:)
  • Broafka
    #12
    én kölcsön kaptam, persze ps2-re, mert az van, hát ps2-re írtó gagyi és borzalmas grafikája van. egy 95-ös pc-s játéknak szebb volt a grafja. szóval ha valaki játszik vele akkoris csak ps3-on (és nem csak a grafika ovlt benne a rossz)
  • Narxis
    #11
    mama2 is megvette, csak nem lehet annyira rossz. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #10
    Egyszer végigjátszható kategóriába megy nálam. Amúgy szerintem minden idők legjobbja a KotOR. Nem csak mint SW játék, hanem a mai napig ez a number one game nálam.
  • Balumann
    #9
    Fekete fényü fénykard :D
  • Rage47
    #8
    Én jó pár gameplay videót néztem, és rájöttem, hogy egyáltalán nem hiányzik pc-re az ilyen game. Am. nagyon zavart, hogy nem lehet becsukni a lézerkardot.:) Ja, meg a választható lézerkardok között van fekete színű is, no comment.
  • Balumann
    #7
    Hát nem tudom, nekem elég sok ismerősöm van akik nagyon szeretik a star warsot, többen játszottunk is neten a Jedi Academyvel, meg Battlefront 1-2 és szinte mindennel (kivéve az ilyen rpg szerüek), de mindenki egyet értett abban, hogy ez gagyi lett. Kétlem, hogy ez PC-n bármilyen sikert is elért volna. Konzolon el tudták adni a hype miatt, pc-n előbb letöltik úgyis, és ehhez a játékmenethez még hozzájönne a gépigény is. Ki venné meg?
  • ffxi
    #6
    Nem mondom, hogy jó játék. De legalább belátják ezek, hogy "Mi lenne, ha PC-re is kiadtuk volna?" Nagyobb bevétel stb... most basszhatták :D
  • Bhalage
    #5
    nekem wii-re van meg, de oriasi csalodas volt.. regi SW rajongokent toltam az osszes jatekkal (foleg PCn) de vagy en oregedtem ki, vagy a keszitok nem birnak mar olyan hangulatos jatekot csinalni
    ;GGG
  • lokko
    #4
    én megvettem 2 nap múlva eladtam ...
    a wii-s duel mód megmenthette volna, de az is szar volt ...
  • goger
    #3
    5 millió eladás nem származhat pusztán reklám és név alapján. én próbáltam nemrossz de én nem játszok ilyesmikkel (én wow függő vagyok :) ) így nincs összehasonlítási alapom h jó vagy rossz.
  • Ry0K3N
    #2
    az hogy egy játékból eladnak 5 illát még nem biztos hogy jó, a kiadó számára persze hogy sikeres de ma a név meg a hype elad ugye mindent
  • 5i
    #1
    Pedig elég gagyi. A Jedi Outcast, de még a Galactic Battlegrounds színvonalát sem éri el - szerintem.